Demisezoninės striukės moterims

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Medžiaga drabužiai
Ilgis
Gaubtas
Produktai: 1 423
Rodyti versijos identifikatorių

Puikios moteriškos striukės pavasariui ir rudeniui

Kad ir koks būtų jūsų stilius, gera ir kokybiška striukė praverčia visiems. Tas ypač pasakytina besikeičiant sezonams pavasarį ir rudenį. Ankstyvam atšilimui verta įsigyti moterišką pavasarinę striukę, o atšalus orui – rudeninę moterišką striukę. Orams atšilus labiau, jums tikrai prireiks džinsinio švarkelio ar marškinių tipo švarkelio. Jie lengvi ir patogūs, pasiūti iš storesnio audinio, tad šildys būtent tiek, kiek reikia tokiu metu. MODIVO.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų moteriškų pereinamojo sezono striukių asortimentą iš naujausių garsių prekių ženklų kolekcijų ir visa tai – itin patraukliomis kainomis. Atnaujinkite savo spintą ir pasiruoškite pavasariui bei rudeniui!

Pereinamojo laikotarpio striukė puikiai tinka pasivaikščiojimams pavasarį

Leidžiant laiką gamtoje, mėgaujantis puikiu gaiviu oru norisi jaustis patogiai, stilingai ir jaukiai. Laisvalaikiui gamtoje skirtos aprangos privalumai – galimybė laisvai judėti ir nesijausti suvaržytai, geras drabužio pralaidumas orui ir drėgmės išgarinimas. Besikeičiant sezonams tiek pavasarį, tiek rudenį apsivilkę demisezoninę striukę galėsite mėgautis visais gamtos teikiamais malonumais. Pasivaikščiojimams gamtoje puikiai tinka moteriška pavasarinė striukė ar moteriška rudeninė striukė. Šios striukės būna lengvai pašiltintos, todėl kūnas gali palaikyti optimalią temperatūrą visų veiklų metu. Moteriška demisezoninė striukė – tai puikus drabužis, kuris pravers tiek sausu, tiek drėgnu oru. Savo patogumui galite pasirinkti ilgo ar trumpo modelio moterišką pereinamojo sezono striukę: ilga šildys ir kojas, ypač vėjuotu metu.

Įvairių modelių ir stilių demisezoninių striukių rasite MODIVO

Keičiantis sezonams dažnai sunku pasirinkti tinkamus viršutinius drabužius: su stipriai pašiltinta striuke bus karšta, o su plona – per šalta. Tinkama apranga pereinamuoju laikotarpiu ypač svarbi, todėl geros kokybės moteriška pavasarinė striukė ar moteriška rudeninė striukė yra tinkamiausias pasirinkimas tokiais metų laikais. Jos ne tik stilingos ir funkcionalios, labai patogios ir sulaikančios šilumą, bet ir atsparios lietui. MODIVO.lt internetinėje parduotuvėje rasite platų moteriškų demisezoninių striukių pasirinkimą. Madingų modelių, gražių ir elegantiškų spalvų moteriškos demisezoninės striukės puikiai nuteiks net ir niūriausią dieną, o kokybiška ir jauki apranga apsaugos ir sušildys net pliaupiant lietui.

Moteriškos demisezoninės striukės – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip skalbti pūkinę striukę?

Kaip ir visiems drabužiams, moteriškoms striukėms reikia priežiūros, jei norite jomis džiaugtis ne vieną sezoną. Prieš skalbdamos striukę pirmiausia perskaitykite priežiūros instrukciją, esančią ant vidinės drabužio etiketės. Jei etiketėje nurodoma, kad skalbti negalima, vadinasi, šį drabužį teks nešti į valyklą. Visuomet vadovaukitės visais gamintojo priežiūros nurodymais, kitu atveju galite negrįžtamai sugadinti brangų ir reikalingą drabužį.

Kaip išmatuoti striukę?

Moterišką striukę galite išmatuoti padėję ją ant lygaus paviršiaus, pavyzdžiui, stalo ir naudodami matavimo juostą. Rankoves matuokite nuo pečių siūlės, krūtinės plotį – po pažastimis, o bendrą moteriškos striukės ilgį nuo aukščiausios pečių vietos. Taip pat galite išmatuoti tam tikras savo kūno dalis, kad sužinotumėte, kokio dydžio moteriška demisezoninė striukė jums labiausiai tinka. Visus matavimus ant kūno atlikite nevilkėdamos storų drabužių, tik taip matavimai bus tikslūs. Atlikti šiuos matavimus nesudėtinga, o rezultatas tikrai vertas tam skirto laiko.