Diržai moterims

Rūšiuoti
Dydis
Kaina
Prekių ženklai
Spalva
Gamyba
Produkto etiketė
Produktai: 682
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriški diržai – stilingas aprangos aksesuaras

Apie mūsų stilių daug pasako ne tik drabužiai, kuriuos renkamės, bet ir aksesuarai. Ne visi žino, kad būtent aksesuarams reikėtų skirti labai daug dėmesio. Tinkamai priderintos detalės gali pabrėžti Jūsų stilių ir net pakeisti drabužių išvaizdą. Vienas svarbiausių aksesuarų – moteriški diržai. Pastaruoju metu ši aprangos detalė yra itin populiari. Mados namai siūlo daug įvairių būdų, kaip derinti skirtingus diržus, kad sukurtumėte stilingą įvaizdį. Diržai pastaruoju metu išgyvena savo aukso amžių. Ne vienus metus jie yra labai populiarūs. Jeigu anksčiau manėte, kad diržas reikalingas tik kelnėms prilaikyti, tai pats laikas išbandyti naujus diržų segėjimo būdus. Moteriški diržai gali būti išskirtinė aprangos detalė, atskleidžianti Jūsų stilių. Tai puikus aksesuaras, tinkantis kiekvienai moteriai. Nesvarbu, kokia yra Jūsų figūrą ir kokį aprangos stilių mėgstate, kiekviena gali atrasti sau tinkamų diržų ir jų segėjimo būdų.

Moteriškas diržas – praktiškas kasdienis aksesuaras

Geriausiai, jeigu namuose turite daugiau skirtingų diržų. Taip galite juos derinti prie įvairios aprangos. Pavyzdžiui, pastaruoju metu labai populiarūs sportiniai diržai. Juos galima segėti tiek prie laisvalaikio aprangos, tiek prie švarko ar marškinių. Pageidautina, kad diržas ir aprangos spalvos sudarytų kontrastą. Taip pat labai populiarūs akį traukiantys diržai, pavyzdžiui, balti moteriški diržai ant juodo drabužio. Tai pastaruoju metu labai populiarus pasirinkimas. Taip pat kaip ir diržai su metaliniais užrašais ir elementais. Juos galima segėti tiek prie laisvalaikio, tiek ir prie oficialios aprangos.

Moteriški diržai prie suknelių – subtilus būdas pabrėžti figūrą

Pastaruoju metu labai populiarėja moteriški diržai suknelėms. Tai puikus būdas pabrėžti moterišką figūrą. Pavyzdžiui, prie laisvai krentančių suknelių puikiai tinka platūs suknelių diržai. Dažniausiai jie yra siuvami iš odos arba ją imituojančios medžiagos. Taip pat prie suknelių gali būti saugomi ir plonesni diržai. Pavyzdžiui, prie aptemtos suknelės puikiai tiks siauras diržas, kuris tinka tiek prie kokteilinių, tiek prie klasikinių suknelių.

Moteriški diržai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip derinti diržą prie aprangos?

Tik tinkamai segimas diržas taps puikiu aprangos aksesuaru. Tiesiog jis turi būti priderintas. Svarbiausia taisyklė renkantis diržą yra ta, kad jis turi būti derinamas prie rankinės bei avalynės. Moteriškas diržas gražiausiai atrodys tuomet, kai jo spalva ir stilius yra suderinti. Pavyzdžiui, jeigu ant ilgo švarko ketinate juostis odinį diržą su metaliniais elementais, derinkite prie jo panašios spalvos rankinę su metalinėmis rankenomis ar užsegimais. Derindami rankinę, diržą ir avalynę, niekuomet nesuklysite ir visuomet atrodysite stilingai.

Kaip pasirinkti kelnių diržą?

Moteriški diržai kelnėms taip pat gali būti įvairūs. Rinkitės diržą pagal tai, koks yra kelnių modelis, prie kurio bus segimas diržas. Pavyzdžiui, prie kelnių aukštu liemeniu, puikiai tinka vidurinio siaurumo odiniai diržai. Prie plačių kelnių puikiai atrodo platūs diržai, primenantys korsetus.

Kaip segėti moterišką diržą?

Šiandien diržo segėjimo taisyklės yra daug lankstesnės nei kada nors anksčiau. Pastaruoju metu diržai tapo tokie populiarūs, kad jie yra puikus pasirinkimas įvairioms progoms ir prie skirtingos aprangos. Pavyzdžiui, prie kelnių moteriški rudi diržai segimi kelnių kilpose, tačiau diržas gali būti segimas ne tik prie kelnių. Prie suknelių, tunikų, marškinių ir net švarko diržas juosiamas per juosmenį. Taip pabrėžiama moteriška figūra ir išskirtinis aksesuaras.

Kaip pasirinkti diržo dydį?

Perkant internetu, labai svarbu, kad Jūsų pasirinktas moteriškas diržas ne tik gražiai atrodytų nuotraukoje, bet ir tuomet, kai jį segėsite. Tam reikia pasirinkti tinkamą diržo dydį. Atkreipkite dėmesį, jog diržai gali būti skirtingų dydžių. Kad žinotumėte, koks dydis tinkamas Jums, pasinaudokite dydžių lentele. Išmatuokite liemenę, kad galėtumėte būti tikra, kad Jūsų pasirinktas diržas bus tinkamo dydžio.