Nemokamo pristatymo galimybė ir 30 dienų grąžinimo garantija

Informacija apie užsakymo įvykdymo terminą pateikiama atskirai prie kiekvieno produkto. Užsakymus įprastai paruošiame ir išsiunčiame per 72 val.

DPD kurjerio tarnyba: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą)
DPD Parcel shop: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu ir mokėjimo kortele)


Prekes galite grąžinti per 30 dienų nuo siuntos gavimo dienos.

Moterims Vyrams
0

Pinti krepšiai

(Produktų skaičius: 28)

Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Gamyba
Rankinės dydis
Rankinės tipas
Paskirtis
Stilius
Produktų serija

Paplūdimio rankinės – patogus ir praktiškas kiekvienos moters pasirinkimas

Atvykus į paplūdimį galima pastebėti, kad kiekviena moteris turi ne maišelį, kuriame sutalpinti daiktai, bet praktišką, funkcionalią rankinę, skirtą paplūdimiui. Tokios rankinės idealiai tinka ne tik moterims, bet net ir vyrams. Mūsų asortimentas platus, todėl kiekviena moteris ras tai, kas jai idealiai tiks. Pas mus rasite ir moterų pamėgtų pintų krepšių, kurie leidžia pasijusti moteriškomis ir stilingomis. Siūlome ne tik klasikinių pintų krepšių, bet ir paplūdimiui skirtų rankinių, pagamintų iš kitų medžiagų. Peržvelkite siūlomą gausų asortimentą ir pasirinkite tai, kas Jums idealiausiai tinka.

Didelės paplūdimio rankinės – laiko patikrintas būdas, kaip sutalpinti visus reikalingus daiktus 

Rankinė paplūdimyje yra ne tik dailus vasaros aksesuaras – ji taip pat didžiulė pagalbininkė. Didelės paplūdimio rankinės yra praktiškas pasirinkimas toms, kurios nemėgsta į paplūdimį atvykti tik su vienu rankšluosčiu. Daugelis moterų mėgsta praleisti paplūdimyje ne valandą, o visą dieną. Būtent dėl to naudinga pagalvoti apie tai, kad paplūdimiui galima pasirinkti didesnę rankinę, kurioje tilptų visi reikalingi daiktai.

Paplūdimio rankinės – elegantiškos ir funkcionalios, tinkančios paplūdimiui ir miestui 

Gražios paplūdimio rankinės moterims idealiai tinka ne tik paplūdimiui, bet ir vaikštant po miestą. Juk būtent mieste daugeliui tenka su savimi nešiotis ne tik piniginę, bet ir kitus reikalingus daiktus. Jeigu Jums svarbu viską turėti su savimi, tuomet didelė paplūdimio rankinė Jums idealus pasirinkimas. Toms, kurios nemėgsta apsikrauti daiktais, siūlome rinktis mažą paplūdimio rankinę. Ji idealiai tiks prie laisvos vasariškos aprangos ir leis sukurti neužmirštamą įvaizdį.

Dryžuota paplūdimio rankinė – būtinybė kiekvienai saulės voniai

Paplūdimyje daugelis moterų nori ne tik pailsėti, bet ir išsiskirti. Būtent tokioms moterims siūlome rinktis dryžuotas paplūdimio rankines, kurios suteiks galimybę išsiskirti iš minios ir pritraukti kitų dėmesį. Dryžuota paplūdimio rankinė leis ne tik išsiskirti, bet ir negalvoti apie tai, kad rankinę galite pamesti – ją matysite iš tolo, nes išsiskiria savo ryškiomis spalvomis.

Paplūdimio rankinė – dažniausiai užduodami klausimai

Paplūdimio rankinė – kurią pirkti: mažą ar didelę?

Mažytė rankinė paplūdimiui dažnai yra ne pats geriausias pasirinkimas. Juk keliaujant į paplūdimį neretai reikia pasiimti ne tik viršutinius drabužius, bet ir rankšluostį, kremą nuo saulės, vandens buteliuką bei daugelį kitų daiktų pagal poreikius. Būtent dėl to siūlome rinktis erdvesnes rankines. Didelės rankinės paplūdimiui idealiai tinka moterims, kurios prie jūros nori jaustis patogiai ir turėti šalia viską, ko gali prireikti. Vis dėlto trumpoms kelionėms gali tikti ir mažesnis rankinukas, kuriame būtų tik reikalingiausi daiktai.

Paplūdimio rankinė – kokia medžiaga praktiškiausia?

Pinti krepšiai – tai rankinės, kurios visada bus populiariausias pasirinkimas paplūdimiui. Visgi galima pastebėti, kad vis daugiau moterų renkasi kiek mažiau įprastas rankines. Tekstilinės ar odinės rankinės taip pat gali būti tinkamas pasirinkimas keliaujant į paplūdimį. Svarbiausia, kad pasirinktoje rankinėje tilptų visi reikalingi daiktai.

Kokią rankinę pasirinkti paplūdimiui?

Paplūdimiui geriausia rinktis pintas rankines. Tai patogu, be to, nereikia jaudintis, kad rankinę sugadins smėlis. Vis dėlto, jeigu toks variantas Jums nepatinka, mūsų parduotuvėje galite rasti gausybę kitokių. Čia rasite tiek mažų, tiek didelių rankinių, į kurias galėsite sudėti visus daiktus ir smagiai keliauti į paplūdimį.

Kokia paplūdimio rankinė tinka sportinį stilių mėgstančiai moteriai? 

Sportinį stilių mėgstančios moterys taip pat gali rinktis paplūdimiui skirtas rankines. Tokioms moterims tiks paprasti pinti krepšiai, kurie leis neišsiskirti ir sutalpinti reikalingiausius daiktus.