Bėgimo liemenėlės moterims

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Funkcija
Produkto etiketė
Produktai: 46
Rodyti versijos identifikatorių

Sportine liemenele su pakietinimu – begimui ir treniruotems

Pakietinta sportine liemenele yra butinas treniruočiu aprangos elementas kiekvienai begiojančiai ar besitreniruojančiai moteriai. Ji prilaiko krutinę, kad ši išliktu savo vietoje fizinio aktyvumo metu ir nekeltu diskomforto. Sportine liemenele su pakietinimu sukurta taip, kad sumažintu judesiu poveiki ir suteiktu papildomą amortizaciją, todel ji yra patogesne už iprastas liemeneles. Be to, pakietintos sportines liemeneles paprastai gaminamos iš dregmę praleidžiančio audinio, kad intensyviu treniruočiu metu išliktumete sausa ir patogiai jaustumetes. Pakietintos sportines liemeneles sukurtos taip, kad tiktu bet kokio dydžio krutims ir bet kokiam figuros tipui. Taigi, nesvarbu, ar ieškote mažo dydžio, ar plius dydžio sportines liemeneles, tikrai rasite tokią, kuri jums suteiks reikiamą atramą ir pades siekti geriausiu rezultatu.

Sportines liemeneles didelems ir mažoms krutinems

Sportines liemeneles yra butina treniruočiu aprangos dalis visu formu ir dydžiu moterims. Tačiau rasti tinkamą sportinę liemenelę savo figuros tipui gali buti iššukis, ypač toms, kuriu krutine didele arba maža. Jei turite mažą krutinę, gali buti, kad tradicines sportines liemeneles jums bus per dideles. Push-upsportine liemenele jusu krutinei suteiks papildomo turio, gražiai priglus prie kuno ir sudarys pilnesnes krutines ispudi. Sportine liemenele didelei krutinei turetu tureti platesnę juostą, reguliuojamas, plačias petnešeles ir ploną pakietinimą. Tokio tipo liemeneles maksimaliai prilaiko ir išlaiko krutis vietoje užsiimant didelio intensyvumo veikla. Be to, svarbu rasti tokią sportinę liemenelę, kuri gerai priglunda ir yra pagaminta iš dregmę praleidžiančio audinio, kad treniruočiu metu išliktumete sausa ir patogiai jaustumetes.

Ar push-upsportine liemenele yra patogi?

Tai priklauso nuo liemeneles dizaino ir kokybes. Gerai suprojektuota push-upsportine liemenele, pagaminta iš kvepuojančio ir dregmę išgarinančio audinio, gali tinkamai prilaikyti ir suteikti komfortoo. Push-upsportine liemenele tinka ivairaus amžiaus ir dydžio moterims. Ji taip pat tinka moterims, norinčioms subalansuoti savo figurą sukuriant pilnesnes krutines ispudi. Push-upsportine liemenele geriausiai tinka mažo kruvio sportui ir užsiemimams, tokiems kaip joga, pilatesas ir svoriu kilnojimas. Ju nerekomenduojama naudoti intensyviam sportavimui, pavyzdžiui, begimui, šuoliams ar komandinems sporto šakoms, kuriose reikia daug judeti – liemenele gali pasislinkti ir sukelti diskomfortą. Push-upliemenele taip pat geriausiai tiks mažo ar vidutinio dydžio krutinems.

Sportine liemenele – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti sportinę liemenelę, tinkančią jusu figurai?

Noredami išsirinkti jusu figurai tinkančią sportinę liemenelę, turetumete atsižvelgti i savo krutines dydi ir fizines veiklos intensyvumą. Didesnems krutinems rekomenduojama rinktis gerai aptempiančią su platesne juosta, reguliuojamomis petnešelemis ir pakietinimais sportinę liemenelę. Mažesnems krutinems geriau tinka push-upsportines liemeneles ar liemeneles ir palaidine viename.

Kaip išsirinkti gerą sportinę liemenelę?

Noredami išsirinkti gerą sportinę liemenelę, atsižvelkite i savo krutines dydi, fizines veiklos pobudi ir liemeneles medžiagą. Sportine liemenele begiojimui turetu buti tvirta, gerai prilaikyti krutinę, tureti tvirtai laikančias petnešeles ir greitai išgarinti dregmę. Jogai ar svoriu kilnojimui skirta liemenele gali buti minkštesne, pagaminta iš medvilnes ar kito naturalaus pluošto.