Odinės striukės moterims

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Ilgis
Prigludimas
Medžiaga drabužiai
Produktai: 206
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriškos odinės striukės – iš mados neišeinanti klasika

Odinės striukės jau daug metų visame pasaulyje yra vienas populiariausių pasirinkimų įvairiu metų laiku. Pastaruoju metu oda tampa dar populiaresnė. Mados tendencijos diktuoja taisykles, kuriose odai paskutiniu metu skiriama itin daug vietos. Tad panašu, kad artimiausiu laiku moteriškos odinės striukės vėl bus labai populiarios. Šiandien odines striukes dažnai dėvi tiek vyrai, tiek moterys, nors iš tiesų jos gimė kaip vyriškas drabužis. Tiesa ta, kad jos buvo sukurtos norint apsisaugoti nuo šalčio ir vėjo. Oda yra neperpučiama medžiaga, todėl šiuo tikslu tai tapo geriausiu pasirinkimu. Šiandien moteriškos odinės striukės yra puikus pasirinkimas, norint ne tik stilingai atrodyti, bet ir apsisaugoti nuo šalto oro bei vėjų. Todėl taip dažnai moteriškos odinės striukės yra populiarios ne tik pavasarį ar rudenį, bet ir žiemos sezonu. Pavyzdžiui, dažnai pasirenkamos žieminės moteriškos odinės striukės su kailiu.

Odinės striukės moterims – ir kasdien, ir ypatingomis progomis

Kiekvienais metais vis populiaresnės odinės striukės moterims leidžia atrasti vis naujų modelių ir jų pasirinkimą. Mados namai siūlo vis originalesnius ir vis įdomesnius striukių modelius, o tai leidžia odinę striukę dėvėti įvairioms progoms. Pavyzdžiui, kasdienai galite rinktis paprastesnio modelio odines striukes, kurios yra stilingos ir šiltos. O jeigu ieškote kažko išskirtinio tikrai rasite, ką išsirinkti. Pavyzdžiui, laisvalaikiu populiaru rinktis motociklininkų tipo striukes, kurios išsiskiria įvairių elementų gausa. Puikus pasirinkimas kelionei į darbą – asimetriško kirpimo moteriškos odinės striukės, kurios, beje, pastaruoju metu labai populiarios. O jeigu ieškote, kaip odinę striukę priderinti prie klasikinių drabužių ar suknelės, nesuklysite pasirinkę odinę dviejų sagų eilių striukę.

Moteriškos odinės striukės – platus spalvų ir modelių pasirinkimas skirtingoms figūroms

Nors šiandien galima odinių striukių spalvų pasirinkimas gana platus – yra raudonų, mėlynų, violetinių, žalių moteriškų odinių striukių, vis dėlto populiariausia lieka klasikinė juoda spalva. Galbūt dėl to, kad ji prie visko dera. Tačiau renkantis labai svarbu ne tik spalva, bet ir striukės modelis. Pavyzdžiui, smėlio laikrodžio figūros moterims verta rinktis tokius modelius, kurie yra su diržu per juosmenį. Tuo tarpu obuolio ar kriaušės formos figūros moterims puikiai tiks tiesaus kirpimo arba platesnio modelio moteriškos odinės striukės. Taip pat ir didelių dydžių moteriškos odinės striukės, kurių galima rasti vis daugiau.

Odinės striukės moterims – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti odinę striukę?

Renkantis odinę striukę, reikėtų skirti dėmesio ne tik modelio pasirinkimui, bet ir pasiuvimui. Jeigu norite, kad striukė atrodytų nepriekaištingai ir ilgai tarnautų, rinkitės natūralios odos gaminius. Norint sužinoti, kaip pagaminta striukė, reikėtų išanalizuoti prie drabužio pateikiamą informaciją. Taip pat nepamirškite įsitikinti, kad Jūsų pasirinktos moteriškos odinės striukės dydis Jums yra tinkamas. Verta žinoti, kad moteriškos odinės striukės žiemai turėtų būti kiek didesnio dydžio nei rudeniui ar pavasariui, nes žiemą po striuke dažnai vilkime storesnius drabužius.

Kur pirkti odinę striukę?

Populiariausias pasirinkimas perkant drabužius – internetinės parduotuvės. Moteriškos odinės striukės internete parduodamos geriausiomis kainomis. Čia labai platus modelių, dydžių ir spalvų pasirinkimas. Todėl perkant internetu padidėja tikimybė rasti išskirtinę striukę. Be to, nereikia gaišti laiko vykstant į parduotuvę, nes išrinktos prekės patogiu Jums laiku pristatomos tiesiai į namus.

Ar patogu vilkėti odinę striukę?

Natūrali oda yra kieta medžiaga, tačiau tai nereiškia, kad moteriškos odinės striukės yra nepatogios arba per daug tvirtos. Tam, kad striukė būtų ir kokybiška, ir patogi, gamintojai renkasi minkštą odą, kuri leidžia sukurti originalius ir stilingus modelius. Iš natūralios odos pasiūtos striukės šiandien yra ne tik stilingos, bet ir minkštos, todėl nevaržo judesių ir jas dėvėti yra labai patogu.