Pirkinių krepšiai

Rūšiuoti
Kaina
Prekių ženklai
Spalva
Gamyba
Paskirtis
Rankinės tipas
Stilius
Produktai: 507
Rodyti versijos identifikatorių

Pirkinių rankinės – elegantiškas pasirinkimas kasdienai ir darbui

Elegantiškas ir patogus darbinis rankinukas nebūtinai turi būti nedidelis ar formalios išvaizdos. Galite rinktis ir patogias, išradingo dizaino, švelnių pastelinių arba, atvirkščiai – tamsių, monochrominių spalvų pirkinių rankines. Pirkinių rankinės trumpomis rankenomis atrodys labai elegantiškai ir subtiliai, o pirkinių rankinės ilgomis rankenomis bus patogios nešant sunkesnį svorį – jas patogiai užsidėsite ant peties.

Moteriškos pirkinių rankinės – praktiškos rankinės pirkiniams ir į miestą

Kartais, ruošiantis į miestą, neturime konkrečių planų, tad sunku nuspėti, kokio dydžio rankinės prireiks. Pirkinių rankinė moterims – tai puikus sprendimas spontaniškam apsipirkimui mieste. Joje ne tik sutalpinsite įsigytas smulkias grožio priemones, bet, apsipirkdamos maisto parduotuvėje, galėsite nepirkti plastikinio pirkinių maišelio – viską lengvai sudėsite į savo pirkinių rankinę. Moteriškos pirkinių rankinės iš odos bus patvarios ir tarnaus keletą metų, o tekstilinės – bus lengvos, minkštos ir įamžins naujausias mados tendencijas.

Moteriški pirkinių krepšiai – madingas ir patogus sprendimas aktyvioms moterims

Aktyvią dienos rutiną turinčios moterys dažniausiai susiduria su nepatogia problema: visi reikalingi daiktai nesutelpa vienoje rankinėje, tad reikia pasiimti papildomą drobinį maišelį ar sportinį krepšį. Turėdamos patogų ir talpų pirkinių krepšį, jame galėsite laikyti visus jūsų dienai reikalingus daiktus. Pirkinių krepšys moterims, turintis patogius skyrius, sutalpins darbui skirtus reikmenis, sportinę aprangą ir vandens gertuvę. Odinis pirkinių krepšys tiks stilingoms miesto moterims, o pintas popieriaus ar džiuto pirkinių krepšys bus nepamainomas aksesuaras atostogaujant.

Pirkinių krepšiai, rankinės moterims – dažniausiai užduodami klausimai

Prieš įsigydamos pirkinių krepšį, pasidomėkite naujausiomis rankinių moterims tendencijomis. Į madą sugrįžta seniau populiarus kibirėlio formos pirkinių rankinukas. Galite rinktis ir pintus, megztus ar nertus krepšius pirkiniams, šis stilius šiais metais kaip niekad aktualus. Didelių pirkinių krepšių mėgėjoms puiki žinia – šį sezoną dydis bus ypač svarbus. Tad jei dvejojote, šį sezoną galite drąsiai rinktis itin didelius moteriškus krepšius. Madingai atrodyti galės ir dalykinę išvaizdą puoselėjančios moterys – dokumentų lagaminėlio įvaizdžio pirkinių rankinės moterims bus itin madingos. Šiltuoju sezonu nevenkite šiltų, ryškių spalvų, juk vasara – tam geriausias metas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokio tūrio pirkinių krepšį įsigyti?

Kai kam tai gali atrodyti nereikšmingas pasirinkimas, tačiau dydis yra vienas svarbiausių dalykų, į kurį reikia atsižvelgti investuojant į naują pirkinių rankinę. Ar jums reikia praktiško pirkinių krepšio, kuriame telpa viskas, ar kompaktiškos rankinės, kurioje tilptų gertuvė ir nešiojamas kompiuteris? Pirkinių rankinės moterims gali sutalpinti ne tik visus savaitgaliui skirtus drabužius, bet puikiai tikti ir visiems būtiniausiems daiktams, reikalingiems įtemptą darbo dieną. 

Kokią pirkinių rankinę rinktis pagal figūros tipą?

Šiuolaikinė moteris, rinkdamasi pirkinių rankinę, atsižvelgia į viską: savo dienos planus, drabužius ir, žinoma, savo kūno privalumus. Kriaušės formos figūra geriausiai atrodo, dėvint labai struktūriškas, architektūriškas rankines. Venkite gremėzdiškų beformių pirkinių rankinių. Obuolio formos figūros tipui tinka trumpesnėmis rankenomis rankinės – lai jos bus ryškių spalvų ir minkštos medžiagos. Aukštos ir lieknos merginos turėtų rinktis platesnes rankines, o žemo ūgio moterys – ilgesnes, vertikalaus modelio rankinė suteiks didesnio ūgio įspūdį.