Nemokamo pristatymo galimybė ir 30 dienų grąžinimo garantija

Informacija apie užsakymo įvykdymo terminą pateikiama atskirai prie kiekvieno produkto. Užsakymus įprastai paruošiame ir išsiunčiame per 72 val.

Moterims Vyrams
Ieškoti prekių ženklo, produkto, stiliaus
Rūšiuoti
Dydis
Kaina
Prekių ženklai
Spalva
Produkto etiketė
Produktai: 323

Dėklas – praktiškas aksesuaras kiekvienam

Dėklai buvo sukurti tam, kad palengvintų kasdienybę ir apsaugotų svarbiausius daiktus. Funkcionalus ir stilingas dėklas, nesvarbu, kam skirtas – telefonui, kortelėms, raktams, ausinėms, visuomet praverčia siekiant palaikyti tvarką rankinėje ar kuprinėje. Beje, daugelis jų gali pabrėžti Jūsų stilių, jei tinkamai pasirinksite modelį. Nors dėklai yra madingi aksesuarai, tačiau mada neturėtų būti vienintelis svarbus dalykas, į kurį atsižvelgsite pirkdami naują dėklą telefonui, raktams ar kortelėms. Visų pirma pasirūpinkite funkcionalumu ir saugumu. Kelis pastaruosius dešimtmečius vienas populiariausių kasdien naudojamų dėklų yra telefono dėklas. Juos turi beveik visi. Kadangi telefonų modeliai nuolat kito, kartu keitėsi ir dėklų dydžiai bei išvaizda. Šiuo metu Jūsų pasirinkimu gali tapti žaismingas, klasikinis ar elegantiškas telefono dėklas. Taip pat labai praktiškas ir dažnai naudojamas yra dėklas kortelėms. Pastaruoju metu sparčiai įsibėgėja ausinių dėklų mada. Tuo tarpu dėklus raktams dažniau renkasi klasikos mėgėjai. Poreikius atitinkantis dėklas telefonui, kortelėms, raktams ar bet kam kitam yra praktiškas aksesuaras kiekvienam.

Moteriški dėklai kortelėms – platus spalvų ir modelių pasirinkimas Modivo.lt

Jei esate kreditinių kortelių šalininkė ir nemėgstate su savimi nešiotis grynųjų, patekote būtent ten, kur reikia. Elektroninėje parduotuvėje MODIVO siūlomi įvairių žinomų gamintojų moteriški kortelių dėklai, kurie stebina praktiškumo ir stiliaus darna. Neabejotinai kiekviena moteris gali rasti savo stilių ir poreikius atitinkantį kortelių dėklą tokioje spalvų ir modelių gausoje. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis naują kreditinių kortelių dėklą? Svarbiausia – funkcionalumas! Dėklas kortelėms privalo būti praktiškas ir atitikti kortelių naudojimo įpročius. Pavyzdžiui, jei dėl darbo pobūdžio dažnai tenka rodyti kokią nors kortelę, greičiausiai norėsite, kad jos nereikėtų kiekvieną kartą traukti iš piniginės. Tokiu atveju puikus pasirinkimas yra kortelių dėklas su permatoma vieta dažnai naudojamai kortelei. Kitas svarbus aspektas – išvaizda. Dėklas kortelėms turėtų derėti prie kitų aksesuarų, tokių kaip rankinė, ir atspindėti Jūsų asmenybę.

Elegantiški kortelių dėklai – funkcionalus dalykėlis kiekvienai moteriai

Turbūt kiekviena moteris bent kartais nori pademonstruoti eleganciją ir rafinuotą skonį. Lengviausias kelias tai padaryti yra elegantiškų aksesuarų pasirinkimas. Vienas iš jų gali būti kreditinių kortelių dėklas, kuris ne tik stilingas, bet ir praktiškas smulkus aksesuaras, naudojamas bene kiekvieną dieną. Tik pagalvokite, kaip malonu, kai išsitraukus dėklą kortelėms iš rankinės, jo išvaizda patraukia kitų dėmesį. Garsūs drabužių ir aksesuarų gamintojai siūlo daugybę klasikinių ir ekstravagantiškų kortelių dėklų moterims, kurie pasižymi funkcionalumu ir dailia išvaizda. Šie smulkūs aksesuarai gali padėti palaikyti kreditinių kortelių tvarką ir kartu prisidėti prie rafinuoto įvaizdžio kūrimo.

Dėklai moterims – dažniausiai užduodami klausimai

Kuris dėklas geriausiai apsaugo telefoną?

Jei norite telefoną apsaugoti iš visų pusių, tuomet geriausias pasirinkimas yra telefono dėklas-knygutė. Naudojantiems apsauginį stiklą užtenka papildomai apsaugoti telefono nugarėlę. Tam geriausiai tinka silikoninis arba plastikinis telefono dėklas.

Koks yra stipriausias telefono dėklas?

Stipriausiais laikomi kieti plastikiniai telefonų dėklai, tačiau jų stiprumas negarantuoja geriausios apsaugos. Telefoną puikiai apsaugosite pasirinkę tiek plastikinį, tiek silikoninį, tiek plastiko ir odos telefono dėklą.