Skėčiai

Rudeniui ir pavasariui – moteriški skėčiai

Jeigu jūsų aksesuarų kolekcijoje vietos dar nerado stilingas skėtis, dabar yra puikus laikas atnaujinti spintą ir išsirinkti tokį skėtį, kuris apsaugos net ir nuo stipriausio lietaus bet kokiu metų laiku. Žinoma, nepamirškite išsirinkti geros kokybės skėčio, kuris tiks net ir itin vėjuotą dieną bei džiugins jus ne vieną sezoną. 

Skėčiai yra tokio tipo aksesuaras, kurį dažnai pamirštame įsigyti ir tada pasigailime, kad lietaus metu jo neturime savo kuprinėje ar rankinėje. Jeigu dar neteko susidurti su tokia situacija, apsisaugokite nuo lietaus ir kitų kritulių jau dabar! Lietus gali užklupti bet kada, todėl nepamirškite peržiūrėti orų prognozės ir, jeigu prireiks, pasiruošti tam su skėčiu. MODIVO internetinėje parduotuvėje jūsų laukia įvairiausi moteriški skėčiai, todėl kiekviena išsirinks sau labiausiai patinkantį aksesuarą.

Spalvoti, įvairių raštų arba skaidrūs – štai kokie yra skėčiai

Ar dar nežinote, kokio tipo moterišką skėtį rinktis? Dažnai internetinėse nuotraukose matome tik klasikinio modelio tamsius skėčius, tačiau tikrai nereikia pagalvoti, kad tai yra vienintelis skėčių tipas, kurį galite rasti dabartinėse aksesuarų kolekcijose. Jeigu ieškote kažko labiau išskirtinio ir stilingo, internetinėje parduotuvėje MODIVO galite rasti spalvotų, skaidrių, raštuotų ir kitų įvairiausių skėčių, kurie tikrai pagyvins jūsų stilių ir pritrauks jums daugybę komplimentų.

Pavyzdžiui, skaidrus skėtis ir toliau išlieka vienu iš populiariausių pasirinkimų. Šis aksesuaras ne tik apsaugos jus nuo blogo oro, bet ir bus lengvai priderinamas prie bet kokios aprangos ir avalynės. Tiesiog išsirinkite jums reikalingo dydžio skėtį, o tada galėsite džiaugtis grynu oru kiekvieną lietingą dieną. 

Raskite madingų skėčių MODIVO parduotuvėje

Internetinė parduotuvė MODIVO padės kiekvienai išsirinkti visus poreikius atitinkantį skėtį. Galbūt jus domina stiprus moteriškas sulankstomas skėtis? O galbūt ieškote nedidelio ryškių spalvų skėčio, kuris tilps net ir į mažiausią rankinę ar kuprinę? Tada nieko nelaukite ir peržiūrėkite tiek įdomias naujoves, tiek geriausius pasiūlymus iš MODIVO pasiūlos. Čia kiekviena moteris galės atrasti tai, kas labiausiai atitinka jos stilių.

Svarbu nepamiršti, jog skėtis gali greitai patapti svarbiausiu aksesuaru bet kokio sezono metu. Lietus gali sustabdyti jūsų planus tiek pavasario, tiek vasaros ar kitų sezonų metu, todėl visada būkite pasiruošusios bet kokiai situacijai su stilingu geros kokybės skėčiu iš MODIVO internetinės parduotuvės. Tada tikrai galėsite džiaugtis įvairiausiomis šventėmis ar renginiais gryname ore, o skėtis padės atrodyti dar stilingiau. 

Skėčiai – dažniausiai užduodami klausimai

Automatinis skėtis ar klasikinis skėtis – kuo jie skiriasi?

Kolekcijose galite rasti tiek klasikinio modelio skėčių, tiek automatinių, todėl dažnai pirkėjams gali kilti klausimų dėl to, kurį reikėtų rinktis, kuris būtų geresnis. Jeigu norite šiek tiek lengvesnio skėčio atidarymo, išbandykite automatinį skėtį, kuris suteiks jūsų kasdienybei modernumo. Klasikinio modelio skėtis puikiai tiks tiems, kurie nori didesnio aksesuaro, kuris visada atrodys elegantiškai.

Kiek sveria skėtis?

Jeigu planuojate su savimi nešiotis skėtį, dar vienu privalumu taps ir tai, kad šis aksesuaras dažniausiai yra itin lengvas ir neužima daug vietos. Dažniausiai skėčio svoris nesiekia net pusės kilogramo, todėl jį galėsite tiek įsidėti į kuprinę ar rankinę, tiek pasinešti su savimi. Toks šio aksesuaro lengvumas padės tinkamai pasiruošti kiekvienai lietingai dienai ir gerai jaustis net ir blogiausio oro metu.