Nemokamo pristatymo galimybė ir 30 dienų grąžinimo garantija

Informacija apie užsakymo įvykdymo terminą pateikiama atskirai prie kiekvieno produkto. Užsakymus įprastai paruošiame ir išsiunčiame per 72 val.

DPD kurjerio tarnyba: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą)
DPD Parcel shop: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu ir mokėjimo kortele)


Prekes galite grąžinti per 30 dienų nuo siuntos gavimo dienos.

Moterims Vyrams
Ieškoti prekių ženklo, produkto, stiliaus

Sportiniai ir turistiniai krepšiai

(Produktų skaičius: 37)

Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Eco friendly
Krepšio išmatavimai
Stilius

Sportinis krepšys – geriausias pasirinkimas sportui ir treniruotėms

Kiekviena sportuojanti moteris žino, koks reikalingas aksesuaras yra talpus moteriškas sportinis krepšys. Jis naudingas ypač toms, kurios eina į sporto salę, sportuoja parkuose ar sporto aikštynuose. Jeigu lankote sporto salę ar kokius nors grupinius sportinius užsiėmimus, Jums be abejonės reikalingas patogus ir dailus moteriškas sportinis krepšys per petį, kuriame tilptų viskas, ko reikia treniruotėms ir po jų. Jis turi būti patogus ir talpus, nes reikia neštis nemažai daiktų, tai yra sportinę aprangą, sportinius batus, butelį vandens, kosmetinę, rankšluostį ir kita. O dailumas būtinas dėl to, kad turėtumėte didesnę motyvaciją užsiimti sportu. Juk sakoma, kad kuo dailesnę sportinę aprangą turi moteris, tuo didesnė motyvacija yra sportuoti. Greičiausiai taip yra ir su kitais sportui reikalingais elementais, tarp kurių ir sportinis krepšys.

Moteriški sportiniai krepšiai – originalūs stiliai reiklioms moterims

Praktiškas moteriškas sportinis krepšys – tikrai puikus dalykas. Tačiau, kai jis yra ne tik praktiškas, bet ir stilingas, dar geriau. Renkantis naują sportinį krepšį, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ar jo išvaizda atitinka Jūsų stilių. Tiesa, kad sportinis krepšys visų pirma turi pasižymėti funkcionalumu, tačiau nei vienai reikliai moteriai neužtenka vien patogaus pasiuvimo. Jos nori daugiau. O tai reiškia, kad sportinis krepšys privalo būti originalaus stiliaus. Pavyzdžiui, moteriškas nike sportinis krepšys yra puikiai sukonstruotas, o be to pasižymi dailia išvaizda. Šio prekės ženklo krepšiai be galo mėgstami, nes yra patvarūs ir stilingi. Nuo jų niekuo neatsilieka moteriškas adidas sportinis krepšys. Adidas prekės ženklas taip pat pasižymi išskirtine kokybe ir originaliu stiliumi. Šių ir kitų garsių prekinių ženklų sportinių krepšių surasite ir galėsite įsigyti elektroninėje parduotuvėje MODIVO. Asortimente yra daug įvairių spalvų ir originalaus stiliaus krepšių, todėl savąjį suras net pati reikliausia moteris.

Turistinis krepšys – patvarus ir talpus pasirinkimas savaitgalio ir vasaros kelionėms aktyvioms moterims

Ar žinote tą malonų jausmą, kai visus reikalingiausius kelionės daiktus lengvai sutalpinate viename krepšyje? Kad pasiruošimas savaitgalio ar vasaros išvykoms keltų kuo mažiau įtampos, kiekviena moteris, o ypač mama, privalo turėti bent vieną patvarų ir talpų turistinį krepšį. Tiesa, moteriškas turistinis krepšys gali būti ne tik patogi vieta daiktams sudėti, bet ir stilingas aksesuaras. Dėl to renkantis naują krepšį kelionėms reikėtų įvertinti du dalykus: ar krepšys atitinka Jūsų poreikius ir ar tinka prie Jūsų stiliaus. Kokybiškas moteriškas turistinis krepšys pravers keliaujant automobiliu, traukiniu, autobusu ar skrendant lėktuvu. Turistiniai krepšiai paprastai yra labai talpūs, bet nedideli, todėl atitinka rankinio bagažo reikalavimus. Tad turėdamos Jūsų poreikius atitinkantį kelioninį krepšį, galėsite drąsiai leistis į naujus savaitgalio ar vasaros nuotykius.

Sportiniai ir turistiniai krepšiai moterims – dažniausiai užduodami klausimai

Kokį sportinį krepšį pasirinkti?

Besirenkant naują sportinį krepšį reikia įvertinti savo poreikius ir stilių. Jei pasirinktas variantas yra pakankamai talpus pagal Jūsų poreikius ir atitinka Jūsų asmeninį stilių, tuomet jis tinkamas.

Kokį krepšį rinktis sporto salei?

Kai perkate krepšį, kuriame nešitės daiktus į sporto salę, pagalvokite, kad į jį tilptų viskas, ko reikia treniruotėms ir po sporto, pavyzdžiui, sportinė apranga ir avalynė, svarbiausia kosmetika, rankšluostis, kojinės, galbūt apatiniai. Be to puikus pasirinkimas yra krepšiai su atskira vieta sportiniams batams.