Nemokamo pristatymo galimybė ir 30 dienų grąžinimo garantija

Informacija apie užsakymo įvykdymo terminą pateikiama atskirai prie kiekvieno produkto. Užsakymus įprastai paruošiame ir išsiunčiame per 72 val.

DPD kurjerio tarnyba: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą)
DPD Parcel shop: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu ir mokėjimo kortele)


Prekes galite grąžinti per 30 dienų nuo siuntos gavimo dienos.

Moterims Vyrams
0

Avalynės aksesuarai moterims

(Produktų skaičius: 184)

Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Lytis
Produkto tipas
Gamyba
Medžiaga drabužiai
Paskirtis (preparatai)
Paskirtis
Neperšlampamumas
Stilius
Produktų serija
iš 4

Priedai batams valyti – platus tepalų ir impregnantų pasirinkimas Modivo.lt

Jeigu neseniai nusipirkai naujus batus, kuriais nori džiaugtis ne vieną ir ne du sezonus, tai tau prireiks tinkamų priedų šiems batams valyti ir priežiūrėti. Kartais pats procesas gali atrodyti šiek tiek sudėtingai, tačiau gerai parinktos paprastos priemonės tikrai padės pasiekti geriausių rezultatų. Jeigu ieškai lengvo ir efektyvaus būdo užtikrinti švarą, tau pasitarnaus įvairūs batų tepalai ir impregnantai, kurių puikių pasiūlymų šiuo metu gali rasti Modivo.lt internetinėje parduotuvėje. Tik nepamiršk šių priemonių pritaikyti pagal batų medžiagą ar spalvą (ypač aktualu odiniams batams ir baltiems bateliams).

Batų priežiūros rinkiniai – batų valymo ir būklės palaikymo aksesuarai, kuriuos rasite Modivo.lt

Batų priežiūros ir valymo rinkiniai kiekvienam padeda pilnai pasirūpinti savo avalynės būkle. Jeigu pats procesas tave šiek tiek glumina ir nežinai, kurių priemonių tau reikia labiausiai, toks rinkinys galėtų būti geriausias sprendimas. Modivo parduotuvės rinkiniuose rasi visas valymo ir priežiūros priemones, kurių tau galėtų prireikti (valymo purškalus, šluostes, kremus ir t.t.), o aiškios instrukcijos padės atsakyti į bet kokį klausimą, kuris gali kilti valant avalynę. Šiuo metu Modivo parduotuvėje rasi ne tik naujovių, bet ir akcijų, todėl paskubėk išsirinkti sau tinkamiausias batų priežiūros ir valymo priemones ar rinkinius.

Batų valymo priedai – naudinga kolekcijos dalis

Kiekvienuose namuose turėtų būti avalynės valymo priemonių, kurios tiktų skirtingoms medžiagoms. Jeigu savo kolekcijoje to dar neturi, internetinėje parduotuvėje Modivo rasi visus reikalingus priedus. Pagrindiniais valymo įrankiais galima laikyti valymo servetėles, avalynės kremą, batų tepalą, impregnatorių ir avalynės dezodorantą. Patį valymo procesą perprasti yra labai lengva, todėl tikrai be didelių pastangų galėsi pasigirti švariais ir spindinčiais batais.

Moteriškų batų kurpaliai – kiekvienuose namuose būtinas praktiškas pasirinkimas

Ar pastebėjai, kad avalynė turi tendenciją praėjus kuriam laikui prarasti savo formą? Jeigu nori to išvengti, tau reikės stiprių kurpalių, kurie šį procesą sustabdys! Kurpaliai, dar vadinami įdėklais, išlaikys pradinę formą, todėl batai nesusitrauks, jų sienelės nesukris. Kartais apie šios priemonės naudą pagalvojame per vėlai, kai jau reikia taisyti batus, todėl nepamiršk tinkamų įdėklų įsigyti kartu su naujaisiais savo batais. Šis įrankis padės pagerinti bet kokių batų kokybę (ir ją išlaikyti), todėl jis turėtų būti kiekvienuose namuose.

Avalynės aksesuarai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius aksesuarus rinktis odiniams batams valyti?

Ar žinojai, kad odinių batų valymui siūloma naudoti specialius tepalus ir kremus? Tai viena iš tokių avalynės medžiagų, kurios priežiūrai gali prireikti šiek tiek daugiau dėmesio. Jeigu nori užtikrinti geriausią savo batų būklę ir ilgaamžiškumą, rinkis tokius batų valymo rinkinius iš Modivo elektroninės parduotuvės, kurie yra skirti būtent tokio tipo avalynei.

Su kuo valyti sportinius batelius?

Sportinių batelių valymas tikrai neturi būti toks sudėtingas, jeigu turi tinkamų priemonių. Baltiems sportiniams bateliams rinkis tokias priemones, kurių pagrindinis tikslas yra išlaikyti jų šviesumą, jeigu nori kelis metus džiaugtis geros kokybės avalyne. Modivo parduotuvėje gali rasti ir purškiamų valiklių, kurie padės batais pasirūpinti ypač lengvai. Tau taip pat pravers geri avalynės impregnantai, kurie padės sportinius batelius apsaugoti nuo drėgmės. Jie ypač naudingi pavasarį ir rudenį, kai stiprus lietus gali apgadinti mėgstamus batus.