Maudymosi kostiumėliai moterims

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Raštas
Modelis (bikinio)
Produkto etiketė
Produktai: 2 386
Rodyti versijos identifikatorių

Maudymosi kostiumėlis – originalus siluetas ir madingas dizainas

Maudymosi kostiumėlis yra neatsiejama atostogų stiliaus detalė, turinti puikiai tikti figūros tipui, būti funkcionali tarsi antroji oda. Modivo.lt internetinėje parduotuvėje esantis pasirinkimas itin platus: vardiniai, elegantiški klasikinio silueto, skirti aktyviam laisvalaikiui, vientisi ir dviejų dalių maudymosi kostiumėliai, taip pat mažai kūną dengiantys bikiniai, pabrėžiantys kiekvienos moters figūros privalumus. Ryškios asmenybės asortimente ras madingus ir vardinius maudymosi kostiumėlius, kuriuos dažnai puošia sijonėlis, ryškūs užrašai, blizgūs papuošimai ar kitos detalės.

Moteriški maudymukai – nuo elegantiškų iki sportiškų aktyvios moters laisvalaikiui

Eleganciją vertinančios moterys dažniau renkasi vidutiniškai kūną dengiančius vientisus maudymukus su gilesne iškirpte nugaroje. Tam tinka šviesios spalvos: balta, kreminė, sidabrinė ir pastelinės. Baltos spalvos maudymukas tiks pasivaikščiojimui paplūdimyje, plaukiojimui ar ramiai popietei su knyga. Aktyvioms vandens pramogoms – sportiniai  maudymosi kostiumėliai, pagaminti iš labiau kūną apglėbiančios medžiagos, ergonomiško dizaino su puikiai išformuota ir apsaugota krūtine. Tokius vientisus ar dviejų dalių maudymukus jums pasiūlys „Reebok“, „Nike“, „Adidas“ ir kiti sporto prekių ženklai.

Juodas maudymosi kostiumėlis – patogus ir stilingas pasirinkimas paplūdimiui ar baseinui

Niekada neblėstanti klasika – juodas maudymosi kostiumėlis. Jis turi būti kiekvienos moters spintoje. Svarbiausia taisyklė: jei nežinote kokį maudymosi kostiumėlį rinktis artėjančiai progai, nesuklysite pasirinkusi klasikinį vientisą juodos spalvos maudymosi kostiumėlį. Tai ypač svarbu, jei ruošiatės į SPA procedūras ar viešą baseiną. Juodą maudymuką visada galite pagyvinti paplūdimiui skirtais aksesuarais – spalvinga skara, originaliais akiniais nuo saulės, stilingomis paplūdimio šlepetėmis ar plačiabryle skrybėle. 

Maudymosi kostiumėliai – dažniausiai užduodami klausimai

Renkantis maudymosi kostiumėlį svarbu atkreipti dėmesį į tris kriterijus. Pirmas – tinkamas dydis. Jei kostiumėlis spaudžia per siūles, trina ar matote, kad krūtinei per daug ar per mažai vietos, pasirinkite tinkamesnį dydį. Antras svarbus kriterijus – veikla, kuriai ieškote maudymuko. Eidamos į baseiną, vandens procedūrų gydyklą visuomet rinkitės santūresnio dizaino maudymosi kostiumėlį. Paskutinis kriterijus – tai jūsų figūros tipas. Išbandykite kuo daugiau modelių ir kuo įvairesnių prekių ženklų maudymosi kostiumėlių – taip atrasite labiausiai tinkantį jūsų figūrai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip pasirinkti figūrai tinkantį maudymosi kostiumėlį?

Maudymosi kostiumėlio ieškokite Modivo.lt – iš plataus pasirinkimo kiekviena moteris ras maudymuką pagal savo figūrą. Kriaušės figūrai – ryškios, tamsios, kampuotos liemenėlės ir subtilesnės maudymosi kelnaitės (ne šortukai). Smėlio laikrodžio figūrai – visų modelių maudymosi kostiumėliai, pabrėžiantys kūno simetriją. Obuolio figūrai – kelnaitės aukštu liemeniu, už kaklo rišamos liemenėlės arba vientisas kostiumėlis su didesniais iškirpimais ties šlaunimis ir gilesne „V“ formos iškirpte. Apversto trikampio figūrai – apatinę dalį pabrėžiančios kelnaitės su raukiniais, mini sijonėliu, raišteliais šonuose. Stačiakampio figūrai – apvalių formų krūtinę pakeliančios ir pabrėžiančios liemenėlės bei kelnaitės su raukiniais.

Kaip pasirinkti maudymosi kostiumėlį nedidelei krūtinei?

Turinčioms nedidelę krūtinę puikiai tiks dauguma dviejų dalių maudymosi kostiumėlių: maži trikampėliai ar juosta, kuriai nereikia petnešėlių, taip pat vientisas maudymukas su ypač atvira nugara ar įdomiais iškarpymais. Jei vis tik norite paryškinti ar pakelti krūtinę, rinkitės liemenėlę su reguliuojamu paminkštinimu arba rišamą už kaklo – taip sukursite didesnės krūtinės įspūdį. Krūtinę ypač padidins „push–up“ liemenėlė, kuri pakels ir suteiks formą, o liemenėlė dekoruota raukiniais, raštais, puošniais aksesuarais sudarys gausos įspūdį.