Papuošalai moterims

Rūšiuoti
Kaina
Prekių ženklai
Spalva
Gamyba:
Produkto etiketė
Produktai: 499
Rodyti versijos identifikatorių

Moterų papuošalai  – ne tik stilius, bet ir dovana 

Moterys mėgsta puoštis ir patraukti dėmesį. Todėl moteriški papuošalai – labai svarbi jų stiliaus dalis. Papuošalus moterys derina prie įvairios aprangos ir skirtingo stiliaus. Todėl daugelio moterų papuošalų spintelėje – platus papuošalų pasirinkimas. Tačiau verta žinoti, kaip tinkamai išsirinkti ir derinti papuošalus, kad atrodytumėte stilingai ir nepriekaištingai.

Papuošalai – geriausia dovanos idėja

Labai dažnai vyrai suka galvas, kaip nustebinti savo moteris. Tačiau jeigu nežinote, ką nupirkti svarbios šventės proga, paprastas atsakymas – moteriški papuošalai. Sidabriniai ar auksiniai papuošalai, moteriški kaklo papuošalai ar auskarai – geriausias pasirinkimas bet kuria proga. Tokia dovana tikrai pradžiugins Jūsų mylimą moterį ir leis jai suprasti, kokia ji Jums svarbi.

Moterų papuošalai – geriausias pasirinkimas į darbą ir pasimatymą

Papuošalai nebūtinai turi būti skirstomi pagal tai, kam jie skirti. Daugelis juvelyrų siūlo universalių papuošalų, kurie puikiai tinka ir į darbą, ir į pasimatymą. Pavyzdžiui, stilingi moteriški kaklo papuošalai puikiai tiks ir kasdien, ir susitikimui. Be abejo, prie aprangos derės ir moteriški auskarai ar apyrankės.

Auksiniai moterų papuošalai – kada klasika yra geriausias pasirinkimas?

Klasikiniai auksiniai papuošalai moterims puikiai tinka prie klasikinio stiliaus drabužių. Taip pat ir prie kasdienės aprangos. Pavyzdžiui, iš aukso gaminti klasikiniai moteriški auskarai puikiai atrodo tiek prie švarko, tiek prie suknelės. Prie formalios aprangos taip pat gali būti derinamos ir moteriškos apyrankės.

Išskirtiniai  papuošalai – originalus įvairaus amžiaus moterų pasirinkimas

Toms, kurios nori išsiskirti, verta pasidomėti, kokie moteriški papuošalai yra originalūs ir išskirtiniai. Pavyzdžiui, pastaruoju metu itin populiarūs masyvūs, įvairių spalvų akmenimis puošti moteriški papuošalai. Tokio tipo papuošalai puikiai dera prie laisvalaikio drabužių ir yra populiarūs atostogaujant. Išskirtiniai masyvūs papuošalai taip pat puikiai tinka prie kokteilinių drabužių. Pavyzdžiui, stambių elementų moteriški kaklo papuošalai ir masyvios apyrankės puikiai tinka prie kokteilinių suknelių.

Iš įvairių medžiagų pagaminti moterų papuošalai

Moterų papuošalai gaminami iš įvairių medžiagų. Tai gali būti auksas, sidabras, nerūdijantis plienas, medicininis metalas, žalvaris. Kokias medžiagas rinktis, reikėtų spręsti pagal tai, kaip norite atrodyti. Svarbiausia taisyklė, kad reikėtų vienu metu derinti tos pačios spalvos metalus. Pavyzdžiui, jeigu segite auksinės spalvos auskarus, prie jų netiks sidabrinės spalvos moterų kaklo papuošalai. Toks derinys atrodys nestilingai. Taip pat rinkitės medžiagas, kurioms nesate alergiška. Pavyzdžiui, nuo žalvarinių papuošalų kai kam nusidažo oda ir tai neatrodo gražu.

Moterų papuošalai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti tinkamus papuošalus?

Rinkitės tinkamo dydžio papuošalus. Visuomet, perkant papuošalus pasidomėkite, iš ko jie pagaminti ir kokio dydžio. Tai ypač svarbu, jeigu Jus domina moteriški žiedai. Taip pat dydis svarbu renkantis papuošalus internetu, kad galėtumėte įsivaizduoti, kokio masyvumo papuošalai parduodami.

Kokie papuošalai tinka prie suknelės?

Kaip jau minėta, labai svarbu, kokio stiliaus yra suknelė. Prie klasikinio stiliaus tiks klasikiniai moterų papuošalai, o prie kokteilinės suknelės – originalesni ir drąsesni sprendimai. O štai prie laisvalaikio ar paplūdimio suknelės puikiai atrodys ne juvelyriniai, o net medžiaginiai moterų papuošalai.

Kokie papuošalai tinka Jums?

Papuošalus reikėtų rinktis tiek pagal amžių, tiek pagal savo įvaizdį ir veido formą. Pavyzdžiui, apvalaus veido moterims reikėtų vengti apskritimo formos. Geriau rinktis trikampio formos papuošalus, pailgus auskarus ir pan. Prieš rinkdamosi papuošalus, pasidomėkite, kokio tipo papuošalai geriausiai tinka prie Jūsų veido formos ir pabrėžia jo privalumus.

Kokius papuošalus pirkti savo merginai?

Jeigu ieškote dovanos mylimajai, rinkitės tokio tipo papuošalus, kokius ji mėgsta. Geriausia rinktis tokį stilių, kuris tiks merginai. Pavyzdžiui, jeigu ji mėgsta minimalistinius papuošalus, puikiai tiks moteriški auskarai su nedideliais deimantais arba smulki apyrankė. O mėgstančioms išsiskirti, rinkitės iš masyvesnių papuošalų arba vienetinių dirbinių.

Auksiniai ar sidabriniai papuošalai?

Tiek auksiniai, tiek sidabriniai papuošalai yra populiarūs ir sau, ir kaip dovana. Kiekviena moteris geriausiai žino, koks metalas jai tinka. Tačiau egzistuoja ir tokia nuostata, kad sidabriniai papuošalai tinka jaunesnėms moterims, o brandesnėms madingi aukso papuošalai.