Kokteilinės suknelės

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Ilgis
Rankovės
Iškirptė
Produktai: 1 507
Rodyti versijos identifikatorių

Kokteilinė suknelė, puikiai tinkanti ypatingoms progoms

Artėjant šventei moterys visada pradeda galvoti apie savo aprangą. Dažniausiai svarbia proga renkamės suknelę. Tai – vientisas viršutinis drabužis, todėl lengva derinti kitas aprangos detales bei aksesuarus. Pasinerti į kokteilinės suknelės paieškas teks tuomet, kai artėja svarbi šventė ar oficialus renginys. Tai gali būti Naujųjų metų sutikimas, įmonės gimtadienis, švenčiamas restorane, arba savaitgalinis pasilinksminimas naktiniame klube. Kiekvienai moteriai turėti kokybiško audinio moterišką kokteilinę suknelę yra būtina. Juk taip dažnai būna, kad kvietimas į šventę ateina netikėtai. Geriau būti iš anksto apsiruošusiai ir nesukti galvos dėl aprangos.

Kokteilinė suknelė – puikus pasirinkimas romantiškam ir iškilmingam vakarui

Kokteilinę suknelę galėsite vilkėti ne tik sutikdama svarbiausias žiemos šventes, šeimos jubiliejus, bet ir romantišką vakarą su mylimuoju. Kaip ir prieš įsigyjant kiekvieną drabužį, taip ir prieš perkant kokteilinę suknelę, verta pagalvoti, kada apskritai galėsite ją apsivilkti, o jau įsigijus – taikyti prie turimų viršutinių lauko drabužių bei avalynės. Nors kai kurios išskirtinės kokteilinės suknelės ir atrodo itin puošniai, bet kiekviena jų pasižymi subtilumu, elegancija bei patogumu. Balta kokteilinė suknelė – tai Jūsų geriausias pasirinkimas iškilmingam bei romantiškam vakarui mieste.

Moteriška kokteilinė suknelė – rinkitės figūrai tinkamą kirpimą

Jei drabužis puošnus, elegantiškas ir romantiškas, dažnai moterys bijo rinktis, nes nežino, ar tiks jų figūrai. Kokteilinė suknelė yra skirta kiekvienai. Šis puošnus drabužis yra ypatingas. Moteriška kokteilinė suknelė yra neilga, dažniausiai siekianti kelius, atvirais pečiais ir kaklu (įprasta, bet nebūtina). Tokis suknelės modelis tikriausiai yra geriausias pasirinkimas. Ji sujungia puošnumą bei žaismingumą kartu. Dėl savo universalumo kiekvienam figūros tipui ir yra tokios populiarios. Jei esate apkūni – rinkitės kokteilinę suknelę, kuri yra suveržta po krūtine. Jeigu esate labai aukšta, venkite pernelyg trumpų kokteilinių suknelių, nes galite atrodyti vulgariai. Prie kokteilinės suknelės verta rinktis aukštakulnius. Avėdamos batelius su kulniuku atrodysite aukštesnė ir grakštesnė. Jei nenorite formalumo, kokteilinę suknelę derinkite su švarkeliu, spalvotomis pėdkelnėmis ar žaismingai užmestu šaliku.

Moteriškos kokteilinės suknelės – dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra kokteilinė suknelė?

Kokteilinė suknelė – tai kuklus, bet kartu ir elegantiškas moteriškas viršutinis drabužis.

Kokia proga tinka kokteilinė suknelė?

Moteriška kokteilinė suknelė vilkima per įvairias šeimos šventes, Naujųjų metų sutikimą, oficialius iškilmingus renginius (pvz., išleistuvės), lankantis naktiniuose klubuose.

Kaip atrodo kokteilinė suknelė?

Dažniausiai būna vienspalvė, be rankovių ir apykaklės. Šios suknelės ilgis yra iki kelių. Svarbu, kad moteriška kokteilinė suknelė būtų pasiūta iš geros kokybės audinio.

Kaip išsirinkti tinkamą kokteilinės suknelės spalvą?

Rinkdamosi kokteilinės suknelės spalvą turite atsižvelgti į savo figūros tipą ir šventės nuotaiką. Svarbiausia, kad šventėje jaustumėtės jaukiai ir patogiai. Su tinkamai pasirinkta puošnia ir elegantiška kokteiline suknele tapsite tikra vakaro puošmena. Suknelės spalva gali išryškinti Jūsų figūros pranašumus arba paslėpti trūkumus. Kokteilinė suknelė turi atitikti Jūsų plaukų, akių ir veido odos spalvą.

  • Blondinių dažniausiai švelni oda ir žalios arba mėlynos spalvos akys. Joms labiausiai tiks gaivių, švelnių spalvų išskirtinės kokteilinės suknelės. Jeigu Jūsų oda tamsesnė – rinkitės ramius mėlynus bei žalius atspalvius. Verčiau vengti rudos spalvos tonų, kurie gali nesmagiai pabrėžti tamsią odą.
  • Raudonplaukėms tinka visi atspalviai, tik verčiau nesivilkti per daug ryškių spalvų, rausvų bei rudų atspalvių suknelių.
  • Brunetėms, turinčioms tamsias akis ir blyškų veidą, patariama rinktis šviesių šiltų spalvų sukneles. Sodrios spalvos taip pat bus geras pasirinkimas. Švelniam ir romantiškam įvaizdžiui tiks šalti ir tamsūs atspalviai. Jeigu Jūsų akys žalios arba rudos, o oda tamsi – juoda suknelė geriausias apsirinkimas su galimomis violetinės arba geltonos spalvos detalėmis.

Vienspalves kokteilines sukneles pagyvins aksesuarai: karoliai, auskarai ar net skrybėlė. Jei turite atsvorio, bet kartu norite išryškinti krūtinę, rinkitės tokią suknelę, kad V formos iškirptė būtų šviesi, o likusi suknelės dalis būtų tamsi. Kad ir kokios spalvos suknelę pasirinksite – svarbiausia bus Jūsų šypsena ir gera nuotaika.