Tamprės moterims

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Medžiaga drabužiai
Būklė
Ilgis
Produktai: 464
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriškos tamprės – populiarios visomis progomis

Pastaruoju metu moteriškos tamprės tapo neatskiriama moteriškos aprangos dalimi. Daugybė moterų renkasi tampres kasdienai ir ne tik laisvalaikiui. Sukurtos kaip drabužius sportui, šiandien tamprės yra labai populiarios ir, galima sakyti, jog tai vienas universaliausių moteriškų drabužių. Gamintojai kiekvienais metais siūlo vis platesnį ir įvairesnį moteriškų tamprių pasirinkimą. Tamprių kategorijoje mūsų klientės ras platų pasirinkimą. Siūlome tik kokybiškų gamintojų drabužius, todėl esame tikri, kad tinkamų prekių čia ras kiekviena. Nike, Calvin Klein siūlo įvairiausių tamprių sportuojančioms moterims. Gausu ir kitų gamintojų temprių, kurios yra pritaikytos treniruotėms ir pasiūtos taip, kad leistų Jums lengvai judėti. Laisvalaikiui ar kasdienai rasite ką išsirinkti iš tokių gamintojų kaip „Tommy Hilfiger“. Savo klientėms atrinkome geriausius gaminius ir esame tikri, kas rasite sau tinkamas tampres. Mūsų kataloge taip pat rasite gausią spalvų paletę. Atkreipkite dėmesį į tai, koks yra tamprių pasiuvimas, ir skirkite laiko dydžių lentelės analizei. Tai užtikrins, kad pasirinktas drabužis atitiktų visus Jūsų lūkesčius.

Juodos tamprės – geriausias pasirinkimas būnant namuose, sportuojant ar keliaujant

Nėra abejonių, kad populiariausios tarp moterų yra juodos tamprės. Klasikinė juoda spalva puikiai tinka tokio tipo drabužiui. Nesvarbu, ar ieškote tamprių sportui, laisvalaikiui ar kasdienai, juoda tiks visuomet. Todėl ir savo kataloge daugiausia vietos skyrėme juodoms tamprėms. Juoda – tai visuomet madinga spalva, todėl ji puikiai tinka tamprėms. Juodos elegantiškos tamprės puikiai derės net ir prie klasikinių drabužių, jeigu tinkamai pasirinksite derinį.

Moteriškos tamprės – patogus ir madingas pasirinkimas kasdien ar į darbą

Tamprės atrodo stilingai ir yra puikus aprangos pasirinkimas, jeigu tinkamai jį deriname ir parenkame teisingus drabužius bei aksesuarus. Štai keli variantai, su kuo galima derinti tampres ir niekuomet nesuklysti:

  • Aukštakulniai. Turbūt klasikinis pasirinkimas toms, kurios mėgsta tampres derinti prie drabužių kasdien. Pavyzdžiui, odą imituojančios elegantiškos tamprės ir aukštakulniai jau ne vienus metus yra vienas iš sėkmingiausių aprangos derinių.
  • Marškiniai. Toms, kurios mėgsta oficialius drabužius, reikėtų pagalvoti apie tamprių ir marškinių derinius. Toks pasirinkimas atrodo ypač stilingai, kai pasirenkami ilgesni marškiniai. Šis derinys pabrėžia moteriškumą ir yra puikus pasirinkimas susitikimams ar dienai darbe.
  • Megztinis. Įvairios ilgos tunikos yra labai dažnas pasirinkimas prie tamprių. Tačiau taip pat moteriškos tamprės atrodo stilingai, kai yra derinamos prie ilgų megztinių. Pastaruoju metu megztiniai vėl grįžta į madą, tad toks derinys yra ne tik patogus, bet ir labai madingas.

Moteriškos tamprės – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip pasirinkti tampres?

Renkantis tampres, skirkite dėmesio audiniui ir pasiuvimui. Pavyzdžiui, sportinės tamprės dažnai siuvamos su specialiomis siūlėmis, kad tamprės formuotų figūrą. O štai elegantiškos kasdienės tamprės yra siuvamos iš kitokios medžiagos. Jeigu tampres naudosite kasdien ar į darbą, įvertinkite, kad jos nebūtų permatomos, kad būtų patogios nešioti. Pavyzdžiui, labai populiarios yra kelnes ar džinsus imituojančios tamprės.

Kokios tamprės geriausiai tinka treniruojantis ir bėgiojant?

Bėgimui arba sportui skirtos moteriškos tamprės yra pasiūtos taip, kad būtų patogu judėti. Todėl aktyviam sportui rinkitės tik specialiai tam pasiūtas tampres. Pavyzdžiui, jeigu bėgiojate lauke, tuomet reikėtų skirti dėmesio tamprių medžiagai. Šaltuoju metų laiku galima dėvėti pašiltintas tampres, kurios apsaugos nuo šalčio, vėjo ir šildo kojas.

Kokios tamprės tinka lengvajam kultūrizmui (fitness)?

Lengvojo kultūrizmo treniruotėms rinkitės specialias tampres. Tokių galima rasti ir mūsų parduotuvėje. Dažniausiai tokios moteriškos tamprės pasiūtos taip, kad nevaržytų Jūsų judesių. Su jomis turite jaustis lengvai, kad galėtumėte sportuoti netrukdomai. Be to, fitnesui skirtos sportinės tamprės apsaugo nuo prakaitavimo, ant jų nelieka prakaito dėmių.