Megztiniai ir kardiganai vyrams

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Produkto tipas
Iškirptė
Užsegimas
Produktai: 1 366
Rodyti versijos identifikatorių

Kokybiškas, tinkamai prigludęs megztinis yra vienas patraukliausių drabužių, kokį tik gali dėvėti vyras. Jis prideda svorio liesam kūno sudėjimui, o tiems, kurie skundžiasi viršsvoriu, gali paslėpti papildomus kilogramus. Pagrindinė megztinio funkcija – sušildyti, o štai stiliaus požiūriu jis gali pakeisti monotonišką marškinėlių vaizdą. Mūsų parduotuvėje rasite prekių, kurios padės rengtis taip, kad geriausiai atsiskleistų jūsų individualumas.

Vyriškas megztinis – geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori jaustis laisvai

Atsižvelkite į skirtingus megztinių tipus:

Kašmyro megztiniai. Gryno kašmyro megztinis gali kainuoti net kelis šimtus eurų dėl ilgų pūkuotų Kašmyro ožkų plaukų – būtent iš čia ir kilęs jo pavadinimas. Šiltas ir lengvas kaip plunksna kašmyro megztinis yra nemaža investicija bet kuriam vyrui. Keli patarimai perkant kašmyro megztinį:

  • rinkitės, jei jis puikiai tinka;
  • turite progų jį dėvėti bent keturis kartus per metus;
  • jis yra paprastos ir nesenstančios tamsios spalvos;
  • perkate jį iš patikimo pardavėjo (padirbti megztiniai yra prasta investicija).

Vilnoniai megztiniai. Vilna yra seniausias ir labiausiai paplitęs kokybiškas megztinių audinys. Tai mėgstamiausias vyrų pasirinkimas tiek dėl išvaizdos, tiek dėl atliekamų funkcijų. Visgi atkreipkite dėmesį, kad vilnonius megztinius reikia itin prižiūrėti, nes juos labai pažeidžia karštis ir šiurkštus elgesys, ypač sušlapinimas (išmirkusi vilna praranda 30 proc. stiprumo).

Medvilniniai megztiniai. Jie yra pagaminti iš medvilninio audinio, todėl bus vėsesni nei vilnos arba kašmyro megztiniai, nes audinys greičiau išskiria šilumą. Tai nėra blogai – kartais norisi vėsesnio megztinio, o medvilninius megztinius galima vilkėti ant nuogo kūno ir nebijoti odos sudirginimo.

Sintetinio audinio megztiniai. Kaip ir medvilnė, didelis sintetinių audinių pranašumas yra tas, kad jie kainuoja kur kas pigiau. Atsižvelgiant į naudojamą audinio tipą, sintetinio audinio megztinis gali imituoti vilnos arba medvilnės savybes, ypač tuomet, kai reikia rūpintis drabužiu – skalbti ir lyginti. Tačiau būkite atsargūs pirkdami sintetinio audinio megztinį – dažniausiai jis bus prastesnės kokybės nei vilnos ar kašmyro pluošto atitikmuo.

 Mišraus audinio megztiniai. Dažnai pamatysite megztinį, pagamintą iš dviejų ar daugiau audinių; priežastis, kodėl dauguma gamintojų tai daro: 1) nori sutaupyti pinigų ir 2) siekia didesnio našumo ir geresnių naudojimo savybių. Dažnai taupoma naudojant kašmyro mišinius, nes įmonė savo megztinį gali vadinti „kašmyro“ megztiniu, nors iš tikrųjų didelė megztinio dalis yra pagaminta iš pigesnės vilnos arba sintetinių pluoštų. Nei blogai, nei gerai – tiesiog atvejis, kai vartotojas turėtų išmokti skaityti etiketes ir suprasti, kad dažnai jūs gaunate tai, už ką mokate. Jei kalbėtume apie našumą ir pageidaujamų savybių tobulinimą, reikia pripažinti, kad, maišydamas kitus pluoštus, megztinių gamintojas gali sukurti tokį drabužį, kuris tinka ir savybėmis pranoksta net gryno audinio.

Vyriškas megztinis su kaklu – stilingas pasirinkimas po švarku kasdien ir į darbą

Vyriškas megztinis su kaklu yra paskutinis mados klyksmas. Tai unikalus ir išsiskiriantis drabužis, kuris suteiks jums neįprastą „retro“ įvaizdį.

Vyriški megztiniai – dažniausiai užduodami klausimai

Ką dėvėti po vyrišku megztiniu?

Po megztiniu pasivilkite marškinėlius. Polo marškinėlius vilkitės, kai megztinis turi didesnę iškirptę.

Kaip dėvėti vyrišką megztinį?

Dėvėti vyrišką megztinį galite kartu su kelnėmis, džinsais ir kokybiška avalyne.

Kokį vyrišką megztinį rinktis darbui?

Darbui rinkitės paprastesnį, neišsiskiriantį megztinį. Tai gali būti vyriškas megztinis su užtrauktuku ir t. t. Kai kurie megztiniai dar turi papildomus medžiagos lopus alkūnių srityje, kad megztuko medžiaga nesitrintų visą dieną dirbant biure.