Diržai vyrams

Rūšiuoti
Dydis
Kaina
Prekių ženklai
Spalva
Gamyba
Produkto etiketė
Produktai: 750
Rodyti versijos identifikatorių

Odinių ir austinių diržų rasite MODIVO

Vyriški aksesuarai ne tik atlieka tam tikrą funkciją, tačiau yra ir svarbi stiliaus detalė. Kartais net toks įprastas aksesuaras kaip vyriškas diržas gali virsti ypatinga įvaizdžio detale. MODIVO.lt internetinėje parduotuvėje rasite itin platų vyriškų aksesuarų, o tarp jų ir vyriškų diržų, pasirinkimą. Pagaminti iš aukščiausios kokybės odos ar austinės juostos šie diržai suteiks saugumą ir stilių, kad ir kokią aprangą pasirinksite. Lygios odos vyriškas diržas ar iš odinių juostelių pintas vyriškas diržas net ir formaliai aprangai suteiks solidumo, o pasirinkę austinį vyrišką diržą, galėsite leistis į visus aktyvius nuotykius.

Vyriški diržai su sagtimi ar be jos – kurį pasirinkti?

Nuo seno esame įpratę, kad vyriškas diržas privalo būti su sagtimi. Tačiau naujausios technologijos ima koreguoti ir diržų išvaizdą bei funkcionalumą, taip pat sprendžia kai kurias senas problemas. Dabar galite rasti vyriškų diržų ir be sagties. Šie diržai segami su metaliniu kabliuku ir įsiveria į vieną vienintelę kilpą. Diržai be sagties dažniausiai yra pagaminti iš tamprios medžiagos kaip guma, todėl šie diržai išsitempia tiek, kiek reikia. Vyrams pažįstama problema, kuomet ilgai sėdint diržo sagtis ima remtis į pilvą – diržas be sagties šią problemą tikrai išspręs. Vyriškas diržas be sagties geriausiai tiks laisvalaikiui ar tiems, kurie aktyviai juda ar sportuoja. Jei dėvite kostiumą, rekomenduojama rinktis klasikinį vyrišką odinį diržą su sagtimi.

Geriausių gamintojų madingiausius diržus kelnėms ir džinsams rasite MODIVO

Patvarus ir kokybiškas vyriškas diržas – tai aksesuaras, į kurį verta investuoti. Tačiau rasti kokybišką, patvarų ir stilingą vyrišką diržą ne visuomet lengva užduotis. Atraskite MODIVO.lt internetinėje parduotuvėje esančių vyriškų odinių ir vyriškų austinių diržų asortimentą. Čia rasite vyriškus odinius diržus su sagtimi ar be jos, taip pat galėsite rinktis iš klasikinių spalvų – juodos, pilkos, smėlio, rudos arba ryškių ir originalių spalvų – mėlynos, oranžinės ar raudonos. Odiniai vyriški diržai gali būti pagaminti iš lygios odos arba supinti iš atskirų odos juostelių. MODIVO.lt specialistai atrenka tik geriausius prekių ženklus, kurie turi ilgametę patirtį kuriant ir gaminant vyriškus aksesuarus, o jūs turite galimybę juos įsigyti itin patraukliomis kainomis.

Vyriški diržai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išmatuoti kelnių diržą?

Norėdami išmatuoti savo liemens dydį ir nustatyti optimalų kelnių diržo dydį, praverkite matavimo juostelę pro kelnių, kurioms ieškote diržo, diržui skirtas kilpas. Atliekant matavimą svarbu stovėti atsipalaidavus, natūralioje padėtyje – neišpūsti pilvo ir jo neįtraukti. Matavimo juosta turi būti prigludusi ir neveržti. Pasinaudoję patogia MODIVO.lt internetinėje parduotuvėje esančia dydžiu lentele pasirinkite kelnių diržo dydį, artimiausią jūsų išmatavimui. Jei matuojate jau turimą diržą, pradėkite nuo sagties ir matuokite iki centrinės skylės. Gamintojai taip pat nurodo kelnių diržo dydį ant vidinės diržo dalies ar etiketės.

Vyriškas diržas – kaip jį dėvėti?

Vyriškas diržas dėvimas tuomet, kai turimos kelnės smunka ir yra per plačios. Perverkite diržą per diržui skirtas kilpas ir užsegite sagtį kelnių priekyje. Kostiumui skirtas vyriškas diržas turėtų būti pagamintas iš natūralios odos ir derėti prie batų ar būti giminingos spalvos bendrai kostiumo spalvų gamai. Džinsams ar kitoms aktyvaus laisvalaikio, turistinėms kelnėms geriausiai tiks vyriškas austinis diržas. Jis patogus ir patvarus, nebijantis drėgmės, greitai užsisega ir nusisega, o užsegtas laikosi itin patvariai.