Piniginės vyrams

Rūšiuoti
Dydis
Kaina
Prekių ženklai
Spalva
Gamyba
Produkto etiketė
Produktai: 405
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriškos piniginės – elegantiškas ir originalus aksesuaras kiekvienam vyrui

Kadangi piniginė yra kasdien naudojamas aksesuaras, kuriame saugote pinigus ir dokumentus, ji turi būti stilinga ir patogi. Juk ją mato daugybė aplinkui esančių žmonių, kai mokate parduotuvėje, degalinėje ar kitur. Beje, manoma, kad piniginė gali demonstruoti vyro finansinę padėtį. Dėl to vyriškos piniginės išvaizda turėtų būti labai svarbi kiekvienam stipriosios lyties atstovui. Laimei, kad galima rinktis iš daugybės skirtingų vyriškų piniginių modelių. Pačios elegantiškiausios, žinoma, yra odinės piniginės vyrams. Tačiau galima surasti ir kitų originalių variantų. Vienos tokių yra medžiaginės piniginės. Tiesa, svarbu ne tik piniginės išvaizda, bet ir gamintojas. Kokybiškiausiu pasirinkimu paprastai laikomos firminės vyriškos piniginės, nesvarbu, tai odinis, dirbtinės odos ar medžiaginis modelis. Originali vyriška piniginė gali būti puikus pirkinys sau arba vertinga dovana. Tik prisiminkite, kad į dovanojamą piniginę patartina įdėti bent minimalią sumą pinigų. Kitu atveju pagal prietarus tokia dovana gali lemti skurdą.

Vyriškos odinės piniginės – privaloma turėti kiekvienam vyrui

Nors yra daugybė žavingų medžiaginių ir dirbtinės odos piniginių modelių, visgi pačiomis geriausiomis visais laikais buvo odinės piniginės vyrams. Be abejonės, kokybiška odinė piniginė ilgaamžiškesnė ir praktiškesnė, todėl gana dažnai pirmuoju vyrų pasirinkimu tampa firminės piniginės iš odos. Populiariausios yra juodos piniginės, tačiau stilingai ir mažiau kasdieniškai atrodo tamsiai rudos. Kalbant apie dydžio pasirinkimą, yra nemažai skirtingų variantų. Dažniausiai perkamos piniginės yra sulankstomos ir gali būti sudarytos iš dviejų arba trijų dalių. Kodėl jos tokios populiarios? Nes be išvaizdos, vyrams visuomet svarbus praktiškumas. Į sulankstomą piniginę galima sudėti daug dokumentų, kortelių ir pinigų, o ji pati puikiai telpa kelnių ar striukės kišenėje. Jei neturite daug kortelių ir nesinešiojate daug grynųjų pinigų, tuomet galite rinktis kortelių dėklą arba mažą odinę piniginę. Tiesa, pastaruoju metu sparčiai populiarėja didelės vyriškos piniginės su dirželiu, kuriose telpa ne tik pinigai ar kortelės, bet ir telefonas ar raktai.

Vyriškos odinės piniginės – praktiškas sprendimas kiekvienai dienai

Kasdienė vyriška piniginė privalo pasižymėti trimis savybėmis – kokybe, praktiškumu ir derėjimu prie aprangos. Kadangi vyriškos odinės piniginės yra vertinamos dėl kokybės ir praktiškumo, jos puikiai tinka kiekvienai dienai. Be to kad yra labai patvarios, odinės piniginės paprastai ir lengvai derinamos su bet kokia apranga. O tai svarbu, nes piniginė nėra tas aksesuaras, kurį keičiate kasdien, todėl ji turi būti universali ir derėti prie bet kokių drabužių. Žinoma, odinių piniginių išvaizda labiau tinka su elegantiška apranga. Tačiau nepadarysite stiliaus klaidos, jei tokią piniginę įsidėsite į treningo kelnių kišenę.

Piniginės vyrams – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti vyrišką piniginę?

Pirmiausia apgalvokite, ką dėsite į piniginę ir koks jos dydis bus reikalingas. Jei nešiojatės pinigus, korteles ir dokumentus, pirkite sulankstomą vyrišką piniginę. Tik korteles besinešiojantiems, užtenka kokybiško kortelių dėklo. Kai apsispręsite dėl dydžio, pagalvokite apie dizainą ir medžiagas.

Į ką atkreipti dėmesį perkant vyrišką odinę piniginę?

Didžiausias dėmesys perkant vyrišką odinę piniginę turėtų būti sutelktas į odos kokybę. Žinoma, nemažiau svarbu atsižvelgti į spalvą ir patogų modelį. Nors dažniausias vyrų pasirinkimas yra juodos odinės piniginės, nebijokite kitų spalvų modelių.