Ieškoti prekių ženklo, produkto, stiliaus
Rūšiuoti
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Krepšio išmatavimai
Produkto etiketė
Produktai: 126

Vyriškas sportinis krepšys – geriausias pasirinkimas intensyvioms treniruotėms

Jei esate sportu užsiimantis vyras, tikrai žinote, kad vien patogios sportinės aprangos ir avalynės neužtenka, kai einate į sporto salę ar kitas treniruočių vietas. Tai pat reikia turėti vandens, rankšluostį, higienos priemonių. Be to nemažai žmonių po treniruotės mėgsta užsukti į pirtis ar baseinus. Tuomet reikia turėti ir maudymosi drabužius. Kad visus šiuos daiktus būtų patogu nešiotis į kiekvieną treniruotę, reikalingas pakankamai talpus sportinis krepšys. Tiesa, jis turi būti ne tik talpus, bet ir funkcionalus. Puiku, kai didelis vyriškas sportinis krepšys yra suskirstytas užsegamais skyriais. Labai patogus sportinio krepšio variantas yra su atskira užsegama viena avalynei ir lengvai prieinama vieta gertuvei su vandeniu. Jei esate sportuojantis žmogus ir dar neturite sportinio krepšio, pats laikas jį įsigyti.

Vyriški sportiniai krepšiai – originalūs stiliai aktyviems vyrams

Be abejonės, vyriškas sportinis krepšys turi būti ne tik gerai savo funkciją atliekantis aksesuaras, bet ir stilinga įvaizdžio dalis. Juk su juo einate į viešas erdves ir tikrai nenorite atrodyti neskoningai. Jei esate iš tų vyrų, kuriems rūpi ne tik patogumas, bet ir stilius, patekote ten, kur reikia. Elektroninės parduotuvės MODIVO plačiame sportinių krepšių asortimente galite surasti puikių originalių krepšių, pažymėtų garsiais prekiniais ženklais ir garsėjančių aukšta kokybe. Vienas mėgstamiausių yra Nike sportinis krepšys. Tiesa, kitų gamintojų, tokių kaip Reebok, Adidas, Puma, sportiniai krepšiai vyrams nei kiek nenusileidžia kokybe ir stiliumi Nike prekiniam ženklui. Bet kuriuo atveju aktyvus vyras besirinkdamas naują sportinį krepšį turėtų apsižvelgti į funkcionalumą ir originalumą.

Turistinis krepšys – patvarus ir talpus pasirinkimas vasaros atostogų kelionei

Kai vyksta pasiruošimas vasaros atostogų kelionei, didžiausiu galvos skausmu dažnai tampa nežinojimas, į ką sutalpinti visus kelionei reikalingus daiktus. Šioje vietoje bėdų nelieka, jeigu turite patvarų ir talpų turistinį krepšį. Tačiau tikrai ne kiekvienuose namuose toks aksesuaras yra arba jų yra nepakankamai, kad užtektų kiekvienam šeimos nariui. Tokioje situacijoje gali padėti sportinis vyriškas krepšys. Jei esate sportu užsiimantis vyras, greičiausiai turite sportinį krepšį, todėl galite visus kelionei reikalingus daiktus susikrauti į jį. Tokiu atveju, jei sportinio krepšio neturite, galbūt reikėtų jį nusipirkti. Renkantis naują universalų krepšį, kurį naudosite treniruotėms ir kelionėms, būtinai atkreipkite dėmesį į kokybę ir talpumą. Treniruotėms gali užtekti ir nedidelio krepšio, tačiau kelionėms visuomet geriau turėti pakankamai talpų krepšį. Tiesa, patogus pasirinkimas yra vyriškas sportinis krepšys per petį. Ilgas krepšio diržas, kurį galima persimesti per petį, atlaisvina rankas, todėl šis variantas ypač patogus keliaujant lėktuvu, taukiniu ar autobusu, kai reikia laisvų rankų, kad galėtumėte pateikti kelionės bilietus ar reikiamus dokumentus.

Sportiniai ir turistiniai krepšiai vyrams – dažniausiai užduodami klausimai

Kokį sportinį krepšį pasirinkti?

Sportinis krepšys turi atitikti Jūsų poreikius ir stilių. Jei jį naudosite tik eidami į sportinius užsiėmimus, pasirinkite tokį modelį, kuris talpintų visus sporte reikalingus daiktus.

Kokį vyrišką turistinį krepšį pirkti?

Patogiausias pasirinkimas būtų turistinė kuprinė, jei esate įvairių žygių entuziastas. Tačiau, kai turistinis krepšys reikalingas atostogų kelionėms automobiliu ar kita transporto priemone, tuomet puikiai tinka paprasti turistiniai arba sportiniai krepšiai, tereikia, kad jų dydis atitiktų poreikius.