Nemokamo pristatymo galimybė ir 30 dienų grąžinimo garantija

Informacija apie užsakymo įvykdymo terminą pateikiama atskirai prie kiekvieno produkto. Užsakymus įprastai paruošiame ir išsiunčiame per 72 val.

DPD kurjerio tarnyba: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą)
DPD Parcel shop: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu ir mokėjimo kortele)


Prekes galite grąžinti per 30 dienų nuo siuntos gavimo dienos.

Moterims Vyrams
Ieškoti prekių ženklo, produkto, stiliaus
Rūšiuoti
Dydis
Kaina
Prekių ženklai
Spalva
Medžiaga drabužiai
Sportiniai batai
Iškirptė
Produktai: 8 390

Sportiniai drabužiai moterims: ne tik patogūs, bet ir stilingi

Sportiniai drabužiai užima svarbią vietą moterų drabužių spintoje. Dėl savo patogumo jie labai dažnai pasirenkami ne tik treniruotėms, bet ir kaip namų drabužiai ar laisvalaikio apranga. Tad renkantis sportinius drabužius moterims, labai svarbu ne tik jų kokybė ir patogumas, bet ir stilius.  Sportinių drabužių moterims gamintojai kasmet siūlo vis naujų gaminių, kuriais moterys galėtų puoštis sportuodamos ir leisdamos laisvalaikį.

Sportiniai apatiniai moterims: rinkitės aukštos kokybės sportines liemenėles

Moteriški drabužiai sportui turi būti patogūs ir nevaržyti judesių. Todėl svarbu tinkamai pasirinkti ne tik viršutinius, bet ir apatinius drabužius. Vienas svarbiausių drabužių treniruojantis – sportinės liemenėlės. Tai specialiai aktyviam judėjimui sukurtos liemenėlės, kurios prilaiko krūtinę ir neleidžia jai stipriai judėti. Taip patogiau atlikti tam tikrus pratimus, bėgioti. Rinkdamosi sportinę liemenėlę, skirkite prioritetą aukštai kokybei. Tam reikėtų rinktis tik natūralių medžiagų liemenėles. Tokie apatiniai sportiniai drabužiai yra geriausias pasirinkimas. Medžiaga turi būti nekelianti alergijų, o pati liemenėlė turi priglusti, tačiau nespausti kūno. Rinkitės su storesnėmis ar plonesnėmis petnešėlėmis siuvamas liemenėles, atsižvelgdamos į tai, po kokiais drabužiais liemenėlę vilkėsite.

Geriausių gamintojų moterų sportiniai kostiumėliai

Moteriški sportiniai kostiumėliai yra vienas dažniausių pasirinkimų sportuojant ir laisvalaikiu. Kostiumėliai gali būti įvairių tipų. Pavyzdžiui, moteriški šortai ir spalvingi funkciniai marškinėliai trumpomis rankovėmis –tokio tipo moteriški sportiniai drabužiai puikiai tinka treniruojantis šiltose patalpose. Jeigu ketinate sportuoti lauke, reikėtų rinktis drabužius ilgomis rankovėmis. Taip pat gali praversti sportinė liemenė ar neperpučiama striukė.

Kai sportiniai drabužiai moterims pasirenkami kaip laisvalaikio apranga, puikiai tinka moteriški sportiniai kostiumėliai iš minkštesnių medžiagų. Pastaruoju metu populiarūs net ir veliūriniai kostiumai, kurie yra ne tik patogūs, bet ir atrodo labai stilingai. Su tokiais drabužiais galite ne tik sportuoti, bet ir leisti laisvalaikį su šeima bei draugais.

Moterų sporto mada: kokius drabužius ir aksesuarus rinktis?

Mada moterims svarbu ne tik renkantis kasdienius drabužius į darbą, bet net ir tuomet, kai ruošiamasi treniruotei sporto klube. Taigi moteriški sporto drabužiai taip pat turi būti stilingi. Moterys drąsiai renkasi žinomų gamintojų rūbus. Moteriškus sporto drabužius pristato tokie gamintojai, kaip „Tommy Hilfiger“, „Calvin Klein“, „Adidas“, „Fila“ ir kiti. Žinoma, kad moterys renkasi ir prie sportinio stiliaus derina aksesuarus. Pavyzdžiui, prie sportinės aprangos dera ant juosmens prisegamos piniginės, įvairios stilingos kepurės, pirštinės ir kiti moteriški aksesuarai.

Moteriška sportinė apranga – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip skalbti sportinius drabužius?

Sportiniai drabužiai neturėtų būti skalbiami kartu su kitais Jūsų turimais. Tai galite suprasti vos pamatę skalbimo mašinos funkcijų pasirinkimą. Dažniausiai sportiniams drabužiams yra skirta atskira funkcija, kurią pasirinkus skalbimas yra švelnesnis, saugomi drabužių audiniai. Taip pat skalbiant nenaudokite jokių papildomų priemonių, tokių kaip minkštikliai ar balikliai, nes jie gali palikti dėmių ant sportinių drabužių. Visuomet vadovaukitės skalbimo instrukcija, kurią rasite ant kiekvieno sportinio drabužio etiketės.

Kaip pasirinkti sportinę liemenėlę?

Sportinės liemenėlės yra labai patogios, todėl yra populiarus pasirinkimas ieškant sportinių drabužių. Norėdamos nesuklysti, pasirinkite tinkamą dydį. Sportinių liemenėlių dydžiai žymimi kitaip nei įprastos liemenėlės, todėl reikėtų išanalizuoti dydžių lentelę. Sportinė liemenėlė turėtų būti aptempta tiek, kad suveržtų krūtinę, tačiau netrukdytų Jums laisvai judėti ir lengvai kvėpuoti.

Kaip pašalinti prakaito kvapą iš drabužių?

Vienas nemaloniausių rezultatų po sporto – į drabužius įsigėręs prakaito kvapas. Geriausias būdas tai pašalinti – tuojau pat išskalbti drabužius. Jeigu nenorite drabužių skalbti kaskart po treniruotės, galite rinktis skalbimo mašinoje esančią garų programą, kuri pašalina kvapą. Be to, patariama sportinę avalynę dažniau vėdinti lauke, o esant reikalui, prakaito kvapą galima panaikinti naudojant naminę sodą arba didelį kiekį druskos.