Nemokamo pristatymo galimybė ir 30 dienų grąžinimo garantija

Informacija apie užsakymo įvykdymo terminą pateikiama atskirai prie kiekvieno produkto. Užsakymus įprastai paruošiame ir išsiunčiame per 72 val.

DPD kurjerio tarnyba: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą)
DPD Parcel shop: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu ir mokėjimo kortele)


Prekes galite grąžinti per 30 dienų nuo siuntos gavimo dienos.

Moterims Vyrams
Ieškoti prekių ženklo, produkto, stiliaus
Rūšiuoti
Dydis
Kaina
Prekių ženklai
Spalva
Medžiaga drabužiai
Raštas
Produktai: 6

Apatinės kelnės – tinkama apsauga nuo šalčio ypač žvarbiomis dienomis

Drabužių sluoksniavimas yra paprasčiausias būdas apsaugoti kūną nuo itin šalto oro. Pagrindinis sluoksnis, vyriškos apatinės kelnės, yra arčiausiai kūno esantis sluoksnis, todėl jis turi būti ne tik patogus, bet ir pagamintas iš tinkamos medžiagos. Slidinėjantys ar gyvenantys itin žvarbiomis sąlygomis turėtų rinktis vyriškas termines apatines kelnes. Jos suteiks šilumos, o speciali medžiaga išgarins nereikalingą drėgmę ir prakaitą. Šaltajam sezonui reikėtų rinktis kuo labiau priglundančias vyriškas apatines kelnes, nes jos išlaiko šilumą prie pat kūno, nesukuria oro kišenių, per kurias šiluma lengvai patenka į išorę. 

Vyriškos apatinės kelnės – patogumas kiekvieną dieną

Jei vyrams skirtos apatinės kelnės blogai priglunda, tikėtina, kad šiluma pasiskirstys netolygiai ir susidarys oro kišenės, todėl bus jaučiamas diskomfortas. Prigludusios plonos medžiagos apatinės kelnės vyrams padeda išvengti šios bėdos, todėl ant jų galite patogiai dėvėti sluoksnius. Rinkitės tokias kelnes, kurių išorinis paviršius būtų slidus, kad ant jų dėvimi kasdieniai drabužiai nepriliptų ir nesiraukšlėtų. Terminės kelnės puikiai tiks bet kokiai kasdienei veiklai ir prie bet kurių drabužių: jos bus patogios ir po kostiumu, ir po džinsais. Tokias kelnes galima dėvėti ir ruošiantis į sporto klubą – ant jų papildomai užsidėkite sportinius šortus.

Vyriškos terminės apatinės kelnės aktyviam laisvalaikiui žiemą 

Terminės apatinės kelnės vyrams yra neatsiejamos nuo aktyvių žiemos laisvalaikio užsiėmimų, tačiau tik tinkamos kelnės suteiks taip trokštamo patogumo, atramos, išgarins perteklinę drėgmę, sulaikydamos šilumą viduje, ir neutralizuos nemalonius kvapus. Žiemos pramogoms derėtų rinktis storesnio audinio, sintetinio ir natūralaus pluošto mišinio, pavyzdžiui merino vilnos ir polipropileno, vyriškas termines kelnes. Dėvėdami šiltus, ypač slidinėjimui skirtus kostiumus, venkite tik iš medvinės pagamintų apatinių kelnių, jos nesuteiks šilumos ir prasčiau išgarins drėgmę.

Vyriškos apatinės kelnės – dažniausiai užduodami klausimai

Terminių apatinių kelnių medžiaga turi būti nepaprastai minkšta ir kartu itin tvirta, kad atlaikytų bet kokias oro sąlygas. Natūralaus pluošto merino vilna efektyviai subalansuoja kūno temperatūrą ir puikiai pašalina drėgmę. Sintetiniai audiniai puikiai tinka terminiam apatiniam trikotažui, nes yra specialiai sukurti ekstremalioms šalčio sąlygoms. Poliesteris, poliakrilas ir elastanas dažnai derinami su kitais natūraliais pluoštais, tokiais, kaip organinė medvilnė, merino vilna ar viskozė, kad būtų užtikrintas reikiamas drėgmės pašalinimo ir šilumos sulaikymo lygis. Medvilninės apatinės kelnės vyrams dažniausiai skirtos mažiau šaltiems orams, kai norisi jaustis itin patogiai ir šiltai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip dėvėti vyriškas apatines kelnes?

Vyriškas apatines kelnes galite dėvėti po viršutiniais drabužiais. Užsiimant aktyvia veikla lauke ne tokiu šaltu oru, apatinės kelnės gali būti naudojamos ir be viršutinių drabužių, ypač terminės kelnės su užtrauktuku. Jos neperšviečiamos, taip pat garantuoja patogumą ir judesių laisvę bet kokiomis sąlygomis. 

Kokias apatines kelnes rinktis žiemai?

Šiltuoju metų laiku vyriški apatiniai drabužiai turi būti laisvi. Šaltuoju metų laiku prigludusios apatinės kelnės sulaiko kūno išskiriamą šilumą ir užtikrina didesnį patogumą. Norint nesušalti, reikėtų rinktis sintetinio ir natūralaus audinio mišinį, jis geriausiai sulaiko šilumą ir sugeria nereikalingą drėgmę. Žiemos metu galite rinktis terminį kostiumą, kurį sudaro ir vyriškos terminės apatines kelnės, ir derantys terminiai ilgarankoviai marškinėliai.