Ieškoti prekių ženklo, produkto, stiliaus
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Gaubtas
Prigludimas
Užpildas
Produktai: 1 463

Vyrų žieminės striukės – pirmasis pasirinkimas šalčiausiais metų mėnesiais

Lietuvoje žiemos neišvengiamos. O žiemą būna tiek stiprių vėjų, tiek vienokių ar kitokių kritulių bei šalčio. Išeiti į lauką be striukės neįmanoma. Tad vienas pirmiausių ir svarbiausių darbų įpusėjus rudeniui – vyriškos žieminės striukės paieškos. Tam, kad Jūsų išsirinkta striukė maksimaliai padėtų išvengti žiemos negandų, svarbūs yra šie kriterijai:

  • aukšta apykaklė – ji apsaugos nuo žemos temperatūros, vėjo bei kritulių;
  • galimybė sutraukti striukę apačioje ir rankogaliuose (puiku, kai rankogaliai būna megzti);
  • klostė, dengianti užtrauktuką;
  • didelės išorės kišenės ir mažesnės vidinės – tam, kad niekada nepamestumėte pirštinių, telefono, raktų ar kitų asmeninių daiktų;
  • gobtuvas – geriausia, kad jis būtų nusegamas, tuomet esant nedideliam šalčiui galėsite jo nenaudoti. 

Vyrų žieminės striukės iš geriausių drabužių gamintojų svetainėje Modivo.lt

Labai svarbu, kad Jūsų išsirinkta striukė būtų kokybiška. Šį drabužio kriterijų gali suteikti garsių prekių ženklų gamintojai. Šiuo metu elektroninėje parduotuvėje vyriškų firminių žieminių striukių pasirinkimas didžiulis. Galima rasti labai daug skirtingų striukių modelių, todėl jokiam vyrui neturėtų būti sudėtinga rasti  tinkamą drabužį savo kasdienai bei laisvalaikiui. Atkreipkite dėmesį į išorinę striukės medžiagą. Ji turi užtikrinti geriausią oro pralaidumą. Vyrų žieminės striukės turi būti lengvos ir neperšlampamos.

Vyrų žieminės striukės – puikiai tinka aktyviai žiemos veiklai

Firminės žieminės vyrų striukės turi būti atsparios šalčiui, vėjui ir lietaus arba sniego krituliams. Šie drabužio kriterijai yra labai svarbūs tiems, kurie žiemą užsiima aktyvia veikla. Nieko keista, kad striukė ir batai yra  aprangos pagrindas žiemą. Striukei skirkite ypatingą dėmesį.

Vyrų žieminės striukės, skirtos aktyvioms žiemos pramogoms lauke, būna iš natūralių medžiagų. Dažniausiai jų užpildą sudaro žąsų ir ančių plunksnos arba pūkai. Striukėms naudojamos tik pačios smulkiausios paukščių plunksnos. Jei naudojami pūkai, tai jie dedami kartu su plunksnomis. Populiarūs prekių ženklai dėl mažos kainos gana dažnai naudoja anties plunksnas. Žąsies pūkai suteikia daugiau šilumos, bet visgi jų sunkiau gauti, todėl vyriškos žieminės striukės su žąsų pūkais bus brangesnės. Taigi firminės vyrų žieminės striukės su pūkais turės geresnių termoizoliacinių savybių ir bus lengvesnes nei tokios pačios striukės su plunksnomis. Pirkdami žieminę striukę, atkreipkite dėmesį į ženklinimą. Striukės taip pat gali būti pagamintos ir iš sintetinio pluošto. Tokia striukė bus minkšta ir lengva. Poliesteriu šiltinta striukė greitai džiūsta, yra atspari pelėsiui ir turi antialerginių savybių. Šios striukės bus pigesnės. Žmonėms, kurie nori striukės aktyviam žiemos laisvalaikiui, geriausia rinktis striukę su papildoma išorine membrana – specialia medžiaga, kuri užtikrina aukštesnį atsparumo vandeniui lygį.

Vyrų žieminė striukė – dažnai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti vyrišką žieminę striukę?

Šio drabužio pirkimas privalo būti gerai apgalvotas. Nuo Jūsų gyvenimo būdo ir poreikių priklausys, kokią striukę pirksite. Vyrų žieminės striukės turi apsaugoti nuo šalčio, vėjo ir sniego ar lietaus kritulių.

Su kuo dėvėti vyrų žieminę striukę?

Prie vyriškos žieminės striukės visada galite pritaikyti kepurę ir šaliką.

Kokio dydžio vyrų žieminę striukę išsirinkti?

Kad išsirinktumėte tinkamo dydžio vyrišką žieminę striukę, išsimatuokite šiuos jau turimos arba norimos striukės matmenis: bendras ilgis, rankovės ilgis, apačios apimtis, nugaros apimtis ir pečių apimtis.