Diržai vaikams

Rūšiuoti
Kaina
Prekių ženklai
Spalva
Lytis
Produktai: 32
Rodyti versijos identifikatorių

Vaikiški diržai – madingas ir patogus sprendimas mažiesiems

Norite praktiško aksesuaro, kuris suteiks Jūsų vaiko drabužių stiliui ryškų ar žaismingą akcentą? O gal tiesiog kiek per didelės kelnės ar per laisva suknelė? Vaikiškas diržas yra ta aprangos detalė, kuri ne tik pagyvins stilių, bet ir atliks praktišką funkciją. Sutikime, kad mūsų mažiausieji ypač kreipia dėmesį ne tik į mielus niekučius, kuriuos nuolat nešiojasi savo kuprinėje, krepšyje ar piniginėje, bet ir į drabužių modelį, spalvą ar detales. Vaikiški diržai taip pat ne išimtis. Juo labiau, kad jais galima papuošti tiek džinsus, kelnes, tiek sijonus, sukneles, megztukus ar švarkelius. Beje, kartais mergaitiškas ar berniukiškas diržas gali būti ta priežastis, dėl kurios senas drabužėlis vėl atrodys kaip naujas ir džiugins Jūsų mažiausiuosius. Būtent vaikiški diržai pabodusius drabužius kartais padeda atrasti iš naujo arba sukuria nepakartojamą naują ansamblį.

Vaikiški diržai – spalvingi aksesuarai vaikams

Diržai vaikams – tai aksesuarai, kuriuos verta rinktis dėl kelių priežasčių. Nesvarbu, ar renkatės diržą vaiko kelnėms prilaikyti ar tiesiog kaip išskirtinę aprangos detalę, vertėtų žinoti kelis svarbius dalykus. Pirmiausia yra dydis – labai svarbu tiksliai išmatuoti vaiko juosmenį, kad nesuklystumėte rinkdamiesi, nes netinkamo dydžio vaikiškas diržas gali trukdyti jūsų vaikui, o kartais net erzinti. Juk kiekviena mama ar tėtis nori, kad vaikas jaustų visišką judėjimo laisvę, galėtų tyrinėti pasaulį, judėti, džiaugtis.

Žinoma, kiekvienam vaikui ypač svarbu, kokios spalvos yra vaikiškas diržas: gal ryškus, blizgantis, gal su piešinukais, o gal margintas kaip šachmatų lenta ar širdutėmis... Mažųjų fantazija visuomet labai laki: tiek mergaitės, tiek berniukai turi savo herojus, apie juos svajoja, nori būti panašūs į juos. Taigi vaikiškus diržus galite rinktis ir iš įvairių žaismingų spalvų paletės bei dizainų ar raštų margumos.

Svarbus elementas yra ir vaikiško diržo medžiaga. Neužmirškite apsvarstyti, ar medžiaga yra tvari, iš kokio audinio ar žaliavos pagamintas vaikiškas diržas. Parduotuvėje modivo.lt siūlome odinių, medvilninių, sintetinio pluošto, standžių ar elastinių vaikiškų diržų berniukams ir mergaitėms.

Vaikiškas kelnių diržas – kokį modelį išsirinkti?

Prieš pirkdami vaikišką diržą, pagalvokite, kokį įvaizdį siekiate sukurti, bei aplinką, kurioje vaikas puošis diržu – ar tai kelionės, ar šventė darželyje, ar gimtadienis. Visuomet ne tik pasikliaukite savo skoniu, bet ir atsižvelkite į vaiko norus bei lūkesčius. Jeigu renkatės vaikišką diržą kasdienai – atkreipkite dėmesį, kad jis būtų patvarus, lengvai valomas ar skalbiamas. 

Neutrali diržo spalva – praktiškas pasirinkimas, tinka prie įvairaus stiliaus kelnių ir sijonėlių. Renkantis kelnių diržą vaikams, turbūt geriausias sprendimas berniukams yra turėti lygios spalvos, paprasto dizaino odinį ar kito audinio diržą, derantį prie daugelio drabužėlių – ar tai būtų chaki, džinsinės ar kostiuminės kelnės.

Vaikiški diržai – dažnai užduodami klausimai

Kaip reguliuoti diržo dydį?

Svarbu žinoti, kad parduotuvėje modivo.lt siūlome tik patogiai ir lengvai reguliuojamus vaikiškus diržus berniukams ar mergaitėms. Vis dėlto apie diržo dydžio reguliavimą reikėtų pagalvoti iš anksto ir išmatuoti savo vaiko juosmens apimtį, o tada atkreipti dėmesį į vaikiško diržo aprašymą.

Kokį vaikišką diržą išsirinkti?

Labai dažnas pasirinkimas yra kelnių diržas berniukams. Rinkdamiesi šį aksesurą, pirmiausia pagalvokite, kur Jūsų vaikas dėvės diržą ir ar vaikiškas diržas jam patiks. Žinoma, tiek perkant mergaitišką diržą, tiek diržą berniukui, kasdienai skirtą diržą rinksimė vienokį, o kitokį šventei ar ypatingai progai. Be abejo, patogiausia vaikišką diržą yra įsigyti perkant internetu parduotuvėje modivo.lt