Avalynė vaikams

Rūšiuoti
Dydis
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Batviršis
Produktai: 12 539
Rodyti versijos identifikatorių

Vaikiški batai – elegantiškas pasirinkimas kiekvienai dienai

Vaikiški batai – svarbi vaikų aprangos dalis, kuriai tėveliai skiria didelį dėmesį. Turbūt ne vienas yra nusistebėjęs, pamatęs dabartines vaikiškas madas. Tikrai, taip. Šiuolaikiniai vaikiškos avalynės ir aprangos stiliai yra iš tiesų stilingi, madingi ir elegantiški. Vaikiškus batus galima derinti prie įvairių vaikiškų drabužių ir tokiu būdu sukurti įvairius vaikų mėgstamus stilius. Pavyzdžiui, vaikiški aulinukai puikiai tinka tiek prie kelnių, tiek prie suknelių ar sijonų. Vaikiški laisvalaikio batai – tai turbūt populiariausia vaikiška avalynė, mėgstama berniukų ir mergaičių. Vaikų batų gamintojai siūlo pačius įvairiausius vaikiškų batų stilius ir norimas spalvas. Dažniausiai galima pamatyti ryškiaspalvius, žaismingo stiliaus batus su įvairiomis vaikų mėgstamomis detalėmis. Taigi vaikiški aulinukai ar sportbačiai yra ne tik patogi, bet ir stilinga kasdienės aprangos detalė.

Vaikiška avalynė – patogus ir komfortiškas sprendimas

Svarbiausias vaikiškų batų pasirinkimo kriterijus yra patogumas. Suaugę žmonės, dažniausiai moterys, neretai dėvi ne itin patogius aukštakulnius dėl aprangos etiketo vakarėliuose ar elegantiško stiliaus. Tačiau vaikams svarbiausia yra patogi ir komfortiška avalynė. Vaikiškų batų gamintojai naudoja įvairius paminkštinimus bei kitas avalynės detales tam, kad vaikams batai nespaustų ir būtų patogūs. Vieni iš patogiausių vaikiškos avalynės tipų yra vaikiški sportbačiai. Įvairūs prekės ženklai pristato spalvingus, geros kokybės ir be galo patogius vaikiškus sportbačius, kuriuos vaikai gali avėti tiek sportinių veiklų metu, tiek žaidžiant lauke. Kitas vaikiškos avalynės tipas, tinkamas kasdienėms veikloms, yra vaikiški laisvalaikio batai. Vaikiški laisvalaikio batai yra puikus pasirinkimas prie kasdienės darželio ar mokyklos aprangos. Vaikai labai mėgsta laisvalaikio batus, nes gali derinti juos tiek prie sportinės aprangos, tiek prie sijonų, suknelių ar klasikinių kelnių.

Vaikiška avalynė – platus batų asortimentas, kurį rasite Modivo.lt

Visos mamos ir tėčiai žino, kad vaikams tikrai ne visi pasiūlyti daiktai tinka. Taip yra ir su bene svarbiausia aprangos dalimi visais metų laikais – vaikiška avalyne. Neretai tėvų pasiūlyti sportbačiai ar aulinukai vaikams nepatinka. Tokiu atveju gelbėja didelė vaikiškų batų įvairovė. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų vaikiškos avalynės asortimentą. Jeigu Jūs ieškote vaikiškų sportbačių ar vaikiškų aulinukų – galite rinktis iš įvairiausių spalvų ir modelių. Ieškantys vaikiškų laisvalaikio batų – irgi nenusivils ir tikrai ras norimus batus. Vieni vaikiški batai yra vienspalviai, tuo tarpu kiti – su animaciniais herojais ar mielais gyvūnėliais. Šie vaikiškų batų elementai ypatingai patinka vaikams. Tiek vaikiškos avalynės paieška, tiek užsakymas Modivo.lt internetinėje parduotuvėje yra lengvas ir nereikalaujantis daug pastangų. Svarbiausia, kad pats vaikas, peržiūrėjęs avalynės pasirinkimą, gali išsirinkti norimus batus iš plataus asortimento.

Batai vaikams – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išrinkti avalynės dydį vaikams?

Kad galėtumėte išrinkti tinkamą vaikiškos avalynės dydį, pirmiausia reikėtų pamatuoti vaiko pėdos ilgį. Jį geriausia pamatuoti pastačius vaiko pėdą ant balto popieriaus lapo ir pažymėjus kulno bei ilgiausio piršto vietas. Kai žinosite pėdos ilgį, pridėkite prie ilgio 1 cm ir ieškokite vaikiškų batų būtent su tokio ilgio vidpadžiu.

Kaip pirkti batus vaikams?

Vaikišku batus galima pirkti tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse. Daugelis vaikiškos avalynės gamintojų kartu su avalynės dydžiu pateikia ir vidaus pado ilgį. Taigi tereikia tinkamai išmatuoti vaiko pėdą, sužinoti avalynės dydį ir ieškoti reikiamų batų.