Užsakymai

Stengiamės, kad užsakytos prekės pasiektų Jus kuo greičiau.

Paprastai siuntos paruošiamos ir išsiunčiamos per 24 valandas. 


Pristatymo laikas priklauso nuo pasirinktos transporto formos.

Nepamirškite, kad užsakymo paruošimo ir pristatymo laikas neapima šeštadienių, sekmadienių ir švenčių dienų. 


Jeigu už prekes mokate banko pavedimu, užsakymo vykdymo laikas pratęsiamas. Jis pradedamas skaičiuoti nuo lėšų pervedimo į mūsų sąskaitą dienos. Apie kiekvieną užsakymo vykdymo etapą informuosime jus el. paštu. Užsakymo būseną galite patikrinti, prisijungdami prie individualios kliento paskyros.Užsakymo vykdymas

Ką reiškia užsakymo statusas?

Naujas užsakymas - Jūsų užsakymas priimtas ir šiuo metu yra tikrinamas.Laukiama apmokėjimo - laukiame, kad sumokėsite už užsakytas prekes. Jeigu užsakymas nebus apmokėtas, po 10 dienų užsakymas bus automatiškai atšauktas.
Laukiama pristatymo – Jūsų užsakytas produktas turi būti pristatytas iš išorinio sandėlio.
Numatomas pristatymo laikas yra nuo 2 iki 3 darbo dienų.
Vykdomas - užsakymas paruoštas ir perduotas į logistikos skyrių, kur jis bus patikrintas ir supakuotas.
Išsiųstas - Jūsų siunta jau gavo siuntos numerį ir paruošta išsiuntimui. Šiuo metu ji laukia kurjerio arba jau keliauja pas Jus.
Atšauktas - užsakymas atšauktas, kadangi už jį nebuvo sumokėta arba jis buvo atšauktas gavus el. paštu Jūsų prašymą. Tokio užsakymo atnaujinti negalima. Po užsakymo atšaukimo produktai mūsų interneto svetainėje atsiranda per 24 valandas.
Grąžintas – Jūsų grąžinimas jau yra gautas ir užregistruotas mūsų sistemoje. Pinigai už grąžintas prekes, bus pervesti per 3–5 darbo dienas.
Atsisakyta siuntos - Jūsų pakuotė grįžo atgal. Jei užsakytas produktas Jus vis dar domina, pateikite naują užsakymą.

Kaip pakeisti ar atšaukti užsakymą?

Jei norite pakeisti užsakymą, paskambinkite į mūsų Klientų Aptarnavimo Biurą tel.: +370 6 610 0010  arba rašykite el. pašto adresu: info@modivo.lt.

Norėdami atšaukti užsakymą, spustelėkite nuorodą, esančią užsakymą patvirtinančio laiško apačioje.  Užsakymą galite atšaukti tik tol, kol jis neturi statuso “Vykdomas”.

Kaip pateikti užsakymą?
  • 1. Išsirinkite produktą ir, jei reikia, jo spalvą.
  • 2. Išsirinkite reikiamą dydį.
  • 3. Spustelėkite mygtuką „Į krepšelį“.
  • 4. Į krepšelį įdėkite norimą produktų kiekį.
  • 5. Jeigu nuspręsite baigti pirkimą, laikydamiesi nurodytų instrukcijų, eikite į „Krepšelį“. Čia rasite visą pirkinių sąrašą.
  • 6. Norėdami pateikti užsakymą, prisijunkite prie savo paskyros (arba ją sukurkite!). Užsakymą galite pateikti ir be savo paskyros. Tada tiesiog užpildykite pirkėjo duomenis.
  • 7. Pasirinkite pristatymo ir mokėjimo būdą.
  • 8. Perskaitykite Taisykles ir Privatumo politiką ir spustelėkite „Užsakau ir įsipareigoju sumokėti“.

Tššš… Iš tiesų, tai daug lengviau nei atrodo!

Kaip ieškoti produkto?

Paieškos laukelyje įrašykite produkto, kurį ieškote, pavadinimą. Siūlomi filtrai padės Jums rasti geriausiai tinkantį modelį. Produktus galite rūšiuoti, atsižvelgdami į tipą, prekės ženklą, spalvą, dydį ir daugelį kitų parametrų.