Pasirinkite kategoriją ir pradėkite pirkti

Meniu

Meniu

Pagalbos centras

Pas mus žymiausi prekių ženklai yra ranka pasiekiami! Mes darome viską, kad pasiūlyti Jums platų ir įvairų asortimentą. Modivo tikrai rasite ką nors sau. Čia produktų paieška ir užsakymas yra labai lengva. Įsitikinkite tuo patys - pateikite užsakymą ir pamatykite, kad tai tikrai paprasta.Dažniausiai užduodami klausimai

Negalite sulaukti siuntos? Svarstote, ar ji jau išsiųsta? O gal tiesiog norite žinoti, kur šiuo metu yra Jūsų išsvajotieji pirkiniai? Tai visai nesunku! 

Stengiamės, kad siuntą gautumėte kuo greičiau. Apsilankydami vežėjo interneto svetainėje ir nurodydami  važtaraščio numerį, Jus galite matyti, kur siunta šiuo metu yra. 

Įsitikinkite, kad tai labai paprasta!


DPDSpustelėkite čia ir patikrinkite siuntos statusą.


Norėdami grąžinti prekes, atlikite šiuos veiksmus:

1. Prisijunkite prie savo paskyros interneto svetainėje www.modivo.lt. Pasirinkite skirtuką “Prekių grąžinimas”. Jeigu neturite savo paskyros, užpildykite kartu su prekėmis gautą grąžinimo formą arba atspausdinkite ją iš interneto svetainės www.modivo.lt/prekiu-grazinimas.

2. Užpildykite savo duomenis, pažymėkite produktus, kuriuos norite grąžinti ir pasirinkite prekių grąžinimo priežastį. 

3. Pasirinkite grąžinimo būdą.

4. Užpildytą ir pasirašytą grąžinimo formą pridėkite prie siuntos.  Jeigu Jums bus reikalinga nauja grąžinimo forma, ją taip pat galite atspausdinti iš savo Paskyros arba atsisiųsti iš čia

5. Grąžinamus produktus tinkamai supakuokite, įdėkite juos kartu su prekių grąžinimo forma į kartoninę dėžę. Grąžindami prekes, nepamirškite, kad jų plombos ir etiketės negali būti pažeistos.    

6. Užklijuokite grąžinimo etiketę ir siuntą išsiųskite per DPD Pickup, kurių adresus rasite čia:

DPD siuntų taškai ir terminalai

Jei gautas produktas skiriasi nuo užsakytojo, grąžinkite jį ir iš karto užsakykite norimą produktą!

Pasirinkti produktai bus rezervuoti Jums iš karto, o sumokėjus už juos, išsiųsti per 24 valandas.

Jūsų patogumui visi mūsų produktai yra tiksliai matuojami. Palyginkite pasirinkto produkto puslapyje pateiktus matmenis su savo kūno matmenimis ir džiaukitės puikiais pirkiniais.

Stengiamės, kad Jūsų užsakyti produktai būtų pristatyti kuo greičiau, o siuntą galėtumėte pasiimti patogiausioje vietoje. Paprastai siuntas paruošiame ir išsiunčiame per 24 valandas. 

Prisiminkite, kad užsakymo vykdymo ir pristatymo laikas neapima šeštadienių, sekmadienių ir švenčių dienų. Jis taip pat priklauso nuo pasirinktos transporto formos.

Mokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą, užsakymas pradedamas vykdyti, tik gavus apmokėjimą ir užregistravus jį mūsų apskaitos sistemoje. 

Apie kiekvieną užsakymo vykdymo etapą informuosime jus el. paštu. Užsakymo statusą galite patikrinti, prisijungdami prie savo paskyros. 

Jei norite pakeisti užsakymą, paskambinkite į mūsų Klientų Aptarnavimo Biurą tel.: +370 6 610 0010  arba rašykite el. pašto adresu: [email protected].

Norėdami atšaukti užsakymą, spustelėkite nuorodą, esančią užsakymą patvirtinančio laiško apačioje.  Užsakymą galite atšaukti tik tol, kol jis neturi statuso “Vykdomas”.

Gaukite 10 Eur pirkiniams
Užsiregistruokite ir gaukite informaciją apie naujus produktus ir akcijas.