Modivo.lt ir koronovirusas: svarbiausia saugumas!

Susidūrę su koronoviruso grėsme, mes visi turime pritaikyti savo veiksmus taip, kad būtų apsaugoti aplinkiniai žmonės. Mums labai svarbu, kad galėtumėte apsipirkti patogiausiu ir saugiausiu būdu.


Mes įdiegėme apsaugos priemones, skirtas apsaugoti tiek klientus, tiek darbuotojus.


  • mūsų logistikos centras dezinfekuojamas kelis kartus per dieną;
  • visi darbuotojai, turintys kontaktą su siuntomis, dirba su pirštinėmis;
  • mes naudojame papildomas dezinfekavimo priemones, o prieš pradėdami darbą patikriname kiekvieno logistikos centro darbuotojo temperatūrą;
  • atidžiai stebime prevencinių rekomendacijų įgyvendinimą savo komandoje - higieną ir dezinfekavimą;
  • visi darbuotojai, kurie gali dirbti nuotoliniu būdu, dirba iš namų;

Saugumo procedūras pritaikėme prie naujų darbo sąlygų, todėl šiuo metu prekės paruošiamos ir išsiunčiamos per 2-3 darbo dienas po apmokėjimo gavimo ir užregistravimo mūsų sistemoje. Užsakymo įvykdymo terminas užtrunka iki 7 dienų.

Šiuo sunkiu laikotarpiu maloniai prašome Jūsų supratimo ir kantrybės!


Rūpindamiesi jūsų ir mūsų partnerių (kurjerio tarnybos) saugumu, mes primygtinai rekomenduojame:


  • atsisakyti mokėjimo būdo siuntos atsiėmimo metu (siekiant sumažinti kontaktų su kurjeriais skaičių);
  • rinktis išankstinį mokėjimo būdą, banko pavedimu arba kortele;

Mes skatiname visus klientus laikytis prevencinių procedūrų ir likti namuose tol, kol pandemijos grėsmė praeis.


Plintant koronaviruso pandemijai, susidomėjimas pirkiniais internetu auga. Mes dirbame 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, pamainų grafiku, kad užsakymai būtų tvarkomi taip sklandžiai ir efektyviai, kaip ir anksčiau.


Įvedėme papildomas apsaugos priemones savo darbuotojams, gaminiams ir siuntoms. Nepriklausomai nuo to, kokia reikli situacija bus, mes stengiamės dėl jūsų - mūsų klientų ir toliau teiksime aukštą paslaugų kokybę.


Nuolat sekame oficialius sanitarinių institucijų ir įstaigų rekomendacijas, kurias nedelsdami įgyvendiname. Mes informuosime jus apie visus pakeitimus.


Darbo taisyklės modivo.lt


Kaip ir visi šiandien, stengiamės kuo greičiau reaguoti ir veikti esamoje situacijoje. Esame mobilizuoti ir motyvuoti, kad nepastebėtumėte jokio skirtumo tarp paslaugų sklandumo ir aptarnavimo kokybės.


Tuo pat metu norėtume informuoti savo partnerius, klientus ir stebėtojus apie įgyvendintus veiksmus, kurie padeda sustabdyti viruso plėtrą ir apie socialinio apribojimo (social distancing) principo įgyvendinimą.