Garantija

Pirkdami mūsų internetinėje parduotuvėje esate garantuoti, kad prekė yra 100% originali ir jai galioja 2 metų garantija. Garantija yra suteikiama visoms internetinėje parduotuvėje įsigytoms prekėms ir netgi toms, kurioms pardavimo metu buvo teikiamos specialiosios akcijos.

Norite pateikti skundą? Tai labai paprasta! Žemiau parodysime Jums, kaip tai padaryti.

Norėtume pagrįsti visus gaunamus skundus, tačiau, kai kuriais atvejais to negalime padaryti. Turime turėti realių įrodymų, kad defektas atsirado dėl gamintojo kaltės. Todėl prieš siuntimą, įvertinkite prekės būklę ir patikrinkite ar defektas neatsirado dėl netinkamo naudojimo arba priežiūros.

Atsiminkite, kad garantija negalioja:

 • 1. natūraliai sudėvėtai prekei
 • 2. mechaniškai pažeistai
 • 3. netinkamai pasirinkatai
 • 4. savarankiškai jau sutaisytai
 • 5. kai naudojama ne pagal paskirtį
 • 6. kai nesilaikoma skalbimo instrukcijų
 • 7. kai nesilaikoma lyginimo instrukcijų (temperatūros)
 • 8. dėl priežiūros nebuvimo ar netinkamos priežiūros
 • 9. dėl išorinių veiksnių, pvz., atsiradę pakitimai, džiovinant avalynę prie radiatoriaus ar paliekant ilgai saulėje
 • 10. mechaniškai skalbtai avalynei
 • 11. odos spalvos / struktūros skirtumai, kuriuos įtakojo natūralios odos savybės
 • 12. dėl dažymo, kas būdingai natūraliai dažytai avalyne (odai ir pamušalui).

Jeigu ir toliau manote, kad defektas atsirado dėl gamintojo kaltės, prašome pateikti skundą.

Kaip pateikti skundą?

1. Atspausdinkite atitinkamą skundo (prašymo) formą. Galimi yra du variantai - skundo teikimas dėl drabužių arba dėl avalynės.

2. Atlikite produkto ir numanomo defekto kokybiškas nuotraukas. Svarbu atlikti mažiausiai vieną viso produkto nuotrauką, kad galėtume nustatyti, koks tai produktas.

3. Užpildytą skundo formą kartu su produkto nuotraukomis prašome atsiųsti el.pašto adresu: skundai@modivo.lt.

4. Gauti dokumentai bus perduoti mūsų Skundų nagrinėjimo skyriui, kuris per protingą laiką, remdamasis Jūsų užpildyta forma ir produkto nuotraukomis, išnagrinės skundą ir pateiks atsakymą.

5. Jei pateiktos informacijos nepakaks Jūsų skundui išnagrinėti, su Jumis susisieks mūsų Klientų aptarnavimo specialistai.

6. Gavę išankstinį mūsų Skundų nagrinėjimo skyriaus įvertinimą, informuosime Jus apie galimus sprendimus. Nurodytu el. pašto adresu atsiųsime Jums atsakymą (teigiamą ar neigiamą) arba prašysime grąžinti produktą mums, kad galėtume išsamiau įvertinti defektus.

7. Jei skundas bus pagrįstas, galėsime Jums pasiūlyti kelis sprendimo variantus: pašalinti defektus (tokiu atveju turėsite prekę grąžinti), pakeisti prekę nauja kokybiška (nekokybiška prekė turės būti grąžinta); sumažinti produkto kainą (šiuo atveju produktas liks Jums), grąžinti sumokėtus pinigus (pinigai bus grąžinti tada, kai tik atgausime prekę).

8. Kai tik produktas pasieks mūsų Skundų nagrinėjimo skyrių, bandysime pašalinti defektą arba pakeisti prekę kokybiška, jei to negalėsime padaryti, siūlysime vieną iš aukščiau pateiktų variantų (pinigų grąžinimą ar kainos sumažinimą).

9. Norėdami grąžinti prekę, prašome paruoštą siuntinį pristatyti į artimiausią DPD Pickup, o siuntimui panaudoti grąžinimo etiketę su brūkšniniu kodu. Jei etiketės neturite, susisiekite su mūsų Klientų aptarnavimo biuru.

10. Svarbu! Grąžinama prekė turi būti tvarkinga, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

Skundo nagrinėjimas

1. Jei skundas pripažintas “pagrįstu”, mes Jums siūlome: nemokamai pakeisti prekę į kokybišką arba grąžinti sumokėtus pinigus.

2. Jei skundas pripažintas dalinai “pagrįstu”, mes Jums siūlome grąžinti dalį sumokėtų pinigų.

3. Tuo atveju, kai skundas “nėra pagrįstas”, prekė grąžinama atgal, o Jus įgyjate galite skundą pateikti pakartotinai.

D.U.K.

Skundai

Ar garantijos terminas pratęsiamas tiek, kiek produktas buvo taisomas

Ne, garantijos terminas nepratęsiamas tiek, kiek produktas buvo taisomas ir lieka toks pats.

Ar garantijos terminas pratęsiamas tiek, kiek produktas buvo keičiamas?

Ne, garantijos terminas lieka toks pats

Koks yra garantijos terminas?

Kiekvienam produktui yra taikoma 2 metų gamintojo garantija. Ši taisyklė galioja visam turimam asortimentui, įskaitant ir produktus įsigytus akcijos metu.

Kokiais atvejais galima pasinaudoti garantija?

Skundai dėl prekės kokybės garantijos gali būti teikiami bendruoju 2 metų laikotarpiu. Garantija galioja visam turimam asortimentui, tame tarpe ir produktams įsigytiems akcijos metu.

 

EGS platforma

Įgyvendinant Europos Parlamento ir tarybos direktyvą Nr. 2013/11/ES dėl alternatyvaus vartotojų ginčų sprendimo bei Europos parlamento ir tarybos reglamentą Nr. 524/2013 dėl elektroninio vartotojų ginčų sprendimo Europos Komisija sukūrė Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformą: http://ec.europa.eu/odr/. Lietuvoje EGS platforma leidžia nešališkai, nepriklausomai, skaidriai, efektyviai, greitai ir teisingai internetu spręsti nacionalinius ir Europos Sąjungos vidaus rinkoje kylančius tarpvalstybinius vartotojų ir el. prekybą vykdančių verslininkų ginčus. EGS platforma lengva naudotis, prie jos galima prisijungti visų rūšių įrenginiais. Platforma yra daugiakalbė. Taip pat primena, kad el. pašto adresas, kuriuo galite su mumis susisiekti, yra info@modivo.lt.