Produktai: 3 078
Rodyti versijos identifikatorių

Tikriausiai kiekvieno vyro spintoje galime rasti džinsinį švarkelį. Tai – labai patogus ir praktiškas sprendimas norint greitai išlėkti į lauką, kai nereikia nei puoštis, nei atrodyti klasiškai. Vyriškas džinsinis švarkas išlieka populiariausias vasarą ir pavasarį, kai orai nebe tokie šalti. Yra galimybė, kad Jūsų išsirinktos džinsinės vyriškos pavasarinės striukės taip pat būtų su pašiltinimu. Tuomet nebus šalta tokią apsirengti ir vėsesnėmis dienomis. Džinsinių švarkų modeliai ir atspalviai gali būti patys įvairiausi, tačiau stilistai ypač rekomenduoja rinktis įdomesnį džinsą.

Vyriškos žieminės striukės – šilumos bei komforto garantija net ir šalčiausiomis dienomis

Žiemą be striukės neišgyventume. Vyriškos žieminės striukės yra tiesiog nepamainomi drabužiai šaltuoju sezonu. Vyriškos striukės, skirtos nešioti žiemą, bus laisvų linijų ir su paslankiomis detalėmis, kurios leis jaustis tikrai patogiai. Žiemą visada praverčia striukė su gobtuvu. Tai – praktiškas dizainerių sprendimas, kai lauke dargana, lyja arba sninga. Atkreipkite dėmesį, kad striukė būtų su kešenėmis. Jos tikrai būtinos, kad turėtumėt ne tik kur įsidėti pirštines, bet ir raktus ar mobilų telefoną.

Labai džiugu, kad vyriškos striukės tampa spalvingesnės. Dizaineriai naudoja vis daugiau spalvų ir stilistika nuolat modernėja. Jau šiandien galite rinktis tiek ilgą, tiek trumpą vyrišką striukę, o plati spalvų gama leidžia išsirinkti pačią mėgstamiausią – raudoną, geltoną, žalią ar mėlyną striukę. Nors nieko keista, kad vis dar dominuoja, juodos, pilkos, rusvos bei tamsiai mėlynos – klasikinių spalvų vyriškos striukės, kurios labiau praktiškos ir lengviau pritaikomos prie kitos aprangos. Suderinę žieminę striukę su kitais savo garderobo elementais, atrodysite nepriekaištingai. Mūsų parduotuvėje atrinktos tik pačios kokybiškiausios ir labiausiai šildančios striukės, skirtos šaltoms žiemos dienoms.

Vyriška odinė striukė – nesenstantis stilius, puikiai tinkantis bet kokia proga

Tai galime įvardyti kaip klasikinį vyriškos spintos drabužį. Vyriška odinė striukė visada praverčia pasibaigus vasarai, kai orai pradeda vėsti. Tuo metu, kol orai dar visiškai neatvėso ir drąsiai galite vilkėti šiek tiek šiltesnius drabužius, visada gera apsivilkti odinę striukę. Ji puikiai tinka tiek einant į darbą, tiek ir laisvalaikiu ar keliaujant į šventę. O jeigu striukė turi aukštesnę apykaklę ar yra su pašiltinimu, tai ji tiks ir vėsesniais rudens vakarais. Tokia vyriška rudeninė striukė – vienas geriausių pasirinkimų, kuris nesensta metų metus.

Taigi vyriška odinė striukė – tai garantuotai madingas ir praktiškas būdas apsisaugoti nuo kaprizingų orų. Jos siuvamos subtilaus dizaino, lakoniškos, pasižymi paprastumu, todėl pateisina net išrankiausių klientų poreikius. Būtent ši striukė bus universaliausias viršutinis drabužis Jūsų spintoje.

Vyriškos striukės – dažniausiai užduodami klausimai

Ar galima vyriškas odines striukes dėvėti žiemą?

Jei pasirinksite odinę striukę su pašiltinimu, galėsite ją dėvėti ir žiemą.

Kaip teisingai pasirinkti vyriško švarko dydį?

Pagrindiniai patarimai:

  • švarko ilgis turėtų baigtis ties nuleistų ir ištiestų rankų delnų puse arba sugniaužus kumštį turėtų baigtis lygiai su krumpliais.
  • Kelnių ilgis neturėtų būti per ilgas, kelnės turėtų dailiai kristi ir nesigarankščiuoti apačioje. Jos turi būtų ne ilgesnės kaip centimetras nuo batų kulno, o priekinė kelnių apačios dalis turėtų būti kiek trumpesnė nei galinė dalis.
Su kuo vilkėti vyriškas rudenines striukes?

Galite drąsiai rinktis džinsus arba įvairias kelnes.

Kokią vyrišką striukę rinktis rudenį?

Rudenį visada pravers striukė su gobtuvu. Galite rinktis ir nusegamą. Svarbu, kad striukė būtų nepralaidi lietui ir saugotų nuo vėjo.