Produktai: 310
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriška bomber striukė – elegantiška ir madinga išvaizda kiekvienai dienai

Bomber striukės paprastai laikomos stilingomis ir elegantiškomis laisvalaikio striukėmis. Jos madingos jau daug dešimtmečių. Žinoma, bomber striukių išvaizda ir audiniai per šimtmetį nuo bomber striukių atsiradimo gerokai pasikeitė, tačiau dizaino esmė išliko tą pati. Visos bomber striukės yra trumpos su megztais rankogaliais, apykakle ir striukės apačia. Būtent dėl prigludusių rankogalių ir apačios šios striukės patikimai saugo nuo šalčio skirtingais metų laikais. Nors bomber striukė vyrams dažniau dėvima rudenį ir pavasarį, tačiau yra nemažai modelių skirtų žiemai. Jie paprastai būna su storesniais pamušalais. Pirminis bomber striukės variantas buvo pagamintas iš odos, o dabar galima surasti modelių iš sintetinių audinių. Nors vyriška bomber striukė bėgant metams kito, tačiau vienas dalykas išliko toks pat – bomber striukė yra vyriškumo, stiliaus ir laisvės simbolis.

Bomber striukė – originalus kiekvieno vyro stilius

Ar žinote, kodėl bomber striukė yra laikoma originaliu vyrišku drabužiu, tinkančiu kiekvienam vyrui? Bomber striukės su vyriškumu greičiausiai siejamos dėl to, kad jos buvo sukurtos karo pilotams, kurie turėjo ištverti šaltį neizoliuotose lauko kabinose. Iš pradžių pilotai dėvėjo paltus, tačiau vykstant aviacijos pažangai pilotų kabinos mažėjo, o jose esančios technikos daugėjo. Dėl to reikėjo sukurti patogesnę aprangą pilotams. Taip ir gimė vyriškos bomber striukės. Jos laikomos vienu iš pirmųjų drabužių panaikinusių atotrūkį tarp karinės ir civilinės aprangos. Žinoma, kaip ir daugelis mados tendencijų, taip ir bomber striukė plačiojoje visuomenėje išpopuliarėjo, kai pasirodė garsiuose Holivudo filmuose. Garsūs aktoriai, vilkintys bomber striukes, kelia moterims susižavėjimą iki šių dienų. Dėl to kiekvienam vyrui verta atrasti bomber striukės modelį, kuris taps kasdienio vyriškumu pulsuojančio įvaizdžio dalimi.

Vyriška bomber striukė puikiai tinka veikloms lauke

Kadangi vyriškos bomber striukės paskirtis buvo apsaugoti nuo šalčio karo pilotus, ji neabejotinai tinka įvairioms veikloms lauke. Bomber striukės konstruojamos taip, kad šaltis ir vėjas negalėtų patekti nei pro rankogalius, nei pro striukės apačią, todėl jos padeda išlaikyti šilumą net žvarbiu oru. Žinoma, žiemą plonytė bomber striukė tikrai neapsaugos nuo speigo, todėl reikia pasirūpinti šiltesniais striukės modeliais su šaltoms žiemoms pritaikytu pamušalu. Tiesa, visos vyriškos bomber striukės yra labai lengvos ir užtikrina judėjimo laisvę, todėl tinka net aktyvioms veikloms lauke. Ypač patogūs yra naujoviški bomber striukių modeliai, gaminami iš sintetinių audinių. Jie dar lengvesni ir patogesni.

Bomber striukės vyrams – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip dėvėti vyrišką bomber striukę?

Vyriška bomber striukė yra labai universali, todėl ją dėvėti galima įvairiais metų laikais ir įvairiomis oro sąlygomis. Plonos bomber striukės gali būti tinkamos rudenį, pavasarį ir net vasarą. Na, o žiemą reikėtų pasirūpinti šiltesnėmis bomber stiukėmis. Daugelis žieminių bomber striukių savo izoliacinėmis savybėmis nei kiek nenusileidžia pūkinėms striukėms.

Su kuo dėvėti bomberį?

Bomber striukes šiuo metu galima rinktis iš daugybės spalvų ir raštų, o tai leidžia paįvairinti kasdienį stilių. Jei norite atrodyti sportiškai, pasirinkite bomber striukes, pasiūtas iš sintetinių audinių. Jas derinkite su treningo kelnėmis, sportiniais batais ir džemperiais. Siekiantiems susikurti miesto stiliaus įvaizdį, reikėtų rinktis bomber striukės derinį su džinsais, sportbačiais, marškinėliais, o šaltesniu oru – dailiu vyrišku megztiniu.