Sportinės kelnės vyrams

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Medžiaga drabužiai
Klešnių modelis
Prigludimas
Produktai: 602
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriškos sportinės kelnės – reikšmingumas ir patogumas kiekvieną dieną

Kad ir kokį drabužį vilkėtume, norime, kad jis būtų patogus. Tikriausiai ne veltui vyriškos sportinės kelnės ir yra laikomos būtent tokiu drabužiu. Jas gera ir malonu vilkėti namuose, keliauti į trumpą išvyką ar rinktis laisvalaikiu. Dėl didelės pasirinkimo gausos gali atrodyti, kad tinkamas sportines kelnes yra labai sunku išsirinkti, bet jeigu vadovausitės keletu svarbių gairių – labai greitai internetu įsigyti drabužiai pasieks Jūsų namus.

Galimi du sportinių kelnių tipai:

  • kelnės, kurių klešnių apačia yra suraukta (su guma);
  • kelnės, kurių klešnių apačia yra palaida (plačios).

Pagal tai, kur norite dėvėti sportines kelnes, rinkitės ir jų tipą. Jei mėgstate aktyviai leisti laisvalaikį, tuomet rinkitės tokias sportines kelnes, kurių klešnių apačia suraukta. Tokios kelnės netrukdys judesių ir galėsite laisvai judėti. Pirkite kelnes su plačia klešnių apačia tuomet, kai norite paslėpti savo sportinius batelius (visiškai uždengti kojų apačią).

Siauros sportinės kelnės – madingos kelnės ne tik sporto salės lankytojams

Kodėl taip greitai išpopuliarėjo siauros sportinės kelnės? Tikriausiai pagrindinis kriterijus yra jų tamprumas ir patogumas. Tokio tipo kelnės gerai priglunda prie kūno, lyg būtų „antra oda“. Kartais tokios kelnės vadinamos vamzdelio formos, nes jų juosmuo normalaus aukščio, o klešnės siauros ir tiesios.  Su tokiomis sportinėmis kelnėmis dėl patogumo daugelis mėgsta ne tik sportuoti, bet ir mielai jas velkasi laisvalaikiu. Vienas iš stilistų patarimų dėvint šias kelnes yra rinktis šiek tiek laisvesnį viršutinį drabužį, kad neatrodytumėte pernelyg apsitempę.

Vyriški sportiniai kostiumai – ir treniruotėse, ir mieste

Norint sportuoti vėsesniu oru lauke arba tuomet, kai sporto salėje šalta, geriausias pasirinkimas yra vyriški sportiniai kostiumai. Dabar jie siuvami tokie madingi ir patogūs, kad juos galima vilkėti ir laisvalaikiu, kai keliaujate į miestą. Juk sportinis kostiumas Jūsų  nevaržo ir yra labai patogus. Vieni populiariausių išlieka Puma sportiniai kostiumai.

Vyriški sportiniai kostiumai dažniausiai yra siuvami iš medvilnės, poliesterio ir nailono. Jei norite kokybiško sportinio kostiumo šaltajam metų sezonui, tuomet rinkitės 100 procentų medvilnės sudėtį. Toks kostiumas bus turės šiltą pūkelį vidinėje medžiagos pusėje ir bus šiltesnis. Šiltajam sezonui geriausias pasirinkimas bus 100 procentų poliesteris arba 100 procentų nailonas. Šitos medžiagos yra sintetinės, todėl gali greitai garinti prakaitą. Tuo tarpu medvilnė nesulaikys šilumos viduje, bet ji užtikrins tinkamą Jūsų kūno temperatūrą. Taigi nuspręskite, kokiu sezonu Jums reikalingas vyriškas sportinis kostiumas, ir įsigykite jį greitai bei patogiai internetu.

Populiariausios ir labiausiai perkamos sportinių kostiumų spalvos tiek sportuoti, tiek ir į miestą – juoda, tamsiai pilka, mėlyna bei šviesiai pilka. Konsultantai pataria sportinio kostiumo spalvą derinti su avalyne (sportiniais bateliais). Suderinta avalynės ir sportinio kostiumo spalva sudarys Jūsų vientisą stilių.

Vyriškos sportinės kelnės – dažnai užduodami klausimai

Kokias sportines kelnes rinktis bėgimui?

Bėgimui skirta apranga turi būti praktiška, patogi bei funkcionali. Vyriškos sportinės kelnės, kaip ir visa kita bėgimui skirta apranga, turi būti lengva, neerzinti odos. Be to, labai svarbu, kad nekauptų prakaito. Investuoti į geros kokybės bėgimo sportines kelnes tikrai verta, ypač jei bėgiojate reguliariai.

Kokias sportines kelnes pirkti kasdienai?

Svarbu, kad kelnės nevaržytų judesių, būtų patogios.

Kaip išsirinkti sportines kelnes?

Atkreipkite dėmesį į jų audinio sudėtį. Pagal tai, kur ir kada dėvėsite sportines kelnes, pirkite tinkamiausią modelį.