Paltai vyrams

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Ilgis
Raštas
Medžiaga drabužiai
Produktai: 115
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriški švarkai –  aprangos pasirinkimas ne tik šventėms ar darbui

Gerokai anksčiau švarkai buvo neatsiejama kostiumo dalis. Švarkas buvo suprantamas kaip oficialus drabužis ir vilkimas tik pagal griežtas taisykles. Šiandien vyriški švarkai yra daug populiaresni. Jie yra puikus pasirinkimas ne tik kaip kostiumo dalis, bet ir kaip drabužis, kurį galima dėvėti kasdien, į darbą ar susitinkant su draugais. Šiandien vyriški švarkai derinami prie įvairių drabužių ir net prie sportinio stiliaus batų.

Nesvarbu, kur dirbate ir kaip leidžiate laisvalaikį, vyriškas švarkas neabejotinai turėtų būti Jūsų drabužių spintoje. Sakoma, kad vyriškas švarkas yra moteriškos mažos juodos suknelės atitikmuo – tai drabužis, kurį privalu turėti, nes jo gali bet kada prireikti. Net jeigu nevilkite švarkų, šis drabužis yra reikalingas einant į oficialius susitikimus ar šventes. Taip pat reikalingas įvairių švenčių metu, kai nurodomas formalus aprangos kodas.

Kasdienis švarkas – puikus pasirinkimas susitikimams su draugais

Švarkai nebūtinai turi būti klasikiniai – tokie, kurie tarsi įpareigoja mažiau judėti, labiau pasitempti. Klasikiniai švarkai šiandien vis dažniau paliekami iš tiesų svarbioms progoms, o kasdieniai vyriški švarkai yra visai kitokie. Vis dažniau švarkas yra pasirenkamas ir kaip laisvalaikio apranga, pavyzdžiui, susitinkant su draugais. Tokiu atveju geriausiai tinka mažiau įliemenuoti kasdieniai švarkai. Šio tipo švarkai dažniausiai yra su dviem skeltukais nugaroje. Taip pat jie siuvami iš kiek kitokio audinio. Pavyzdžiui, tinkami kasdienai vyriški švarkai gali būti iš medvilnės, vilnos ar kitos storesnės medžiagos. Jų spalvų ir raštų pasirinkimas – labai platus.

Vyriški švarkai – geriausias pasirinkimas verslo susitikimams

Jeigu ieškote, koks švarkas geriausiai tinka formaliam susitikimui, reikėtų rinktis oficialesnį švarko variantą –

pavyzdžiui, klasikinį švarką, kuris dažniausiai yra be jokių skeltukų nugaroje arba casual stiliaus švarką su vienu skeltuku. Tokio tipo vyriški švarkai atrodo formaliai, juos lengviau priderinti prie klasikinių drabužių ir marškinių. Dažniausiai tokio tipo švarkai vyrams yra vienaeiliai, tamsiai mėlynos ar juodos spalvos. Rečiau – rudų atspalvių arba languoti.

Plonas švarkas – sprendimas, norintiems pabrėžti vyrišką sudėjimą

Vis dažniau vyriški švarkai tampa puikiu pasirinkimu kasdienai, todėl gamintojai siūlo gausesnį švarkų asortimentą. Pavyzdžiui, populiarėja ploni vyriški švarkai, kuriuos lengva priderinti prie kasdienių drabužių. Tokie švarkai dažniausiai yra stipriai įliemenuoti, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori pabrėžti savo vyrišką figūrą, sportišką kūną ir raumeningas rankas.

Vyriški švarkai – dažniausiai užduodami klausimai

Koks vyriškas švarkas geriausiai tinka prie kelnių?

Taisyklė labai paprasta – klasikiniai švarkai derinami prie klasikinių kelnių, o laisvalaikio ar kasdienai skirti švarkai – prie laisvalaikio kelnių, džinsų, o kartais net šortų. Be to, kasdienai gali būti pasirenkami sportiniai vyrų švarkai. Jie taip pat puikiai tinka prie džinsų.

Kaip išsirinkti vyrišką švarką?

Visuomet įvertinkite, kokio dydžio yra švarkas. Rinkitės tik savo dydžio švarką, kad neatrodytų, jog drabužis Jums per didelis ar per mažas. Įprastai vyriškas švarkas yra tinkamo dydžio, jeigu su juo galite atsisėsti neprasisegęs visų jo sagų ir jaučiatės patogiai. Taip pat visuomet įvertinkite, iš kokios medžiagos švarkas pagamintas.

Kaip vilkėti švarką?

Labai svarbu tinkamai švarką vilkėti. Tam reikia paisyti kelių paprastų taisyklių. Pavyzdžiui, svarbiausia taisyklė – švarko užsegimas. Priimta, jog apatinė švarko saga visuomet yra atsegta. Nebent tai yra stilingas švarkas su viena saga. Tokiu atveju ji visuomet turėtų būti užsegta. Svarbu taip pat atkreipti dėmesį į švarko atvartus. Jeigu tai klasikinis švarkas, atvartai lemia, kokio storio kaklaraištis dera prie jo. Kaklaraištis neturi būti platesnis nei švarko atvartai.

Koks vyriškas švarkas geriausiai tiks kasdienai?

Kasdienai geriausiai rinktis laisvalaikiui pritaikytus vyriškus švarkus. Tai gali būti plonas vyriškas švarkas, džinsinis vyriškas švarkas ar laisvalaikio vyriškas švarkas. Dažniausiai tokio tipo švarkai turi daugiau įvairių elementų, juos galima vilkėti tiek prie džinsų, tiek prie sportinės avalynės.