Marškiniai vyrams

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Prigludimas
Apykaklės tipas
Rankovės
Produktai: 2 021
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriški marškiniai – drabužis, turintis būti kiekvieno vyro spintoje

Ne tik moterys, bet ir vyrai domisi mada bei kokie drabužiai pastaruoju metu yra stilingi. Vyrų drabužių spintoje rūbų gal kiek mažiau, todėl jie daugiau dėmesio skiria pasirinkimui. Neatsiejama vyriško garderobo dalis – vyriški marškiniai Jie gali būti įvairių tipų, todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti ne tik perkant, bet ir renkantis, kur bei kaip dėvėti marškinius.

 Marškiniai yra labai plačiai pritaikomas drabužis, todėl juos privalo turėti kiekvienas vyras. Dažniausiai sakoma, kad net jeigu nemėgstate vilkėti marškinių, privalu turėti bent vienus baltus, o kitus spalvotus, kad esant progai turėtumėte ką apsirengti. Juk yra tokių progų, kai marškiniai tiesiog privalomi. Pavyzdžiui, vestuvėse ar laidotuvėse, kai priimta vilkėti kostiumą ar bent jau marškinius ir švarką. Be to, kai kuriose darbo pozicijose taip pat dažnai reikalaujama vilkėti oficialius drabužius. Tam spintoje reikėtų turėti skirtingų marškinių.

Vyriški laisvalaikio marškiniai – stilingas pasirinkimas kasdien ir į darbą

Klasikinius ir laisvalaikio marškinius reikėtų skirti. Pavyzdžiui, vyriški klasikiniai marškiniai yra tokie, kuriuos dažniausiai renkamės prie kostiumo, o vyriški laisvalaikio marškiniai yra kiek kitokie. Dažniausiai jie gali būti iš įvairesnio audinio, pavyzdžiui, storesni arba atvirkščiai – plonesni. Tai neįprasta klasikiniams marškiniams. Vyriški laisvalaikio marškiniai taip pat dažniau yra įvairiaspalviai ar raštuoti. Pastaruoju metu labai populiarūs marškiniai vyrams užsegamomis rankovėmis. Tokio tipo marškinius galite derinti prie skirtingo stiliaus, prie jų nebūtina vilkėti klasikinių kelnių ar avėti klasikinių batų. Jei puikia tinka kasdienai ar biurui.

Kasdieniai marškiniai vyrams – elegantiškas drabužis kiekviena proga

Ne visi vyrai žino, kaip tinkamai pasirinkti marškinius. Jie gali būti įvairių tipų ir nebūtinai tai reiškia, kad bet koks tipas tinka Jums. Pavyzdžiui, Extra slim tipo vyrų marškiniai geriausiai tinka liekniems vyrams, nes jie yra stipriai prigludę. Slim fit vyriški marškiniai – puikus pasirinkimas gero sudėjimo vyrams. Kiek stambesniems patariama rinktis Modern fit tipą. O tiems, kurie nemėgsta įliemenuotų markinių, gamintojai siūlo ir Classic fit modelių. Tokio tipo vyriški marškiniai visai neįliemenuoti, jie yra klasikinio tiesaus kirpimo, o jų rankovės dažnai yra gana plačios.

Vyriški marškiniai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie vyriški marškiniai tinka kasdien?

Kasdien tinka tokie vyriški laisvalaikio marškiniai, kurie leidžia lengvai judėti ir dera prie įvairių drabužių bei skirtingo stiliaus. Aprangos specialistai sako, kad, pasirinkę baltus marškinius, niekuomet nesuklysite. Tokia kasdienė mada vyrams visuomet tinka ir atrodo nepriekaištingai. Tačiau jeigu norite kažko ne tokio oficialaus, galite rinktis įprastus įliemenuotus marškinius, kuriuos galima vilkėti be švarko. Jie puikiai tinka ir prie džinsų, ir net prie trumpų kelnių. Kasdienai toks derinys, kuris neįpareigoja, atrodys puikiai.

Ką vilkėti prie marškinių?

Vyriški marškiniai yra puikus drabužis, nes prie jų lengva derinti daug skirtingų elementų. Marškiniai visuomet atrodo gražiai prie švarko. Juos galite derinti prie liemenės, taip pat ir prie marškinių tinkančių kelnių. atsižvelgiant į tai, kokius marškinius vilkite, tinka ir skirtingi drabužiai. Prie klasikinių marškinių patariama rinktis klasikines kelnes ir švarką. Nepamirškite ir kaklaraiščio ar peteliškės. O štai prie laisvalaikio marškinių ar marškinių, tinkančių kasdienai, puikiai derės ne tik liemenė, bet ir megztinis.

Kaip prie marškinių derinti kelnes?

Kaip jau minėta, labai svarbu, kad vyrų marškiniai ir kelnės derėtų tarpusavyje. Prie marškinių rinkitės tokio paties stiliaus kelnes. Prie klasikinių marškinių galima vilkėti tik klasikines kelnes. Kelnės taip pat turi derėti su švarku. Tik vilkint laisvalaikio ar kasdienai tinkančius marškinius galima rinktis skirtingų audinių kelnes, kurios gali būti įvairių ilgių ir spalvų.