Kostiumai vyrams

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Prigludimas
Medžiaga drabužiai
Produkto etiketė
Produktai: 69
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriškas kostiumas, kaip ir visuomet, taip ir šiais laikais, yra populiarus ir ypač elegantiškas drabužis, galintis papuošti kiekvieną vyrą. Kostiumas ne tik sukuria solidų vyriškio įvaizdį, bet ir tinkamai pabrėžia jo statusą. Vilkėdamas kostiumą pasitempęs jaučiasi ir savo kasdienį darbą dirbantis eilinis tarnautojas, ir rimtas pareigas einantis vadovas, ir dėl sandorio susitikęs verslininkas.

Vyriškas kostiumas, skirtas specialiai verslo susitikimams, yra griežtesnis ir formalesnis nei kasdienis kostiumas. Dažniausiai toks oficialus kostiumas bus juodos ar tamsiai mėlynos spalvos, griežto ir formalaus kirpimo. Taigi Jūsų drabužių spintoje neabejotinai turėtų atsirasti vietos tokiam vyriškam kostiumui. Kalbinami mados žinovai, dizaineriai ar stilistai skaičiuoja, kad atsakingą darbą dirbantis vyriškis turėtų turėti apie 6–8 kostiumus, jei visada nori atrodyti pasitempęs, stilingas ir pabrėžti savo statusą. Be abejo, jeigu oficialumas reikalingas ne kasdien, kostiumų skaičius galėtų būti ir mažesnis. Tačiau tuomet vertėtų pagalvoti apie kokybiško audinio kostiumines kalnes, marškinius ir kostiuminę liemenę ar megztuką. Visų minėtų vyriškų prekių Jūs tikrai rasite mūsų parduotuvėje modivo.lt, nes čia savo produkciją siūlo išskirtine kokybe garsėjantys prekės ženklai.

Įliemenuoti vyriški kostiumai – laisvas kirpimas, pritaikytas kiekvienai figūrai

Įliemenuotas vyriškas kostiumas (angl. slim fit) gal ir nėra paskutinis mados klyksmas, tačiau galima drąsiai sakyti, kad būtent šis modelis ypač dailiai pabrėžia ir atskleidžia vyro figūrą. Paprastai šio kirpimo švarkas įliemenuotas nuo krūtinės pradžios iki klubų, todėl labai dailiai atspindi vyrišką stotą. Su šio modelio kostiumu atrodysite lieknesnis ir aukštesnis, o tai, sutikite, nemenkas privalumas. Be to, įliemenuotas vyriškas kostiumas ne tik puikiai atrodo, bet ir dėl savo ypač patogaus pasiuvimo nevaržo judesių. Svarbu tik atkreipti dėmesį, kad švarko juosmuo nebūtų pernelyg siauras. Užsukę į internetinę parduotuvę modivo.lt, tikrai nenusivilsite, nes būtent čia savo grakštaus silueto vyriškų kostiumų modelius siūlo garsūs gamintojai, garantuojantys puikią kokybę.

Kostiuminės liemenės – madingas, stilingas kostiumo priedas reikliam verslininkui

Šiuo metu ypač madingas ir solidžiai, o kartu oficialiai atrodantis elementas yra kostiumo liemenė. Tinkamai priderinus, kostiumo liemenė ne tik pagyvins Jūsų stilių, tiks dėvėti svarbiuose renginiuose ir susitikimuose, bet ir suteiks šilumos bei jaukumo pojūtį sudarydama papildomą sluoksnį.

Galite rinktis tiek tokios pačios medžiagos, tiek ir skirtingos nei kostiumas medžiagos liemenę. Jeigu nuspręsite derinti to paties audinio liemenę, lengviau galėsite pasirinkti tokius aksesuarus, kaip kaklaraištį ir švarko nosinaitę. Na, o jeigu po kostiumu pasivilksite kitokios spalvos ar net rašto liemenę, atrodysite stilingiau ir ne taip oficialiai. Lengviausia raštuotas liemenes derinti prie pilko arba mėlyno atspalvio kostiumų. Tiesa, ir aksesuarus – kaklaraištį bei nosinaitę – turėsite derinti prie abiejų drabužių: tiek prie kostiumo švarko, tiek prie liemenės.

Vyriška kostiumo liemenė puikiai tiks ne tik prie oficialaus kostiumo, bet taip pat stilingai ji atrodys ir prie kasdienio kostiumo ar tiesiog prie tinkamai parinktų vyriškų kelnių. Šiuo atveju svarbu tinkamai suderinti audinius bei spalvas ir raštus. Ryškesnė liemenė subtiliau atrodys prie vienspalvių kelnių.

Vyriški kostiumai – dažnai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti vyrišką kostiumą?

Rinkdamiesi kostiumą turėtumėte paisyti kelių pagrindinių taisyklių. Pirmiausia, švarko pečių plotis turi atitikti jūsų pečių plotį, ilgis turėtų siekti sugniaužtos plaštakos krumplius. Marškiniai turi baigtis ten, kur prasideda nykštys, o kostiumo švarko rankovė turi būti vienu centimetru trumpesnė. Taip pat žinotina, kad kelnės turėtų būti ne ilgesnės kaip centimetras nuo batų kulno.

Tamsiai mėlynos spalvos kostiumas – kokius batus išsirinkti prie šio stiliaus?

Solidžiausiai prie mėlyno kostiumo derės Oxfordo stiliaus batai. Jei kalbėtume apie spalvą, tai ypač tiktų sodriai ruda batų spalva.