Produktai: 1 778
Rodyti versijos identifikatorių

Medžiaginės kelnės vyrų dėmesį patraukė jau seniai. Juk tai ne tik madingas, bet ir praktiškas bei patogus pasirinkimas. Negana to, vyrai gali rinktis iš skirtingo stiliaus, todėl kiekvienas lengvai gali rasti tai, kas atitinka jo kompleksiją ir stilistiką. Modivo.lt rasite įvairų vyriškų medžiaginių kelnių asortimentą. Čia siūlome ne tik sportinių, bet ir elegantiškų, kasdieninių kelnių, taip pat skirtų darbui ir t.t. Mūsų parduotuvėje ne tik geriausios prekės, bet ir palankios kainos. Mums rūpi, kad kiekvienas pirkėjas galėtų mėgautis ne tik įsigyta preke, bet ir sutaupyta suma. Modivo.lt rasite nuolaidų ir kitų pasiūlymų, kurie leis jums sutaupyti nemažą sumą. Pirkite dabar ir mėgaukitės nauju pirkiniu.

Sportinės kelnės – ne tik sportininkų atributas

Pagrindinis skirtumas tarp bėgimo ir sportinių kelnių yra tas, kad bėgimo kelnės yra plonos, lengvos ir lanksčios. Bėgimo kelnės, kaip rodo pavadinimas, yra skirtos fizinei veiklai. Bėgimo kelnės suteikia Jums maksimalų komfortą ir mobilumą, nes naudojamos medžiagos puikiai tinka Jūsų sportiniams poreikiams. Pagamintos iš tokių medžiagų, kaip vilna, medvilnė ir poliesteris, šios kelnės geriausiai tinka kasdien bėgioti ryte ar sportuoti su draugais. Kalbant apie bėgimo ir sportines kelnes, bėgimo kelnės yra idealus pasirinkimas, jei norite patvaraus, lengvo ir sportiško drabužio. Jos yra įvairių spalvų, tekstūrų, formų ir medžiagų. Prigludusių, plono kirpimo bėgikų sportinės kelnės puikiai atrodys ne tik sporto salėje, bet ir bus puikus pasirinkimas susitinkant su draugais. Jeigu norite rinkti sportines kelnes, kurios tiks ne tik sportui, bet ir laisvalaikiui, tuomet tai dar geresnis pasirinkimas. Tokios kelnės dažnai tampa idealia džinsų alternatyva. Jos tampresnės ir mažiau varžo judesius. Galima pastebėti, kad vis daugiau vyrų laisvalaikiui renkasi ne džinsus, o sportines kelnes.

Vyriškos „Cargo“ stiliaus kelnės – klasikinė gatvės apranga

„Cargo“ stiliaus kelnes vyrai renkasi itin dažnai. Juk būtent tokios kelnės leidžia ne tik patogiai ir laisvai jaustis, bet ir prikaustyti merginų dėmesį. Be to, jos praktiškos, nes turi daug kišenių.

Vyriškos kelnės – dažniausiai užduodami klausimai

Kurias kelnes derinti prie marškinių?

Prie marškinių idealiai tinka bet kokios kelnės. Nesvarbu, rinksitės džinsus, sportines kelnes ar bet kokias kitas, esame tikri, kad atrodysite nuostabiai. Beje, galima pastebėti, kad vis dažniau vyrai renkasi netradicinius aprangos variantus. Išmėginkite skirtingus derinius, kad galėtumėte atrasti sau labiausiai tinkantį stilių.

Kurios kelnės dera prie pilko švarko?

Prie pilko švarko idealiai tiks tamsios kelnės, nesvarbu, kokios medžiagos. Toks derinys puikiai tiks ne tik vykstant į darbo pokalbį, bet ir laisvalaikiu. Beje, būkite atidūs rinkdamiesi ne tik kelnes, bet ir avalynę. Pasirinkę ryškesnės spalvos batus, sukursite nepamirštamą derinį.

Kaip išsirinkti vyriškas kelnes?

Atrodo, kad sportinės yra tinkamiausios ir patogiausios kelnės, kurios gali būti derinamos su elegantiškais drabužiais pagal pusiau kasdienį aprangos kodą. Patogumas ir nerūpestingumas – priežastys, dėl kurių kažkada maištingos sportinės kelnės taip atėjo į madą. Sportinės kelnės yra tradicinė džinsų alternatyva, kai kalbama apie pusiau kasdienius drabužius. Kelnės tikrai yra drabužis, kurį turi kiekvienas vyras. Mūsų parduotuvėje prekių pasirinkimas tikrai gausus, todėl išsirinkti bus nesudėtinga. Mūsų asortimento populiariausias pasirinkimas yra Tommy Hilfiger kelnės. Tai paskutinė mados tendencija. Visgi renkantis siūlome galvoti ne apie tai, kas populiaru, o apie tai, kas tinka.