Produktai: 337
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriški auliniai batai – patogūs batai visoms progoms

Dažniausiai vyrai nemėgsta turėti visos kolekcijos batų, todėl jiems reikia šio to universalaus, kas tiktų įvairioms progoms. Būtent tokie yra vyriški auliniai batai. Žinoma, tai nėra batai, kuriuos būtų galima nešioti ištisus metus, tačiau jie puikiai tinka rudeniui, žiemai ir pavasariui. Kaip pasireiškia šių batų universalumas? Jų modeliai tinka tiek laisvalaikio stiliui, tiek formaliam įvaizdžiui. Tiesa, su kostiumu ar klasikinėmis kelnėmis labiau tinka trumpesni auliniai batai vyrams. Tuo tarpu su laisvalaikio drabužiais galima derinti ilgesnius ir trumpesnius modelius. Nors vyriški auliniai batai yra vertinami už universalumą, tiesa ta, kad kartais vienos jų poros gali neužtekti kuriant skirtingus įvaizdžius ir derinant su skirtingais drabužiais. Pavyzdžiui, su siaurėjančiomis kelnėmis dailiai atrodo batai ir vyriški aulinukai su ilgesniais aulais, o prie platėjančių arba tolygaus kirpimo kelnių reikėtų pasirinkti trumpesnius aulinius batus. Jokiais būdais plačių kelnių kiškų nekiškite į aulinius batus, nes tai viena didžiausių stiliaus klaidų. Geriau įsigykite kelias šių batų poras, kad galėtumėte lengvai derinti drabužius ir keisti įvaizdžius. Be to auliniams batams naują išvaizdą galite suteikti pakeisdami batraiščius. Storesni batraiščiai paprastai labiau tinka su laisvalaikio apranga, o plonesni – formaliam įvaizdžiui kurti.

Vyriški batai – įvairių stilių, tipų ir spalvų pasirinkimas Modivo.lt

Kadangi vyriški batai ir aulinukai yra tokie paklausūs, gamintojai siūlo daugybę labai skirtingų modelių. Pažiūrėkite, koks platus asortimentas Jūsų laukia elektroninėje parduotuvėje MODIVO. Vyriški aulinukai gali būti tiek sportinio, tiek klasikinio stiliaus. Pasirinkimas neapsiriboja tik batais su ilgais aulais. Galima įsigyti įvairių žemų aulinių batų. Kalbant apie spalvų įvairovę, nors populiariausi batai tarp vyrų yra juodi ir rudi, tačiau galima surasti pilkų, žalių, geltonų ir kitų spalvų vyriškų aulinių batų. Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad ruda spalva taip pat gali būti labai skirtinga, nes turi daugybę atspalvių. Tiesa, vyriški auliniai batai pasižymi tuo, kad yra su batraiščiais. Tačiau tikrai ne visi vyrai mėgsta kiekvieną dieną juos raišioti, todėl galima rinktis ir iš vyriškų batų be batraiščių. Dalis jų yra tiesiog įsiaunami, o kiti – su užtrauktukais. Auliniai batai vyrams gali būti pagaminti iš odos, zomšo, eko odos arba tekstilės. Pereinamiems sezonams geriausiai tinka zomšo, eko odos arba tekstiliniai auliniai batai, o žiemą puikus pasirinkimas yra odiniai batai su pašiltinimu. Žinoma, renkantis vyriškus aulinius batus reikia atsižvelgti į jų atsparumą vandeniui. Dar viena svarbi batų detalė yra padai. Jie taip pat gali būti įvairios išvaizdos. Tačiau žiemai geriau pasirinkti storesnius ir neslystančius padus, o rudeniui ar pavasariui tinka bet kokie batų padai. Taip pat svarbu, kad padai būtų kokybiškai pritvirtinti prie batų viršaus ir nepraleistų drėgmės.

Auliniai batai vyrams – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip avėti vyriškus batus?

Vyriški batai paprastai avimi rudenį, žiemą ir ankstyvą pavasarį. Kai avite vyriškus batus, svarbiausia yra pasirinkti tinkamas kojines. Batus su aukštais aulais aukitės tik ant ilgų kojinių, o trumpaaulius galite avėti ir su trumpomis kojinėmis. Nepamirškite, kad kai dėvite formalią aprangą, užkėlus koją ant kojos negali matytis nuogos blauzdos.

Kaip vyriškus aulinius batus derinti su kelnėmis?

Svarbiausia taisyklė – vyriški auliniai batai su ilgais aulais tinka tik prie aptemptų kelnių, o batus su žemais aulais galima avėti su bet kokiomis vyriškomis kelnėmis.