Produktai: 364
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriški proginiai odiniai batai – vestuvėms, darbui ir vakarėliams

Norite sukurti elegantiško vyro įvaizdį? Geriausiai tam tiks stilingi vyriški proginiai pusbačiai. O dar geriau, jei pasirinkta batų pora bus odinė. Tokius batus galėsite dėvėti įvairiomis progomis – pradedant vestuvėmis ir baigiant siautulingais vakarėliais. Tiesa, proginiai batai reikalauja ir tam tikros aprangos. Be abejonės, jie puikiausiai atrodo su formalaus stiliaus drabužiais tokiais, kaip kostiumai, klasikinės kelnės, marškiniai, švarkai. Kad ir kurį formalaus stiliaus derinį pasirinksite, jis puikiai tiks vestuvėms ar svarbiems darbo susitikimams. Tačiau nereikėtų apsiriboti vien klasikinių drabužių deriniais. Stilingi vyriški proginiai odiniai batai gali būti derinami ir su chinos kelnėmis, polo ar kito stiliaus marškinėliais ir kitais panašiais drabužiais. Tiesa, tokia apranga geriau tiks mažiau formalioms progoms, tarkim, vakarėliui ar darbui.

Vyriški juodi proginiai batai – ikoniška spalva kiekvienai progai

Ieškote universalios batų poros, tinkančios pačioms įvairiausioms progoms? Jums būtinai reikia pasidairyti vyriškų proginių batų kategorijoje. Didžiausią dėmesį rekomenduojame skirti juodos spalvos batams, kurie yra tapę klasika. Vyriški juodi proginiai batai tiks visur ir visada, nesvarbu, ar Jūsų laukia svarbus verslo susitikimas, ar pasimatymas restorane, o gal jauki šeimos šventė. Bet kuriuo atveju, tinkamai parinktas aprangos ansamblis, užbaigtas dailaus modelio juodais proginiais batais, leis sukurti elegantiško ir stilingo vyro įvaizdį. Taigi, jei Jūsų spintoje dar nėra stilingų juodų proginių batų arba senuosius jau laikas keisti, būtinai pasirūpinkite nauja šių batų pora. Parduotuvėje MODIVO rasite daugybę skirtingų modelių, todėl nesunkiai išsirinksite geriausiai Jums tinkančius batus.

Vyriški rudi, mėlyni ar vyšninės spalvos batai – išsirinkite sau tinkamą spalvą

Nors juodos spalvos batai yra bene dažniausiai perkami ir labiausiai mėgstami vyrų tarpe, tačiau jie patinka ne visiems. Jei mėgstate savo aprangai suteikti savito žavesio ir puikiai derinate spalvas, galbūt Jums reikalingi vyriški vyšninės spalvos proginiai batai? Jie gali būti išskirtinis drabužių ansamblio akcentas vyrams, mėgstantiems išsiskirti iš minios. Kiti batai, suteikiantys išskirtinumo, gali būti mėlyni proginiai batai. Jie puikiai tinka išskirtinai svarbioms progoms. Dar vienas variantas yra vyriški rudi proginiai batai. Pastarieji yra gana dažnas vyrų pasirinkimas, kurį galima priskirti klasikai, tačiau jie puikiai papildo nuobodžius juodų ar pilkų drabužių derinius bei suteikia jiems gyvumo. Kadangi proginių batų modelių, spalvų ir atspalvių pasirinkimas be galo platus, gali būti nelengva išsirinkti tą vienintelę porą, kuri tiks visoms progoms. Tačiau neabejojame, kad dideliame Modivo.lt asortimente rasite sau tinkamus batus, papildančius bet kokią formalią ar pusiau formalią aprangą.

Proginiai batai vyrams – dažniausiai užduodami klausimai

Vyriški proginiai pusbačiai – kuriuos pasirinkti?

Rinkitės tokius vyriškus pusbačius, kurie geriausiai atspindi Jūsų asmeninį stilių ir gali padėti sukurti norimą įvaizdį. Jei norite ilgaamžių proginių batų, Jūsų dėmesį turėtų patraukti aukštos kokybės odiniai batai vyrams.

Vyriški proginiai batai – kuri firma rekomenduojama?

Yra ne viena firma, garsėjanti išskirtine kokybe ir verta būti rekomenduojama. Tarp tokių rasite Bugatti, Hugo Boss, Pollini ir kitus gerai žinomus vardus. Kai kurių iš jų gaminiai laikomi prabangos ženklu. Tačiau pirmiausia batus rinkitės pagal išvaizdą ir kokybę, o tik po to dėmesį skirkite prekės ženklui.