Nemokamo pristatymo galimybė ir 30 dienų grąžinimo garantija

Informacija apie užsakymo įvykdymo terminą pateikiama atskirai prie kiekvieno produkto. Užsakymus įprastai paruošiame ir išsiunčiame per 72 val.

DPD kurjerio tarnyba: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą)
DPD Parcel shop: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu ir mokėjimo kortele)


Prekes galite grąžinti per 30 dienų nuo siuntos gavimo dienos.

Moterims Vyrams
Ieškoti prekių ženklo, produkto, stiliaus
Rūšiuoti
Dydis
Kaina
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Sportiniai batai
Bato plotis
Produktai: 166

Futbolo bateliai berniukui – išpildykite savo vaiko svajonę

Sportas, fizinis aktyvumas, bėgiojimas, komandinis žaidimas – tai labai svarbūs aspektai, padedantys kiekvieno berniuko vystymuisi. Retas aktyvus berniukas įsivaizduoja savo gyvenimą be krepšinio, tinklinio ar futbolo. Žaidžiant futbolą, sekant mėgstamus žaidėjus norisi turėti tokią pat kaip jų aprangą, o ypač gerus futbolo batelius. Futbolo bateliai berniukui – tai puiki dovana ir paskatinimas toliau žaisti ir tobulėti. Tinkami ir kokybiški futbolo bateliai ne tik padeda fiziškai geriau atlikti tam tikrus veiksmus, bet gali apsaugoti nuo traumų slystant ar krentant ant žemės. Vaikiški futbolo bateliai padės siekti geriausių rezultatų ne tik treniruojantis, bet ir kovojant varžybose.

Vaikiški futbolo bateliai vaikams – atraskite geriausius gamintojus MODIVO

Tradiciniai futbolo bateliai, uždarų patalpų futbolo bateliai vaikams, futbolo bateliai dirbtinei dangai – visus šiuos vaikiškus futbolo batelius rasite MODIVO.lt internetinėje parduotuvėje. Nustebinkite savo vaiką ir nupirkite jam naujus tokių prekių ženklų kaip „Nike“, „Puma“, „Adidas“, „Joma“ futbolo batelius. Ryškių spalvų vaikiškus futbolo batelius lengvai priderinsite prie turimos aprangos, o dydžių įvairovė leis išrinkti tinkamiausio dydžio futbolo batelius. MODIVO specialistai atrenka tik geriausius sporto prekių gamintojus, kurie pasitelkdami naujausias technologijas sukuria sportinę avalynę, kuriai nėra lygių. 

Futbolo bateliai – didelis sukibimas ir patogumas avėti

Futbolo batelių kokybė ir sukibimas su danga priklauso nuo jų gamybos ir paskirties. Žaidimui ant natūralios dangos, pavyzdžiui, žolės geriausiai tinka tradiciniai futbolo bateliai arba FG futbolo bateliai. Uždarų patalpų futbolo bateliai pasižymi ypač geru sukibimu žaidžiant mokyklos sporto salėse ar ant parketo. Norint pasiekti geriausių rezultatų žaidžiant, tinkamo dydžio vaikiški futbolo bateliai suteiks tikrą komfortą vaiko pėdai ir padės geriau atlikti geram žaidimui būtinus veiksmus. Futbolo bateliai iš odos leis vaiko pėdai kvėpuoti, prisitaikys prie pėdos ir priglus tarsi antra oda.

Futbolo bateliai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išrinkti futbolo batelius vaikui?

Vaikui matuojantis batus būtina mūvėti tas kojines, blauzdų apsaugas arba kulkšnių įtvarus, kuriuos jūsų vaikas paprastai dėvi treniruočių ar žaidimų metu. Futbolo bateliai turėtų būti prigludę, tai reiškia, kad pėda neturėtų judėti bato viduje. Galima pirkti šiek tiek didesnio dydžio futbolo batelius, kad vaikas augdamas galėtų juos ilgiau avėti, tačiau tik šiek tiek. Turėkite omenyje, kad odiniai futbolo bateliai yra šiek tiek patogesni ir šiek tiek brangesni, dėvimi šiek tiek išsitampo. Sintetinės medžiagos futbolo bateliai yra pigesni ir paprastai lengvesni, geriau išlaiko formą ir neišsitampo.

Kokie futbolo bateliai tinka dirbtinei žolei?

Kokybiški ir specialiai dangai pritaikyti futbolo bateliai yra labai svarbūs žaidžiant futbolą. Kadangi dauguma futbolo aikščių ir arenų yra padengtos dirbtine žole, jums gali kilti klausimas, ar ant šios medžiagos galima avėti įprastus futbolo batelius. Jei ketinate žaisti futbolą ant dirbtinės dangos, atsisakykite tradicinių futbolo batelių ir rinkitės futbolo batelius, pritaikytus dirbtinei dangai. Dirbtinės dangos futbolo bateliai specialiai sukurti dėvėti ant dirbtinės žolės. Jų padai kietesni, nei tradicinių futbolo batelių, o dygliai – mažesni ir neskirti prasiskverbti gilyn į dirbtinę žolę, veikiau padedantys tvirtai išsilaikyti paviršiuje.