Nemokamo pristatymo galimybė ir 30 dienų grąžinimo garantija

Informacija apie užsakymo įvykdymo terminą pateikiama atskirai prie kiekvieno produkto. Užsakymus įprastai paruošiame ir išsiunčiame per 72 val.

DPD kurjerio tarnyba: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą)
DPD Parcel shop: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu ir mokėjimo kortele)


Prekes galite grąžinti per 30 dienų nuo siuntos gavimo dienos.

Moterims Vyrams
Ieškoti prekių ženklo, produkto, stiliaus
Rūšiuoti
Amžius
Dydis
Kaina
Prekių ženklai
Spalva
Lytis
Produkto tipas
Produktai: 903

Vaikiškos žieminės striukės – puiki apsauga nuo šalčio patiems mažiausiems 

Atrodo, kad nematyti jokių žiemos atoslūgio ženklų. Vaikams augant kas antrą dieną ar valandą, atrodo, kad drabužiai per greitai mažėja ir siaurėja. Kad apsaugotume vaikus nuo šalčio, turime aprengti šilčiausiais žiemos drabužiais. Tokiais, kurie yra pakankamai patogūs, kad būtų galima kuo ilgiau žaisti sniege. Taigi čia rasite geriausių vaikiškų žieminių paltų, kurie sušildo!

Vaikiškos striukės – patogumas ir judėjimo komfortas Jūsų vaikui

Jaunesni vaikai yra jautresni šalčiui dėl paprastos priežasties: jų mažesni kūnai greitai praranda šilumą. Mažesni vaikai taip pat rečiau suvokia, kad jiems darosi šalta, o tai reiškia, kad sušildyti juos (žinant ženklus, kad laikas įeiti) tenka mums, tėvams.

Be to, yra menas aprengti kūdikius ir vaikus žiemą. Mūsų parduotuvėje rasite kokybiškų drabužių, kurie padės vaikus apsirengti žiemos laikotarpiu. Prieš pirkdami įsitikinkite, kad drabužis nei per daug šildys, nei bus per šaltas, o bus tinkamas: važinėtis vežimėliu, žaisti parke ar keliauti su Jumis į parduotuvę. Žieminės striukės vaikams – tikras išsigelbėjimas šaltuoju metų laiku.

Jaunimo žieminės striukės – puiki idėja slidinėjant ar žiemos žygiams

Ar prisimenate, kai pirmą kartą buvote kalnuose? Tikriausiai nuo šlaito nusileidote dėvėdami sunkią ir orui nepralaidžią striukę bei šiltas kelnes? O ar pamenate, kad trumpai nusprendėte pasivolioti sniege, o tada linksmybės staiga baigėsi – Jūs iš karto sušlapote. Jei savo vaikui išrinksite tinkamą žieminę striukę, jam bus daug lengviau vaikščioti šlaituose, be to, jis nesušals, neperkais ir išliks sausas.

Pagrindinės slidinėjimo striukės savybės – atsparumas vandeniui ir oro pralaidumas. Striukė slidinėjimui, rogutėms ir kitoms žiemos sporto šakoms lauke turi turėti funkcinę membraną arba dangą, apsaugančią vaiką nuo vandens ir drėgmės. Šios apsaugos atsparumą rodo vandens stulpelis, tačiau Jums nebūtina galvoti apie didžiausią šio stulpelio rodmenį. Šiaip vaikai per ilgai neištveria trasose, o lyjant slides tikriausiai keičiate į pramogų parką ar baseiną. Įprastam šeimos slidinėjimui visiškai pakanka 3000–5000 mm rodmens vandens stulpelio.

Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į oro pralaidumą, kad vaikas neprakaituotų judėdamas. Oro pralaidumo ženklas rodo, kiek gramų vandens garų praleidžia kvadratinis metras medžiagos per 24 valandas. Kokių skaičių reikia ieškoti? 3000 g/m²/24 val. oro pralaidumas yra pakankamai patenkinamas, geresnės charakteristikos ieškokite tuomet, jei Jūsų vaikas yra aktyvesnis.

Vienu metu jie slidinėja, tada daro sniego angelus arba leidžiasi šlaitu ant čiuožynės. Na, tai vaikai. Tikėkitės, kad striukė bus naudojama įvairiose situacijose, todėl rinkitės tokią, kuri būtų atspari mechaniniams pažeidimams. Laimei, vaikiškų drabužių gamintojai dažnai tikisi, kad vaikai mėgsta įvairias veiklas.

Nepamirškite išstudijuoti ir užtrauktukų – jie turi būti kokybiški, kad vaikas galėtų lengvai užsivilkti ar nusivilkti striukę. Ypač svarbi yra ir užtrauktuką uždengianti detalė po smakru – ji saugo užtrauktuką nuo šalčio, o vaiko smakrą nuo galimo suspaudimo.

Norėdami, kad Jūsų mažasis slidininkas būtų lengvai pastebimas slidinėjimo trasose, papuoškite jį išskirtinių spalvų striuke. Kadangi žiemą anksčiau temsta, nepamirškite ir striukės šviesą atspindinčių elementų.

Vaikiškos striukės – dažniausiai užduodami klausimai

Rinkite striukę atsižvelgdami į vaiko būdą ir poreikius.

Kaip vaikui išrinkti striukės dydį?

Mūsų parduotuvėje nurodyti tikslūs drabužių dydžiai, todėl išrinkti reikiamą dydį turėtų būti nesudėtinga.

Kokia vaikiška žieminė striukė tiks?

Vaikui idealiai tiks žieminė striukė, kuri bus kokybiška ir apsaugos jį nuo šalčio. Jaunimo žieminės striukės padeda sukurti nepamirštamą įvaizdį, taigi būtent jas ir reikėtų pasirinkti. Tiek berniukų, tiek mergaičių žieminės striukės gali ne tik sušildyti, bet ir leisti jaustis patogiai ir nevaržomai žaisti.