Poliarizuoti akiniai moterims

Produktai: 36
Rodyti versijos identifikatorių

Vairavimui ir ne tik – geriausi poliarizuoti akiniai

Moteriški poliarizuoti akiniai nuo saulės apsaugo akis nuo kenksmingų ultravioletinių (UV) spindulių, mažina akių nuovargį šviesiu paros metu ir saugo akis nuo aplinkos poveikio ir dulkių. Tinkamų moteriškų poliarizuotų akinių pasirinkimas yra labai svarbus jūsų patogumui, nesvarbu, ar važiuojate į darbą, ar kopiate į kalną. Tokius akinius galite nešioti ir kasdien, ir turėdamos iššūkių reikalaujančios veiklos. Poliarizuoti lęšiai gerokai sumažina atspindžius. Poliarizacija yra puiki savybė, jei mėgstate vandens sportą arba esate ypač jautrūs akinimui. Todėl moteriški poliarizuoti akiniai vairavimui maksimaliai apsaugo nuo atspindžių ir sukuria malonią vairavimo patirtį. 

Moteriški poliarizuoti akiniai – išskirtinis vasaros aksesuaras

Nė vienas vasariškos aprangos derinys neapsieina be stilingų ir kokybiškų akinių nuo saulės. Akiniai nuo saulės – tai ne tik svarbi stiliaus detalė, bet taip reikalinga apsauga nuo ultravioletinių saulės spindulių, kurie karštą dieną paplūdimyje žaloja akis. Išsirinkusios stilingus moteriškus poliarizuotus akinius galite juos paversti pagrindine savo vasariško stiliaus detale – kokybiški akiniai bet kokį įvaizdį pagerins keliskart. Moteriški poliarizuoti akiniai taip pat labai naudingi ir kasdien: jie puikiai derės prie laisvalaikio aprangos, pagerins vairavimo patirtį ir apsaugos akis nuo nuolat į jas patenkančių miesto dulkių. Atraskite geriausius prekių ženklus MODIVO.lt internetinėje parduotuvėje ir papuoškite savo veidą naujais moteriškais poliarizuotais akiniais nuo saulės.

Apsaugokite akis nuo saulės – firminius poliarizuotus akinius rasite MODIVO

Sportinio stiliaus, elegantiško stiliaus, griežto ar romantiško stiliaus moteriškus poliarizuotus akinius rasite MODIVO.lt internetinėje parduotuvėje. Čia rasite geriausius akinių nuo saulės gamintojus, kurie pasitelkę naujausias technologijas kuria puikios kokybės moteriškus poliarizuotus akinius su veidrodine danga ar be jos. Aukščiausios kokybės medžiagos, stilingas dizainas leidžia sukurti įsimintą įvaizdį, o poliarizuoti akinių lęšiai net tik apsaugo nuo atspindžių, bet ir pailsina nuvargusias akis nuo ryškios saulės šviesos. Nesvarbu, ar ieškote juodų rėmelių, ar norite ryškių neoninių atspalvių moteriškų poliarizuotų akinių – visus juos galėsite išsirinkti MODIVO.lt.

Moteriški poliarizuoti akiniai – dažniausiai užduodami klausimai

Su kokiais drabužiais dėvėti poliarizuotus akinius?

Moteriški poliarizuoti akiniai nuo saulės yra labai universalūs, todėl jie tiks su didžiąja dauguma jūsų turimų drabužių. Žinoma, sportinio stiliaus akiniai netiks su dalykine ar elegantiška apranga, o elegantiško dizaino moteriški poliarizuoti akiniai netiks su sportine. Įmantraus dizaino akinius derinkite prie klasikinės aprangos, neišsiskiriančių drabužių, taip akiniai taps pagrindiniu aprangos akcentu. Klasikinio dizaino akinius galite dėvėti su įmantriais rūbais – jie puikiai vienas kitą papildys.

Kaip išsirinkti akinius pagal veido formą?

Jei norite išsirinkti jums tinkančius akinius, svarbiausia atkreipti dėmesį ne į pačią veido formą, bet į akinių plotį ir bendrą įvaizdį, kurį norite sukurti. Moteriškų poliarizuotų akinių plotis turėtų būti maždaug jūsų veido pločio, viršutinis akinių rėmas turėtų eiti beveik per antakių centrą, o apatinė akinių dalis – kiek aukščiau, nei šnervių pradžia. Universaliausias moteriškų poliarizuotų akinių rėmelių dizainas yra šiek tiek apvalus, tad akinius rinktis pradėkite būtent nuo šio stiliaus. Įvertinkite, kokį efektą ir kokį įvaizdį norite sukurti su naujaisiais akiniais.