Plėšyti džinsai

Produktai: 45
Rodyti versijos identifikatorių

Džinsai su skyle ant kelio – kuriate savo stilių

Internetinėje parduotuvėje MODIVO pirkėjų jau dabar laukia išskirtiniai moteriški plėšyti džinsai, todėl galėsite susikurti tobulą laisvalaikio stilių, kuris pritrauks jums ne vieną komplimentą! Didelė parduotuvės pasiūla užtikrina, kad kiekviena galės išsirinkti būtent tokius džinsus, kurie tobulai atitinka visus norus ir bus itin patogūs, todėl pažymėkite savo drabužių dydį ir peržiūrėkite geriausius asmeninius pasiūlymus.

Taigi, kokius moteriškus džinsus rinktis iš naujausios internetinės parduotuvės MODIVO kolekcijos? Pavyzdžiui, madingi ir patogūs džinsai su skyle ant kelio bus puikus pasirinkimas kiekvienai, kuri nori universalaus ir lengvai priderinamo varianto. Tokias kelnes galite derinti prie įvairių marškinių, marškinėlių ir kitų drabužių, todėl šie plėšyti džinsai greitai taps svarbia jūsų aprangos dalimi!

Mom fit – plėšyti džinsai, kuriuose jausitės puikiai

Ar ieškote tokių madingų džinsų, kurie būtų pakankamai patogūs net ir kasdienai? Tada internetinėje parduotuvėje MODIVO rinkitės mom fit plėšytus džinsus! Tokio tipo kelnės yra šiek tiek platesnės, todėl net ir ilgiausią dieną galėsite mėgautis maksimaliu komfortu. Jeigu ir jūs norite išbandyti šį mom fit džinsų stilių, jį galite rasti naujoje MODIVO kolekcijoje.

Mom fit stiliaus džinsai su skylėmis yra modernus ir madingas drabužis, kuris pravers kiekvienos stilingos merginos ir moters kolekcijoje. Pavyzdžiui, tokie šviesiai mėlyni džinsai atrodys itin gerai prie baltų arba kitų šviesių atspalvių padidintų marškinių (angl. oversized), todėl lengvai galėsite susikurti puikų aprangos derinį. Išsirinkite naujas džinsines plėšytas kelnes jau dabar iš internetinės parduotuvės MODIVO ir atnaujinkite savo drabužių kolekciją!

Džinsai su skylėmis ant kelių – maišto išraiška, kurią rasite MODIVO

Džinsai su skylėmis ant kelių yra itin stilingas pirkinys, kuris ir toliau išlaiko savo populiarumą mados pasaulyje! Tai tobulai tiks toms pirkėjoms, kurios nori labiau modernaus šio drabužio varianto. Prie tokių džinsų galite derinti net ir paprastus vienspalvius marškinėlius, tačiau vis tiek galėsite mėgautis išskirtiniu įvaizdžiu.

Kokius klasikinius plėšytus džinsus rinktis šį sezoną? Vienas iš populiariausių variantų yra juodi plėšyti džinsai, kurie gerai atrodys prie įvairiausių kitų spalvų drabužių, todėl nestebina, kad pirkėjos ir toliau renkasi šį variantą. Jeigu ir jūs norite susirasti tobulus juodus džinsus, internetinėje parduotuvėje MODIVO pažymėkite jums reikalingą drabužių dydį, prekės ženklą, užsegimo tipą, medžiagą ir daugybę kitų filtrų.

Plėšyti džinsai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip skalbti plėšytus džinsus?

Ar jau išsirinkote patinkančius plėšytus džinsus iš internetinės parduotuvės MODIVO, tačiau dar nežinote, kaip juos tinkamai skalbti? Visų pirma, skalbkite tokius drabužius su švelniausia skalbimo mašinos programa ir šaltu vandeniu, nes tai apsaugos džinsų spalvas. Taip pat verta tokius džinsus skalbti išvirkščius, nes tai apsaugos nuo įvairių medžiagos pažeidimų.

Plėšyti džinsai – kur įsigyti tokias kelnes?

Ar ieškote stilingų ir patogių plėšytų džinsų, tačiau dar nežinote, kur galite rasti daugybę puikių pasiūlymų? Tada peržiūrėkite internetinės parduotuvės MODIVO pasiūlą, kur jau dabar galite rinktis iš įvairių prekių ženklų plėšytų džinsų, todėl visi pirkėjai galės atrasti labiausiai patinkantį modelį. MODIVO kolekcijoje rasite daugybę tiek klasikinių tiesaus kirpimo mėlynų džinsų, tiek mom fit juodų kelnių ir kt.