Nemokamo pristatymo galimybė ir 30 dienų grąžinimo garantija

Informacija apie užsakymo įvykdymo terminą pateikiama atskirai prie kiekvieno produkto. Užsakymus įprastai paruošiame ir išsiunčiame per 72 val.

DPD kurjerio tarnyba: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą)
DPD Parcel shop: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu ir mokėjimo kortele)


Prekes galite grąžinti per 30 dienų nuo siuntos gavimo dienos.

Moterims Vyrams
Ieškoti prekių ženklo, produkto, stiliaus

Pirštinės moterims

(Produktai: 99)

Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Pirštinių rūšis
Gamyba
Sportiniai batai
Kaina

Moteriškos sportinės pirštinės – puikus pasirinkimas šaltą dieną

Aktyvias veiklas lauke mėgstančios moterys žino, jog labai svarbu yra tinkama apranga. Kokybiškos sportinės pirštinės leidžia nesušalti rankų, yra patogios ir suteikia galimybę džiaugtis aktyviomis veiklomis lauke netgi esant nemenkam šalčiui. Tokie prekių ženklai, kaip Viking, Columbia, 4F, The North Face, kviečia rinktis kokybiškas sportinėms veikloms tinkančias moteriškas sportines pirštines. Tokio tipo sportinės pirštinės tiks tiek aktyviam sportui, tokiam kaip slidinėjimui ar bėgimui, tiek kitoms aktyvioms laisvalaikio veikloms lauke. Moteriškos sportinės pirštinės taip pat neleis sušalti tiek vedžiojant šunį, tiek besivaikščiojant parke šaltos žiemos metu. Verta paminėti ir kitą sportinių pirštinių privalumą – jos ne tik šildo rankas, bet ir yra be galo patogios. Ar reikėtų žaisti su sniegu, ar nešti pirkinius iš automobilio – šio tipo pirštinės tikrai nesuvaržys. Be to, modernus moteriškų sportinių pirštinių dizainas leidžia puikiai papildyti sportinį ar aktyvioms veikloms skirtą aprangos stilių.

Žieminės pirštinės – išlaikys Jūsų rankas šiltas užsiimant veikla lauke

Tėvai visada pasirūpina vaikų apranga ir aksesuarais šaltos žiemos metu. Tačiau reikia nepamiršti pasirūpinti ir savo tinkama apranga šaltuoju metų laiku. Moteriškos žieminės pirštinės – naudingas ir stilingas aprangos aksesuaras būtinas šaltuoju metų laiku. Moteriškų pirštinių pasiūla yra išties didelė, todėl net pati išrankiausia moteris ras tinkamo stiliaus pirštines pačiam originaliausiam aprangos stiliui. Įdomų, dėmesį atkreipiantį stilių mėgstančioms moterims puikiai tiks prekės ženklo Femi Stories gaminamos žieminės pirštinės. Subtilumą vertinančios įsimylės Marciano Guess, Outhorn siūlomas moteriškas pirštines. Rafinuotą stilių dievinančios moterys taip pat gali rasti moteriškų pirštinių su subtiliai išreikštomis blizgiomis detalėmis. Taigi žieminių pirštinių pasirinkimas yra labai platus. Svarbiausia, kad pirštinės būtų patogios, kokybiškos ir paįvairintų Jūsų mėgstamą aprangos stilių.

Moteriškos pirštinės – dažniausiai užduodami klausimai

Kur įsigyti gražių moteriškų pirštinių?

Sportinių pirštinių ir žieminių pirštinių galima įsigyti įvairiose moteriškais aksesuarais prekiaujančiose parduotuvėse. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite rasti didelę įvairovę moteriškų pirštinių, skirtų tiek aktyvioms veiklos lauke, tiek derančių prie elegantiško palto.

Kokias pirštines rinktis?

Moteriškas pirštines reikėtų rinktis pagal jų dėvėjimo poreikį. Užsiimant sportu lauke patartina pasirinkti sportines pirštines. Moterims, mėgstančioms pasivaikščiojimus šaltuoju metų laiku tiks žieminės pirštinės. Norinčioms nesušalti keliaujant į vakarėlį – tiks elegantiškos, plonos pirštinės.