Nemokamo pristatymo galimybė ir 30 dienų grąžinimo garantija

Informacija apie užsakymo įvykdymo terminą pateikiama atskirai prie kiekvieno produkto. Užsakymus įprastai paruošiame ir išsiunčiame per 72 val.

DPD kurjerio tarnyba: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą)
DPD Parcel shop: 0 Eur užsakant už 25 Eur ir daugiau (apmokant bankiniu pavedimu ir mokėjimo kortele)


Prekes galite grąžinti per 30 dienų nuo siuntos gavimo dienos.

Moterims Vyrams

Apatinis trikotažas

(Produktų skaičius: 393)

Dydis
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Eco friendly
Produkto tipas
Medžiaga drabužiai
Sporto šakos
Funkcija
Raštas
Produktų serija
iš 9

Moterų sportiniai apatiniai – lengva sportuoti ir gera savijauta 

Renkantis sportinius drabužius, labai svarbu tinkamai pasirinkti ne tik viršutinius, bet ir apatinius drabužius. Dažniausiai būtent moterų sportiniai apatiniai užtikrina patogumą ir lengvą judėjimą atliekant pratimus. Tad naudinga šiek tiek pasidomėti, kokie būna sportiniai moterų apatiniai ir kaip juos pasirinkti.

Sportinės liemenėlės aktyvioms moterims

Populiariausia prekė moterų sportinių apatinių skyriuje – sportinės liemenėlės. Jos gali būti įvairios, todėl renkantis pirmą kartą, gali būti neaišku, kokią pirkti. Tokios liemenėlės gali būti su petnešėlėmis, įvairių tipų. Pavyzdžiui, sportinės liemenėlės su pakietinimais arba dar vadinamos sportinės liemenėlės push up. Taip pat ir liemenėlės be pakietinimų. Be to, naudinga žinoti, kad didžiausią patogumą sukuria moteriški besiūliai apatiniai. Tad rinkdamosi liemenėlę, atkreipkite dėmesį į tai. Moterų besiūliai sportiniai apatiniai, tarp kurių ir liemenėlės, skirti tam, kad būtų patogu judėti.

Sportinės liemenėlės – pagrindinis moteriškų apatinių elementas, užtikrinantis patogumą sportuojant

Sportuojant svarbu rinktis tam pritaikytus drabužius. Įprasta liemenėlė sportuojant yra nepatogi, nes neprilaiko krūtinės. Sportinės liemenėlės prispaudžia krūtinę, kad ji nejudėtų. Tad atlikti pratimus yra daug patogiau. Tai ypač aktualu ir didesnę krūtinę turinčioms moterims. Parduotuvėse joms taip pat siūlomos sportinės liemenėlės didelei krūtinei.

Termoapatiniai moterims – apsauga nuo šalčio vėsiomis dienomis

Dažnai sportuojame įvairiais metų laikais. O tam, kad šaltomis dienomis kūnas nepatirtų šoko ir apsaugotumėte jį nuo šalčio bei vėjo, yra gaminami specialūs moterų sportiniai termoapatiniai. Tai moteriški apatiniai sportui, kuriuos reikia dėvėti po viršutiniais drabužiais. Šie moteriški besiūliai apatiniai pagaminti taip, kad šaltomis dienomis šildytų Jūsų kūną, taip pat nepraleistų drėgmės ir apsaugotų nuo prakaitavimo. Tai puikus pasirinkimas bėgiojant ar treniruojantis lauke. Tokie moterų apatiniai sportui gali būti liemenėlės, marškinėliai ilgomis ar trumpomis rankovėmis, taip pat tamprės ar šortai.

Moterų sportiniai apatiniai Modivo.lt

Jeigu norite sutaupyti laiko ir rasti geriausią moterų sportinių apatinių pasirinkimą, apsilankykite parduotuvėje modivo.lt. Čia siūloma įvairių sportinių apatinių moterims. Galite pasirinkti įvairių modelių ir spalvų drabužių, kuriuos priderinsite prie skirtingos sportinės aprangos. Internetu pirkti lengva, greitai, be to, nereikia ilgai laukti, kol drabužiai pasieks Jūsų namus. Pristatymas yra greitas ir patikimas.

Moterų sportiniai apatiniai – dažniausiai užduodami klausimai

Moterų sportiniai apatiniai: į ką atkreipti dėmesį perkant?

Skirkite dėmesio gamintojui ir medžiagai, iš kurios pagaminta sportinė liemenėlė. Labai svarbu, kad liemenėlė būtų pagaminta iš natūralių medžiagų, tokių, kurios nealergizuoja ir lengvai priglunda prie kūno.

Kokie apatiniai tinka sportuojant?

Vidutinio intensyvumo treniruotėms, geriausiai tinka lengvi ir atviri moterų sportiniai apatiniai. Pavyzdžiui, sportinės liemenėlės su atvira nugara. Tokios liemenėlės tinkamai prilaiko krūtinę, taip pat leidžia lengviau judėti ir nevaržo judesių.

Kokie apatiniai tinka mankštinantis ir praktikuojant lengvąjį kultūrizmą?

Jei treniruojatės aktyviau, verta rinktis kiek kitokio modelio liemenėlę. Pavyzdžiui, specialiai tam kuriamos sportinės liemenėlės, pritaikytos didesnio aktyvumo krūviui išlaikyti. Tokios liemenėlės yra uždaresnės, gaminamos iš tampresnės ir tvirtesnės medžiagos, kad geriau prilaikytų krūtinę. Jos puikiai tinka aktyviai treniruojantis, nes leidžia lengvai judėti ir patogiai sportuoti.

Kaip išsirinkti sportinę liemenėlę?

Daugiausia dėmesio reikėtų skirti renkantis dydį. Sportiniai moterų apatiniai yra žymimi kiek kitaip nei įprasti apatiniai, todėl reikėtų išanalizuoti visą apie prekę pateikiamą informaciją.

Kaip išmatuoti sportinę liemenėlę?

Kadangi skirtingų gamintojų žymėjimas gali skirtis, geriausia, jeigu vadovausitės gamintojo pateiktomis rekomendacijomis ir dydžių lentele – taip tikrai tinkamai išmatuosite ir įsigysite savo dydžio liemenėlę.