Rankinės moterims

Produktai: 8 373
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriškos rankinės ant juosmens ar per petį – madingiausias pasirinkimas

Daugelis moterų savo garderobe turi ne vieną rankinę. Moterims rankinės yra labai svarbios, todėl naudinga turėti bent kelias skirtingų tipų rankines, kurias galima derinti prie skirtingų aprangos stilių ir rinktis skirtingomis progomis. Pastaruoju metu ypač populiarėja moteriškos rankinės ant juosmens ir moteriškos rankinės per petį. Šio tipo rankinės yra šių metų populiariausias pasirinkimas. Daugelis mados namų, pristatydami savo drabužių kolekcijas, pastaruosius metus daug dėmesio skiria rankinėms. Pastebima tendencija, kad populiariausios ir madingiausios yra mažos rankinės, kurios nešiojamos įvairiai. Todėl šiemet moteriškos rankinės ant juosmens yra labai populiarios. Tokio tipo rankinė, juosiama kaip diržas, šiemet bus ypač stilingas aprangos elementas. Mados namai siūlo rinktis iš plataus tokio tipo rankinių asortimento: nuo itin mažų ir elegantiškų, tvirtinamų su grandinėle, iki didesnių ar net sportinių maišo tipo rankinių. Tai reiškia, kad šiemet moteriškos rankinės ant juosmens tiks pačioms įvairiausioms progoms.

Moteriškos rankinės per petį – praktiškas pasirinkimas smulkiems aksesuarams susidėti

Kartu su moteriškomis rankinėmis ant juosmens, šiemet į populiarumo viršūnes kopia ir kitokios panašaus tipo rankinės – moteriškos rankinės per petį. Tai taip pat mažos rankinės, kurios savo išvaizda primena ant juosmens segamas rankines. Tačiau jos segamos ir nešiojamos per petį. Tai itin madingas šių metų pasirinkimas. Tokio tipo rankinės per petį yra puikus pasirinkimas moterims, kurios nenešioja daug daiktų su savimi. Nedidelėje rankinėje tilps keli svarbiausi aksesuarai, tokie kaip piniginė, lūpdažis, raktai ir mažas kvepalų buteliukas.

Moteriškos rankinės ant juosmens – puikus pasirinkimas kasdien

Nedidelė rankinė ant juosmens iš tiesų yra labai patogus pasirinkimas. Įprastai moteriškos rankinės yra nešamos rankose, o tokio tipo nedidelės moteriškos rankinės ant juosmens nereikia nešti, tad ją labai patogu nešioti. Todėl tokia rankinė puikiai tinka kiekvieną dieną. Be to, jos labai dažnai pasirenkamos keliaujant arba aktyviai leidžiant laiką, kai daug vaikštoma ar važiuojama. Tokiu atveju nešiotis įprastą rankinę rankoje nepatogu, todėl tam puikiai tinka moteriškos rankinės ant juosmens variantas.

Moteriškos rankinės ant juosmens – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip nešioti rankines per petį?

Tiek piniginės ant juosmens, tiek moteriškos rankinės per petį atrodys stilingai ir gražiai, jeigu tinkamai jas nešiosite. Reikia žinoti, kad rankinė turi nespausti, tačiau ir nekabėti per daug laisvai. Todėl skirkite dėmesio rankinės dydžiui. Be to, ne visoms moterims patinka tokio tipo rankinės. Pavyzdžiui, rankinės per petį yra puikus pasirinkimas trikampio figūros moterims, kurių klubai yra gana siauri.

Kaip išsirinkti rankinę ant juosmens?

Jeigu ieškote moteriškos rankinės ant juosmens, reikėtų įvertinti diržo ilgį, plotį ir rankinės dydį. Šiemet ypač populiarios mažos rankinės. Tačiau net jeigu šiemet tokios rankinės labai madingos, ne visoms verta eksperimentuoti. Pavyzdžiui, apvalių formų moterims, kurių juosmuo yra platus, nereikėtų rinktis tokio rankinės tipo. O štai lieknoms, kriaušės ar smėlio laikrodžio figūros moterims tokios rankinės puikiai tiks.

Kaip prižiūrėti rankines ant juosmens?

Kuo daugiau dėmesio skirsite rankinės priežiūrai, tuo ilgiau ji atrodys nepriekaištingai. Svarbiausias rankinės ant juosmens elementas – dirželis. Todėl jį reikėtų prižiūrėti tinkamai. Rinkitės tik tvirtą diržą, o kai nenešiojate rankinę, stenkitės, kad namuose ji būtų laikoma tinkamai. Nereikėtų laikyti rankinės pakabintos, nes taip gali išsitampyti dirželis. Skirkite dėmesio audinio atnaujinimui ir valymui.

Prie ko derinti rankines ant juosmens?

Tik tinkamai priderinta rankinė iš tiesų bus madingas aprangos aksesuaras. Pavyzdžiui, medžiaginės moteriškos rankinės ant juosmens puikiai tinka prie sportinių drabužių ir kaip pasirinkimas laisvalaikiui. O jeigu norite išsirinkti akcentą prie formalios aprangos, rinkitės odines rankines ant juosmens, kurios atrodo labai stilingai ir puikiai dera netgi prie kostiumo ar suknelės.