Striukės moterims

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Medžiaga drabužiai
Ilgis
Pašiltinimas
Produktai: 3 628
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriškos striukės – įvairiems sezonams ir skirtingam stiliui

Lietuvoje, kur sutinkame visus keturis metų laikus, labai svarbu pasirinkti tinkamus viršutinius drabužius. Vienas svarbiausių – kokybiška striukė. Šiame mūsų prekių katalogo skyriuje siūlome kokybiškų ir stilingų moteriškų striukių įvairiems metų laikams. Ar žinote, kaip teisingai pasirinkti striukę ir kokios striukės geriausiai tinka skirtingu oru?

Įvairioms situacijoms moteriškos striukės yra geriausias viršutinio drabužio pasirinkimas. Savo interneto svetainėje siūlome platų striukių asortimentą. Skirtingi modeliai ir spalvų gama leidžia pasirinkti sau labiausiai tinkamą drabužį. Pavyzdžiui, mūsų klientų pamėgtos moteriškos odinės striukės yra puikus pasirinkimas laisvalaikiu ar kasdien. O sportui ar kelionėms tinka moteriška pavasarinė striukė arba sportinės neperpučiamos striukės. Tinkamai pasirinkta striukė leis gerai jaustis bet kokioje situacijoje.

Platus moteriškų striukių pasirinkimas įvairiems orams

Didelė klaida yra manyti, kad ta pati striukė gali tarnauti skirtingais metų laikais. Tam yra siuvamos skirtingos striukės. Pavyzdžiui, pavasarinės moteriškos striukės įprastai siuvamos iš lengvesnės medžiagos. Jos yra pralaidžios orui ir padeda išvengti perkaitimo, kai lauke šviečia saulė, o kartu apsaugo nuo vėjo. Tai labai svarbu pavasarį, kai orai yra permainingi. Rudenį puikiai tinka moteriškos odinės striukės, kurios yra ne tik patikimas, bet ir labai stilingas drabužis. O šilčiausiu oru ir vasarą, puikus pasirinkimas yra moteriškos džinsinės striukės, kurios šiemet, beje, bus labai madingos.

Moteriškos žieminės striukės – geriausias pasirinkimas atšiauriu oru

Jeigu ieškote kokybiškos moteriškos žieminės striukės, tikrai turime ką Jums pasiūlyti. Pavyzdžiui, žiemai puikiai tinka moteriškos dygsniuotos striukės, kurios yra ne tik šiltos, bet ir labai stilingos. Labai dažnas pasirinkimas žiemai – pūkinės striukės, kurios apsaugos ne tik nuo vėjo, bet ir nuo šalčio. Tokio tipo striukės yra minkštos, lengvos ir svarbiausia, kad jos išlaiko savo išvaizdą ne vienus metus.

Moteriškos striukės – dažniausiai užduodami klausimai

Kokios moteriškos striukės madingos šiemet?

Jeigu norite atrodyti stilingai, tuomet ir rinkdamosi striukę turėtumėte pasidomėti, kokios yra šių metų tendencijos. Pavyzdžiui, šiemet labai madingos moteriškos pūkinės striukės. Jos yra pūstos ir šiemet tai labai madinga. Taip pat puikus pasirinkimas žiemą yra didesnio dydžio striukės. Tad jeigu šiemet ieškote stilingo ir kokybiško drabužio, žiemai rinkitės iš panašių modelių. Be to, verta nepamiršti, kad šiemet vėl į madą grįžta mada. Tad moteriškos odinės striukės taip pat yra geras pasirinkimas toms, kurios šiemet nori išsiskirti madingais drabužių deriniais.

Kokią moterišką striukę pasirinkti žiemai?

Renkantis striukę žiemai, reikėtų skirti daug dėmesio striukės medžiagai ir siuvimui. Kai orai už lango šalti ir vyrauja vėjas, geriausiai rinkti iš tokių modelių, kurie yra pritaikyti šioms sąlygoms. Geriausias pasirinkimas – pūkinės striukės ir neperpučiamos moteriškos žieminės striukės. Moterys gali rinktis iš plataus spalvų pasirinkimo. Pavyzdžiui, žiemą, kai spalvų aplink taip mažai, labai dažnai moterys renkasi ryškių spalvų drabužius, todėl tuo metu populiarios raudonos, baltos, geltonos moteriškos žieminės striukės.

Kaip pasirinkti moteriškos striukės dydį?

Moteriškos striukės gali būt įvairių dydžių ir, dydžio pasirinkimui skiriant per mažai laiko, labai lengva suklysti. Todėl patariame dydį rinktis labai atsakingai. Labai dažna klaida pasirenkant dydį – klientai neįvertina, kad po striuke turi tilpti ir kiti viršutiniai drabužiai. Todėl jeigu naudojatės dydžių lentele ir matuojate moteriškos striukės matmenis, turėkite omenyje, kad po striuke dažnai vilkime šiltus drabužius. Pavyzdžiui, jeigu ieškote moteriškos žieminės striukės, prisiminkite, kad po ja dažnai vilkime storus megztinius, liemenę ir panašius drabužius. Todėl renkantis dydį reikėtų įvertinti tai. Įprastai žieminių striukių dydis turėtų būti kiek didesnis, kad leistų Jums laisvai judėti, ir su striuke jaustumėtės patogiai.