Produktai: 1 646
Rodyti versijos identifikatorių

Žieminės striukės – pasirinkite tinkamą modelį ir užtikrinkite sau šilumos komfortą net ir šaltomis dienomis

Vis labiau vėstant orams norisi komforto. Lietuvoje jau įpusėjus rudeniui traukiame iš spintos žieminį garderobą arba skubame į internetą išsirinkti tą vienintelę, pačią geriausią žieminę striukę. Tad pagrindinis moteriškos žieminės striukės kriterijus – šilumos laikymas lauke bei patogumas. Žinoma, svarbu, kad ir iškart įėjus į šiltesnę patalpą netektų prakaituoti. Išsirinkus tinkamą modelį, firminės moteriškos žieminės striukės tarnaus ne vieną sezoną.

Vienas pagrindinių kriterijų, pagal ką turite rinktis striukę žiemą – jos būsimo dėvėjimo poreikis. Nuspręskite, kada ir kur ją vilksitės? Ar daug laiko žiemos metu praleidžiate lauke? Ar reikalingos kišenės? Jei taip, ar yra svarbi jų talpa, nes tikriausiai norėsite ne tik laikyti telefoną, bet jos pravers ir kaip namų ar mašinos rankų saugykla, gal dar arčiau savęs, kišenėse, norėsite turėti vieną kitą užkandį.

Šiandien nebėra gajus pasakymas, kad kuo žieminės striukės storesnės, tuo bus šiltesnės. Šiomis dienomis drabužių gamybos technologijos yra taip ištobulintos, kad nemažai šilumos gali suteikti net plonos striukės. Pagrindinis žieminės striukės akcentas yra šiltalas. Jis gali būti sintetinis arba natūralus, sudarytas iš plunksnų ir pūkų. Pūkai – kokybiškos striukės garantas. Jie suteikia striukei lengvumo bei šilumos.

Žieminės striukės: patogumas kasdien – ir į miestą, ir į darbą

Išsirinkusi kokybišką moterišką striukę, su ja galėsite eiti ne tik į miestą, bet ir kiekvieną dieną į darbą. Striukės yra siuvamos iš kokybiškų medžiagų, taip pat yra stilingos. Nebus sunku derinti prie kasdienių ar darbui skirtų drabužių. Žinoma, šiluma žiemą griežia pirmuoju smuiku. Atkreipkite dėmesį, kad moteriškos žieminės striukės dažniausiai būna ilgesnės, tad nebijokite rinktis labiau spalvingų, unikalių variantų, kad vėliau šį drabužį dėvėtumėte su pasididžiavimu. Gausiame internetinės parduotuvės asortimente rasite tikrai ne vieną patinkantį ir tinkantį modelį. Dabar firminės moteriškos žieminės striukės yra madingos ir komfortiškos. Su jomis tikrai nesušalsite.

Firminės moteriškos žieminės striukės iš geriausių drabužių gamintojų – Modivo.lt

Dizaineriai tikrai šauniai pasidarbavo kurdami naujus žieminių striukių modelius. Galite rinktis tiek ilgą, tiek trumpą striukę, ji gali būti klasikinio arba sportinio stiliaus, turėti kailiuką arba būti be jo. Dizainerių sukurtos ir geriausių drabužių gamintojų pasiūtos striukės yra kokybiškos, be to, su jomis tikrai sulauksite malonių komplimentų iš aplinkinių. Tik nuo Jūsų norų priklausys, ar šiai žiemai skirta striukė bus raudona, o gal geltona, o gal ilga ir žalios spalvos. Dabar garsiausi ir geriausi drabužių gamintojai savo darbus parduoda internetinėse parduotuvėse, o prekes galite pirkti su pristatymu į namus. Kaina bus prieinama daugeliui, o investuoti į gerą ir kokybišką žieminę striukę verta.

Moteriškos žieminės striukės – dažniausiai užduodami klausimai

Kokios moteriškos žieminės striukės madingos?

Madingos moteriškos žieminės striukės išsiskiria neįprastos tekstūros medžiagomis ir ryškiomis spalvų paletėms: rubino, raudonos, citrinos, fuksijos, jūros bangos, safyro, smaragdo. Klasikinės juodos ir rudos spalvos nebėra madingos.

Kokią moterišką žieminę striukę pirkti?

Geriausias pasirinkimas – kokybiška pūkinė žiemai skirta striukė.

Moteriška žieminė striukė – kaip išsirinkti tinkamą dydį?

Labai svarbu, kad žieminė striukė būtų Jums ne per maža. Dydžių lentelėje pasirinkite geriausiai atitinkantį savo kūno matmenis dydį.

Kurios moteriškos žieminės striukės yra šilčiausios?

Pūkinės žieminės striukės yra šilčiausios. Jos pasižymi patogumu, išplovus, priešingai nei sintetinio užpildo striukių, pūkai nesusisuka į gniutulus. Moteriškos žieminės striukės yra ne tik šiltos, bet ir itin lengvos, todėl nesijaus papildomo sunkumo.