Parka striukės moterims

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Medžiaga drabužiai
Pašiltinimas
Užpildas
Produktai: 106
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriškos parkos – universalus ir stilingas striukių pasirinkimas

Lietuvoje, kur jaučiami visi keturi metų laikai, labai svarbu tinkama apranga. Norint atnaujinti garderobą rudeniui ar žiemai, verta pasidomėti, kokias striukes geriausia rinktis ir kas madinga šiuo metu. Pastaruoju metu vienu iš dažniausių pasirinkimų rudeniui ar žiemai tampa moteriškos parkos. Tai universalios ir kokybiškos striukės. Parkos tipo striukės moterims arba tiesiog moteriškos parkos pastaruoju metu stipriai išpopuliarėjo. Šio tipo striukių istorija yra labai sena. Jos gimė Grenlandijoje, kai vietiniai ieškojo būdų apsisaugoti nuo šalčių. Todėl jie siuvo sau striukes ir gyvūno odos. Striukės buvo su kailiu gobtuvu. Būtent toks buvo pirmosios parkos modelis. Vėliau jos buvo pradėtos gaminti ir įvairių šalių kariuomenėms, o šiandien parką dėvi ir moterys. Moteriškos žieminės parkos yra vienas populiariausių pasirinkimų Lietuvoje.

Parkos – puikus pasirinkimas aktyvioms moterims

Nors parkas moterys gali dėvimos prie įvairios aprangos, labai dažnai šios striukės pasirenkamos aktyviam laisvalaikiui. Jos sukurtos, kad šildytų kūną ir nepraleistų vėjo, todėl moteriškos parkos labai dažnai tampa puikiu pasirinkimu keliaujant, sportuojant lauke, stovyklaujant ar kitaip aktyviai leidžiant laiką. Tokia striukė – šilumos ir patogumo garantas.

Moteriškos parkos – patogios striukės šaltą rudenį ir žiemą

Lietuvoje rudens ir žiemos dažnai priverčia susigūžti ir daugelis norime šiais metų laikais jaustis patogiai bei šiltai. Todėl tam puikiai tinka moteriškos striukės parkos. Moteriškos žieminės parkos įprastai yra pusilgės ir nesiekia kelių. Tai padeda apsaugoti sėdmenis nuo šalčio. Be to, šiose striukėse dažnai yra įsiuvamas dirželis per juosmenį. Moterims tai labai svarbi detalė, nes taip nuo šalčio ir vėjo apsaugomas juosmuo ir inkstai.

Striukės parkos – patogumas ir aukšta kokybė

Svarbiausias kriterijus, siuvant šias striukes yra aukšta kokybė. Būtent dėl to, kad yra ne tik stilingos, bet ir labai šiltos, moteriškos parkos yra vertinamos visame pasaulyje. Skirtingi gamintojai stengiasi laikytis tų pačių kriterijų – kad parkos striukė būtų šilta, su ja būtų patogu judėti ir ji tarnautų ne vienus metus. Moteriškos parkos pasiūtos iš aukštos kokybės medžiagos, todėl yra labai šiltos. Dažniausiai jų gobtuvas yra su natūraliu kailiu. Kai kuriais atvejais moteriškos žieminės parkos gali turėti ir kailinį pamušalą. Tai užtikrina, kad lauke nesušaltumėte net atšiauriausiomis sąlygomis.

Moteriškos striukės parkos – dažniausiai užduodami klausimai

Parkos – kaip išsirinkti?

Jeigu šiemet ieškote kokybiškos ir moteriškos žieminės parkos, skirkite dėmesio striukės pasiuvimui. Peržiūrėkite visą prie striukės pateikiamą informaciją ir atkreipkite dėmesį į medžiagas, iš kurių pasiūta striukė. Kuo kokybiškesnės medžiagos, tuo striukė bus patvaresnė ir šiltesnė. Atsiminkite, kad striukė turėtų būti patogi nešioti, todėl rinkitės atitinkamą dydį. Įprastai žieminiai viršutiniai drabužiai turėtų būti kiek didesni nei nešiojami vasarą ar pavasarį.

Kaip dėvėti parkas?

Galbūt dėl to, kad parkos gimė kaip sprendimas apsisaugoti nuo šalčio žvejojant ar medžiojant, šio tipo striukės yra patogiausias ir populiariausias pasirinkimas sportuojant ar keliaujant. Tačiau iš tiesų jas galima dėvėti daug dažniau ir rinktis kaip universalų drabužį. Žieminės moteriškos parkos yra stilingos ir pasiūtos taip, kad tinka prie įvairios aprangos. Todėl šias striukes galima rinktis ne tik laisvalaikiu, bet ir kasdien. Su parka galite vykti į darbą, susitikimus su draugais, pramogauti.

Prie ko derinamos moteriškos parkos?

Dėl savo universalios išvaizdos, moteriškos parkos gali būti vilkimos prie įvairių drabužių. Todėl tokio tipo striukės yra puikus pasirinkimas tiek prie kelnių, tiek prie sijono. Jos puikiai atrodo prie megztinių, tačiau taip pat dažnai pasirenkamos ir prie oficialesnių drabužių, tokių kaip švarkas ar net kostiumas.