Produktai: 798
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriški paltai – ne tik šildantys, bet ir stilingi

Moters drabužinėje turi būti daug įvairaus stiliaus drabužių. Viršutiniai drabužiai lemia teigiamą pirmąjį įspūdį. Tinkamai parinktas paltas sukuria išskirtinį moters stilių. Renkantis paltą labai svarbu tinkamai pasirinkti audinį, iš kurios jis pasiūtas ir Jūsų figūrai tinkantį modelį.

Moteriški paltai – elegancija ir stilius kartu

Moteriški paltai – puikus aprangos pasirinkimas įvairiems metų laikams. Įvairūs moteriški paltai puikiai atrodo prie suknelės, kelnių, sijono. Moteriški paltai lengvai priderinami prie įvairių aprangos stilių ir leidžia kurti originalius drabužių derinius. Taigi kiekvienos mada besidominčios moters drabužių spintoje turėtų būti bent vienas, o geriausiai – keli skirtingo stiliaus ir skirtingiems sezonams tinkantys moteriški paltai.

Kokie moteriški paltai tinka pavasarį, rudenį, o kurie – žiemą?

Moteriški paltai tikrai nėra tik šaltojo metų laiko apranga.  Pavasarį paltai taip pat dažnai vilkimi. Ir išskirtinio stiliaus akcentu jie gali tapti ne tik žiemą, bet ir rudenį ar pavasarį. Labai svarbu pasirinkti tinkamą aprangą skirtingu sezonu. Pavyzdžiui, moterų žieminiai paltai dažniausiai yra ilgi ir šilti. Pastaruoju metu populiarėja net ir moterų žieminiai paltai iš vilnos. O štai rudenį ir pavasarį patariama rinktis lengvesnio audinio paltus –tai gali būti medvilnė ar viskozė. Be to, šiltesniu metų laiku, tokiu kaip pavasaris, labiausiai tinka trumpi paltai.

Skirtingo stiliaus moterų paltai – puikus pasirinkimas

Tinkamai parinktas paltas gali pabrėžti išskirtinį Jūsų stilių. Todėl žieminis paltas  yra geras pasirinkimas ne tik toms, kurios mėgsta klasiką, bet ir kitokio stiliaus drabužius dėvinčioms moterims. Paltų gamintojai siūlo gausų įvairių stilių asortimentą. Tad net ir žiemą galite rinktis ne tik iš klasikinių, bet ir sportinių paltų, kurie atrodo taip pat stilingai ir kokybiškai.

Koks geriausias moteriško palto stilius ir kirpimas?

Renkantis paltą, labai svarbu tinkamai pasirinkti jo modelį. Nesvarbu, ar tai būtų rudeninis, ar žieminis paltas – geriausiai atrodys tas drabužis, kuris tinka būtent Jums. Todėl renkantis paltą, reikėtų jį derinti prie savo figūros. Pavyzdžiui, stambioms moterims nereikėtų rinktis oversize modelio paltų ar striukių. Labiau tiks varpelio formos platėjantys paltai, skirti dėvėti žiemą ar pavasarį. 

Moteriški paltai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie paltai tinka žemo ūgio moterims?

Renkantis paltus, reikėtų pagalvoti apie tai, koks modelis pabrėžia Jūsų figūros privalumus. Pavyzdžiui, žemoms moterims labai tinka įliemenuoti pavasariniai bei žieminiai paltai, taip pat tokioms moterims puikiai atrodo tiesaus kirpimo, puošti vertikaliomis juostomis rudeniniai paltai. Labai svarbu vengti per daug ilgų paltų, kurie dar labiau vizualiai sumažintų ūgį. Žemoms moterims puikiai atrodo visi paltai, kurie yra su viena eile sagų.

Kaip išsirinkti paltą, skirtą žiemai?

Kaip jau minėta, svarbiausia, kad žiemai skirti paltai būtų šilti. Todėl rinkitės juos tik iš šiltų audinių, geriausia – iš natūralių medžiagų. Tačiau renkantis žieminį paltą taip pat svarbu įvertinti ir tai, kad žiemą dažniausiai vilkime daugiau ir storesnių drabužių, todėl ir palto dydį reikėtų rinktis kiek didesnį nei, pavyzdžiui, įprastai Jūsų dėvimo švarko.

Kaip išsirinkti pavasarinį paltą?

Pavasarį puikiai tinka lengvi ir trumpi moteriški paltai. Be to, reikėtų stebėti mados tendencijas. Pavyzdžiui, šiemet labai madingi bus spalvingi paltai, taip pat tokie moteriški paltai, kurie puošti įvairiomis dekoracijomis ir raštais.

Kokio ilgio paltas moterims – geriausias pasirinkimas?

Moteriški paltai gali būti įvairių modelių ir ilgių. Geriausiai ilgį rinktis pagal tai, kokiam sezonui paltas skirtas. Įprasta, kad moteriški žieminiai paltai yra ilgesni nei rudeniniai ar pavasariniai paltai. Ilgį taip pat reikėtų rinktis ir atsižvelgiant į savo ūgį bei sudėjimą. Pavyzdžiui, aukštoms moterims ilgi paltai tinka bet kuriuo metų laiku.