Sportbačiai moterims

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Bato plotis
Užsegimo tipas
Batviršis
Produktai: 1 111
Rodyti versijos identifikatorių

Moterų sportbačiai – puikus pasirinkimas tiek sportuojant, tiek kasdien

Sportbačiai yra neatsiejama daugelio iš mūsų garderobo dalis. Sportinius batelius avime ne tik treniruodamiesi, bet ir leisdami laisvalaikį, keliaudami, vaikščiodami ir kartais net pasirenkame kaip tinkamą darbo avalynę. Tačiau verta žinoti, kad moterų sportbačiai skiriasi pagal savo paskirtį. Tinkamai pasirinkti sportiniai bateliai moterims užtikrina komfortą ir apsaugo kojas nuo traumų bei ligų.

Moterų sportbačiai – kokie geriausi laisvalaikiu, bėgiojant ar praktikuojant lengvąjį kultūrizmą

Nors moterų sportiniai bateliai yra lengvai priderinama prie įvairių drabužių ir dažnai pasirenkama avalynė, visgi nereikėtų manyti, kad vieni moteriški batai tinka visais atvejais. Tai klaidinga nuostata. Bėgiojant, praktikuojant lengvąjį kultūrizmą ar laisvalaikiu tinka skirtingų modelių sportbačiai, todėl juos reikėtų rinktis atsakingai. Avėdamos ne tam pritaikytus batus, galite pakenkti savo kojoms, apsunkinti treniruotę arba susigadinti laisvalaikį.

Moterų sneakers bateliai – puikus pasirinkimas kasdien

Moteriški sneakers stiliaus batai iš tiesų yra geras pasirinkimas laisvalaikiui. Jie yra pritaikyti avėti kasdien, todėl jų konstrukcija nėra labai tvirta, jie nesuspaudžia kojos, leidžia jai lengvai kvėpuoti ir lengvai judėti batelyje. Net ir visą dieną praleidę su šiais bateliais, nejausite kojų nuovargio. Be to, tokio stiliaus moterų sportbačiai yra ne tik labai stilingi, bet ir pastaruoju metu ypač madingi.

Moterų sportbačiai praktikuojant lengvąjį kultūrizmą, treniruojantis ar sportuojant klube

Rimtesnėms treniruotėms nei paprasti mankštos pratimai namuose gaminami specialūs lengvojo kultūrizmo moterų batai bei treniruotėms skirti moterų sportiniai bateliai su raišteliais. Šių sportbačių išskirtinumas yra tas, kad visi jie yra tvirtos konstrukcijos, todėl tinkamai užfiksuoja pėdą, kad ji nepakryptų į šonus atliekant įvairius pratimus. Be to, moteriški lengvojo kultūrizmo bateliai apsaugo pėdą nuo traumų, todėl jie yra gaminami su kietesniu padu. Tai kartu leidžia užtikrinti geresnį sukibimą su grindų paviršiumi.

Moterų bėgimo bateliai – profesionalūs modeliai įvairiems poreikiams

Didelė klaida yra bėgioti su tais pačiais bateliais, kuriuos renkatės įprastai treniruodamosi. Iš tiesų bėgimo bateliai moterims su raišteliais turėtų būti specialiai tam pritaikyti. Įprastai bėgioti skirti moterų sportbačiai yra daug lengvesni, jų padas yra minkštas ir pritaikytas sugerti smūgius bėgiojant. Be to, svarbu, kur ir kiek bėgiojate. Nes pagal tai galite rinktis batelių protektorių. Pavyzdžiui, vienokių reikia bėgiojant miške ir kitokių – kai bėgame asfaltu. 

Moterų sportbačiai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie moterų sportbačiai geriausi mankštinantis?

Kaip jau minėta, treniruotėms reikėtų rinktis sportinius batelius su raišteliais, kurie fiksuoja pėdą ir apsaugo ją nuo pakrypimo. Tačiau jeigu mankštą darote nesudėtingą ir joje nėra aktyvių pratimų, tuomet tam galite rinktis ir bėgioti pritaikytus batelius, kurie yra pralaidūs orui ir lengvi.

Kokie moterų sportbačiai geriausiai tinka kasdien?

Kasdien rinkitės patogius ir minkštesnio pado batelius. Tokie moteriški sportiniai bateliai neapsunkins kojų, bus lengviau judėti. Be to, laisvalaikiui skirti moterų sportbačiai yra įvairių dizainų, tad juos lengva derinti prie neformalios laisvalaikio aprangos.

Kaip impregnuoti moteriškus sportbačius?

Impregnuoti moterų sportiniai bateliai tarnaus ilgiau. Tai padaryti labai lengva bet kurioje batų parduotuvėje. Geriausia tokią paslaugą užsakyti perkant batelius. Tuomet jie tarnaus ilgiau ir greitai nesipurvins. Žinoma, impregnavimu galima pasirūpinti ir patiems namuose, užsisakius specialių priemonių.

Kokius moteriškus sportbačius rinktis bėgiojant?

Kaip jau minėta, bėgioti skirti moterų sportiniai bateliai turėtų būti lengvi ir minkšti. Dažniausiai moterų bėgimo sportbačiai yra medžiaginiai ir užtikrina, kad koja tinkamai kvėpuotų. Jų nosis yra užapvalinta, priekis kiek praplatintas. Visa tai pritaikyta kokybiškai bėgioti ir saugo Jūsų kojas  nuo papildomo krūvio.