Ilgaauliai ir kiti batai moterims

Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai
Pašiltinimas
Bato plotis
Užsegimo tipas
Produktai: 4 337
Rodyti versijos identifikatorių

Tai labai universalūs ir daugeliui tinkami batai. Jų gausus asortimentas leidžia drąsiai derinti avalynę prie aprangos ir taip pat eksperimentuoti. Labiausiai moterys mėgsta aulinukus avėti šaltuoju metų laiku, bet vis daugiau ir dažniau nevengia jų rinktis vasarą, kai šiek tiek vėsiau, ir su jas kartu vilkėti trumpas sukneles.

Stilistai pataria, kad moteriški auliniai batai šaltuoju metų laiku avimi prie džinsų arba kelnių, pavasarį – prie klostuoto sijono, o vasarą – prie suknelės. Taip apsiavusi jausitės tikrai jaukiai ir patogiai. Juk tokie moteriški batai ir turi būti.

Moteriški batai: žemakulniai ar aukštakulniai – kuriuos pasirinkti?

Tikriausiai visi sutiks, kad moteris, avinti aukštakulnius, visada atkreips į save dėmesį. Gera, kai batai yra patogūs ir galite juos avėti visą dieną ar šventės vakarą. Bet kad ir kiek laiko būsite juos apsiavusi, vis tiek ateis nuovargis ir norėsite įsispirti į basutes ar balerinas. Taip ir turi būti: kad ir kaip mėgstate avėti batus aukštais kulnais, svarbu nors retkarčiais juos primiršti ir rinktis žemakulnius. Žinoma, galite taikyti ir atvirkštinę taktiką.

Visada geras sprendimas bus aukštakulnius rinktis dirbant biure. Jeigu žiemos metu bei rudenį nuolat renkatės juodus ar kitos tamsios spalvos aukštakulnius, tai šiltuoju metų periodu rinkitės kūno spalvos aukštakulnius. Tam, kad jaustumėtės patogiai tiek su žemesniu, tiek su aukštesniu kulniuku, svarbiausias yra batų padas bei pagrindas.

Moteriški trumpi aulinukai – klasikinis sprendimas kasdienai

Šie batai yra dažnas klienčių pasirinkimas tiek kasdienai, tiek ir norint pasipuošti. Tai – universalūs moteriški odiniai batai. Aulinukai puikiai dera ir prie kasdienių džinsų, ir prie puošnesnės suknelės. Juos galime avėti ir rudenį, ir pavasarį, ir ne tokią šaltą žiemą. Populiauriausi moteriški trumpi batai yra juodos arba tamsiai rudos spalvos. Tad šiuos klasikinius batus lengvai galėsite suderinti su kitomis aprangos detalėmis. Stilistai pataria geriau nedėvėti trumpų kelnių ir aulinių batų arba vengti didelių kontrastų tarp prigludusių kelnių ir aulinukų, jeigu Jūsų kojos nėra labai ilgos.

Moteriški žieminiai batai – didžiausias patogumas vaikštant

Šaltuoju sezonu moteriški žieminiai batai yra būtini. Tad labai dažnai pirkinių krepšelyje atsiduria ir moteriški odiniai batai, ir moteriški juodi batai. Žiemą, kai slidu, šalta ir daug kritulių, geras pirkinys bus ir moteriški žygio batai. Su šiais batais galite drąsiai keliauti ne tik į žygius, bet ir avėti juos laisvalaikiu, kai daug sniego arba šlapia lauke. Svarbu išsirinkti tinkamas kojines, kad kojos tikrai nesušaltų.

Moteriški batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip avėti moteriškus batus?

Rinkdamosi batus apgalvokite visą aprangos eilutę. Svarbu, kad avalynė tiktų prie išsirinkto sijono, kelnių ar suknelės. Tik tinkamai parinkti moteriški batai net ir senai aprangai suteiks naujų spalvų. Nepamirškite ir ne vieną dešimtmetį egzistuojančios aprangos taisyklės: kuo batelių kulniukas žemesnes, tuo ir suknelė ar sijonas trumpesnis bei priešingai – kuo batelių kulniukas aukštesnis, tuo sijonas ar suknelė turi būti ilgesni.

Kokios kelnės tinka prie moteriškų aulinukų?

Jeigu Jūsų kelnės yra ilgos, tai avint aulinukus jos turi pakankamai užkristi, kad neatrodytų per trumpos. Jei susikišate kelnes į aulą, jos turi tikrai ten susikišti ir nelandžioti.

Kaip išsirinkti moteriškus batus žiemai?

Moteriški žieminiai batai turi būti su šiltu pamušalu, reljefiniu padu, kad neslystumėte, pralaidūs orui, o jei batai su kuln, tai jis privalo būti stabilus. Nebus patogu ir tuomet, jei batai sunkūs.

Kaip pasirinkti moteriškus batus pagal figūros tipą?

Smėlio laikrodžio tipo figūrai rinkitės proporcijas išlaikančius batus, t.y. vidutinio ir aukštesnio kulno su apvalia nosimi.

Obuolio tipo figūrai idealiausi bus aukštesni nei 5 cm bateliai arba avalynė su stambiais kulnais ar platformomis. Geras pasirinkimas taip pat ir ilgaauliai aukščiau kelių arba iki šlaunų.

Kriaušės tipo figūrai tinka smailianosiai batai bei ilgaauliai pailgintu priekiu. Gerai atrodysite ir pasirinkusios aulinukus aukštesniu, stambesniu padu.

Stačiakampio tipo figūrai stilistai rekomenduoja rinktis žemapadžius batelius; puikiai tiks balerinos tipo avalynė, taip pat ilgaauliai ir aulinukai su vidutinio aukščio kulnu.