Maudymosi kostiumėliai aukštu liemeniu

Produktai: 312
Rodyti versijos identifikatorių

Maudymosi kostiumėlis aukštu liemeniu – šios vasaros pažiba

Jei norite atrodyti ne tik moteriškai, bet ir elegantiškai, subtiliai pabrėžti savo kūno linijas, maudymosi kostiumėlis aukštu liemeniu yra kaip tik jums. Dviejų dalių maudymosi kostiumėlis aukštu liemeniu padės sukurti proporcingą kūno sudėjimą, jis ypač tiks moterims, turinčioms ilgesnę viršutinę dalį. Jis taip pat tobulai tiks toms, kurios nori paslėpti pilvuką. Jis ypač tiks ir neseniai gimdžiusioms moterims – jausitės patogiai, o kelnaitės visuomet liks savo vietoje. Kuo aukštesnis kelnaičių pjūvis ties klubais – tuo ilgesnės atrodys jūsų kojos, todėl tokios kelnaitės ypač tinka fotosesijoms paplūdimyje. Bikinio kelnaitės gali būti labiau atidengiančios užpakaliuką arba mažiau – kurį modelį pasirinksite, priklauso tik nuo jūsų stiliaus. Braziliškos kelnaitės aukštu liemeniu turi ypač aukštą iškirpimą ties šlaunimis ir mažai dengia užpakalį, todėl jis labiausiai tinka moterims, kurios nori turėti tobulą įdegį.

Madinga bikinio apačia, kurią privalote turėti savo spintoje

Paplūdimio mada užima didelę moters vasaros garderobo dalį: maudymosi kostiumėliai, įspiriamos šlepetės, skaros ir lengvos permatomos suknelės akimirksniu pavergia kiekvieną vasaros sezonui besiruošiančią moterį. Vienas iš svarbiausių drabužių – maudymosi kostiumėlis. Jų galima rasti įvairiausių modelių, tačiau vienas patogiausių ir gražiausiai atrodančių yra maudymosi kostiumėlis aukštu liemeniu. Dauguma bikinio kelnaičių aukštu liemeniu turi elastingą juosmenį. Dėvėdamos kostiumėlį aukštu liemeniu nebesijaudinsite dėl pilvuko, tobula maudymosi kostiumėlio apatinė dalis jį paslėps. Jei pasirinksite dviejų dalių maudymosi kostiumėlį aukštu liemeniu, kurio kelnaitės pasiūtos taip, kad atidengtų kojas iki klubo, toks kostiumėlis dar ir stebuklingai pailgins jūsų kojas.

Atraskite išskirtinį maudymosi kostiumėlių aukštu liemeniu asortimentą MODIVO parduotuvėje

Jei dar neišsirinkote tobulo maudymosi kostiumėlio, aplankykite MODIVO.lt inernetinę parduotuvę. Čia rasite platų madingų, stilingų ir kokybiškų vientisų ar dviejų dalių maudymosi kostiumėlių aukštu liemeniu asortimentą. Parduotuvėje specialistų atrinkti tik geriausi prekių ženklai, o maudymosi kostiumėliai parduodami itin patraukliomis kainomis. Kad ir kokie jūsų norai – juos išpildys MODIVO.lt. Ryškūs ir traukiantys akį drąsioms asmenybėms, sodrūs juodi ar balti maudymosi kostiumėliai aukštu liemeniu norinčioms elegancijos ar margi ir raštuoti nemėgstančioms nuobodulio – atraskite tikrą maudymosi kostiumėlių rojų! MODIVO.lt tikrai rasite sau tinkamą dydį, o įsigyti labiausiai tinkantį maudymosi kostiumėlį galėsite negaišdamos brangaus laiko prekybos centruose. Greitas apsipirkimas ir pristatymas iki jūsų namų durų – garantuoti.

Bikinis aukštu liemeniu – dažniausiai užduodami klausimai

Kur įsigyti bikinį aukštu liemeniu?

Stilingų ir aukštos kokybės bikinių aukštu liemeniu ieškokite MODIVO.lt internetinėje parduotuvėje. Čia rasite platų spalvų, raštų ir modelių pasirinkimą. Įsigykite puikų braziliško kirpimo maudymosi kostiumėlį ar maudymosi kostiumėlį aukštu liemeniu itin patraukliomis kainomis. 

Ar braziliško kirpimo maudymosi kostiumėliai madingi?

Braziliški maudymosi kostiumėliai yra populiarus maudymosi kostiumėlių stilius, kuris gyvuoja jau daugelį metų. Šie bikiniai turi aukštai iškirptus kelnaičių šonus, kad sudarytų ilgesnių kojų įspūdį. Kelnaitės gali būti žemu arba aukštu liemeniu. Braziliškos bikini kelnaitės pasiūtos taip, kad išryškintų moters kūną, leistų kuo daugiau įdegti ir jaustis patogiai bei patraukliai.